Familieberichten Ü!/3fl3llSf] 38 donderdag 19 februari 2015 Jannetje Adriana Pladdet T.S. Kwee (Opa Theo) kükookop q fflensenlinq.nl Pieter Leendert Quist "De Heer is mijn herder" Ps. 23 1 Uit ons midden is weggenomen onze schoonzuster en tante weduwe van Leendert Pieter de Bruine, in herinnering in de leeftijd van 97 jaar. Kamperland: P.L. de Bruine, in herinnering Bennebroek: A.M. Hoekstra - de Bruine, in herinnering R. Hoekstra Goes: M.N. Holst - de Bruine L.A. Holst, in herinnering Vlissingen: E.P. de Looff - de Bruine D. de Looff, in herinnering Vlissingen: N.W. de Regt - de Bruine J.I. de Regt Waddinxveen: A. de Bruine W.G. de Bruine - Jacobs Neven en nichten Hoek, 16 febr. 2015 mevrouw Toos van Eek Toos van Eek Jo van Hoeve-van der Hoofd Maria Leonora Maas Marie in de respectabele leeftijd van 85 jaar, overleden te Zeist. Hij heeft veel betekend voor ons en voor ons restaurant Moy Fa in Axel, voor de gasten en het personeel. Ik verlies een unieke en onvergetelijke mooi mensen-mens in hem, en ik zal hem missen. Mary Liu-Kwee MARYKE OORTMAN GERLINGS - HEYSE Annie Pielaat-Segers Werkzaam, zorgzaam, sterk Mot vele mooie herinneringen en dankbaar dat hij zolang bij ons mocht zijn geven wij u vol verdriet kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Piet Dreischor, f Zierikzee, 29 juni 1920 17 februari 2015 RN. Quist-van Oeveren Marijke en Frans Jan Nienke en Mark Maartje en Lazlo Fransie Jacqueline en Tonny Kees in liefdevolle herinnering Martijn en Annemarijn Leonie Marieke Christiane en Dennis Thijs en Florine Agthoven 18 4306 GA Nieuwerkerk Vrijdag 20 februari is er van 19.00 tot 20.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen aan huis. De herdenkingsdienst zal gehouden worden zaterdag 21 februari in de "Adriaanskerk" aan de Ring te Dreischor, aanvang 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Bogerdweg te Dreischor. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. De Uitvaart Informatie Hulplijn Anny Schelfhout-van der Kelen Met leedwezen hebben we kennis genomen van het over lijden van onze (oud) collega die ruim 25 jaar bij de Zeeuwse Bibliotheek werkzaam was als bibliotheek technisch medewerkster op de bibliobussen in met name Zeeuws Vlaanderen. Met grote waardering en respect denken wij terug aan de manier waarop zij zich in die tijd heeft ingezet voor het werk van de Zeeuwse Bibliotheek. Wij wensen haar man, kinderen, overige familieleden en vrienden heel veel sterkte toe en wij hopen dat de goede en warme herinneringen aan Toos de pijn van haar heengaan zullen verzachten. Middelburg. 18 februari 2015 Bestuur en Personeel van de Zeeuwse Bibliotheek/Scoop Hoewel we wisten dat haar gezondheid steeds meer te wensen overliet heeft het overlijden van onze (oud) collega ons toch overvallen en diep geraakt. Wij zullen haar blijven herinneren als een enthousiaste en zeer betrokken collega die zich met hart en ziel inzette voor haar werk op de bibliobussen in met name Zeeuws Vlaanderen. Wij wensen Kees, Tineke en Therry, loost en Heieen enorm veel sterkte en kracht toe om het verlies van Toos te dragen. Middelburg, 18 februari 2015 de collega's van de bibliobussen van de Zeeuwse Bibliotheek/Scoop Rob, Addy, El, Marloes, Sjaak, Smaragd, Fabiola, Jan K, Henk, Leon, Hannie, Irene, Pieter, Ine, Jolanda, Remt. Jan B, Marianne, Antoinette, Fien Verdrietig hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Familie M.F.Quaak, kinderen en kleinkinderen Na een mooi en tevreden leven is op de zeer hoge leeftijd van 104 jaar rustig ingeslapen onze lieve moeder en oma weduwe van Jacobus Pieter Evers Aardenburg, Aardenburg, 14 augustus 1910 17 februari 2015 Aardenburg: Cor en Ria Evers-Gijs Aardenburg: Robert en Petra Eline en Ruben Ilse en Gavin Britt IJzendijke: Nicole en Marnix Sharita en Wouter Anouschka en Björn, Nick Benita en Rutger Aardenburg: Marco en Martine Correspondentieadres: C.A. Evers, Marktstraat 4, 4527 CL Aardenburg De uitvaart zal plaatsvinden op maandag 23 februari om 11.30 uur in crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Coensdike te Aardenburg. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Afgelopen zondagochtend 15 februari 2015, is na een kort ziekbed mijn lieve vader Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, dierbare en vastberaden moeder, Mima en Pomma. Na een kortstondig ziekbed hebben wij onverwacht afscheid van haar moeten nemen. weduwe van Ing. H.C. Oortman Gerlings Middelburg, Hilversum, 12 oktober 1933 15 februari 2015 Laren NH: M.H. Oortman Gerlings C.A. Oortman Gerlings - Grevers Steven Matthijs, Max Huizen: A.C. Oortman Gerlings Baarn: M.P. Oortman Gerlings S.H.B. Oortman Gerlings - van Hal Duco, Floris, Madelief Correspondentieadres: Pastoor Hendrikspark 9 1251 MB Laren NH De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 21 februari a.s. om 12.30 uur in de aula van Crematorium Den en Rust, Frans Halslaan 27 te Bilthoven. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bloemen kunnen worden bezorgd bij Rouwcentrum Van Vuure, Eemnesserweg 11 te Laren NH. Wij zijn erg bedroefd door het overlijden van moeder van onze trommelaar. Wij wensen Peter, Erwin en Masja en kinderen, Olav en Marjolein heel veel sterkte toe om het verlies te verwerken. Muzikanten St. Cecilia Philippine Wij willen alle medewerkenden van "Cornelia", in het bijzonder afdeling "Zandplaat", dank zeggen voor de liefdevolle zorg en aandacht. Familie Quist Uitvaart Informatie Hulplijn Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week k 0800 - 4444 000 Geschokt vernamen we het overlijden van Ze was jaren een zeer actief werkend lid binnen WDV We wensen Ernest, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Fanfare Weldoen Door Vermaak Clinge

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 38