TELEVISIE 23
Veronica
RTL7/
actualiteiten
Gordon Ramsay: Oorlog in
de keuken
De goedgebekte kok reist naar het
aardige stadje Cranbury om vrien
den die een Frans bistro hebben
gekocht een handje te helpen.
RTL 5, 19.30 uur
Life story: Thuis
Ook dieren knokken voor een vei
lige plek. Aandacht voor het nest,
het hol en andere plekken waar
dieren bescherming zoeken.
NPO 1, 20.30 uur
Zembla: Bang voor de bank
Veel ondernemers hebben mo
menteel problemen met hun
bank. Rond 2007 kochten ze op
aanraden van die bank een zogehe
ten rente-swap, die is gekoppeld
aan hun lening. Toch niet zo'n
goed idee, achteraf gezien.
NPO 2, 20.25 uur
2Doc: Misbruikte mannen
Een documentaire waarin manne
lijke slachtoffers van seksueel mis
bruik vertellen wat de rooms-ka-
tholieke Broeders van Maastricht
bij hen aanrichtten.
Buitenland
TV5
WOENSDAG 18 FEBRUARI 2015
06:15 Teleshop 7: Carïracks
07:00 Teleshop 7: Willie.nl
07:30 Teleshop 7: Tommy Te
leshopping 08:30-08:50 RTL
Z Voorbeurs 09:00-09:05 RTL
Nieuws, RTL Z Nieuws 09:20-
13:05 programma als 09:00
13:20 Ondernemerszaken
13:40-14:05 programma als
09:0014:20 Special: De kijker
aan zet 14:40-15:20 program
ma als 09:00 15:30 RTL Z Ope
ning Wall Street 15:35-15:40
programma als 09:00 15:50
RTL Z Opening Wall Street
16:00-16:05 programma als
09:0016:20 Team NL 16:40-
17:30 programma als 09:00
17:45 RTL Z Nieuws
06:57 Sprookjes van Klaas Vaak
07:07 Bobo 07:13 Sprook
jesboom 07:18 Ernst, Bobbie
en de rest 07:33 Tree Fu Tom
07:55 Oggy en de kakkerlak
ken 08:03 De Daltons 08:12
Robin Flood 08:25 Super 4
08:37 Wonderschool 08:48
Marathon: Super 4 09:01 Mara
thon: Super 4 09:13 Marathon:
Super 4 09:28 Marathon: Su
per 4 09:41 Super 4 09:51 Ma
rathon: Super 4 10:00Tommy
Teleshopping 15:00 Sprookjes!
15:13 Het mysterie van... 15:43
Minuscule 15:50 Marathon:
Super 416:01 Doodle 16:05
Robin Hood 16:16 Dood
le 16:20 De schatkamer 16:52
Vipo 17:00 Judge Judy 17:30
Goede tijden, slechte tijden
06:00 Loop: Hart van Neder
land 07:50 Loop: Hart van Ne
derland 07:55 Tommy Tele
shopping 10:55 Astro TV 12:55
Tommy Teleshopping 13:55
Born2Cook 14:30 Born2Cook
15:00 Achter gesloten deuren
15:55 Beschuldigd 16:55 Ach
ter gesloten deuren 17:45 NCIS
06:25 Scaredy Squirrel 06:40
Numb Chucks 07:00 Kickin'
It 07:25 Souvenirs de Gra
vity Falls 07:50 Phineas and
Ferb 08:15 Racing Ace - Movie
09:45 Mighty Med 10:10 Pac
kages from Planet X 10:30 Sou
venirs de Gravity Falls 11:00
Matt Hatter 11:25 Phineas and
Ferb 11:45 Wanders Wereld
12:00 Lanfeust Quest 12:30
Kickin' It 12:55 Numb Chucks
13:20 Mighty Med 13:40 Lan
feust Quest 14:05 Pokemon
14:25 Star Wars Rebels 14:55
Lanfeust Quest 15:20 Numb
Chucks 15:45 Numb Chucks
16:10 Souvenirs de Gravity
Falls 16:30 Les 7N 16:55 Wan
ders Wereld 17:20 Kick But-
towski 17:35 Kickin' It
COMEDY^ 1VM1N30
06:00 Family Guy 06:25 Fami
ly Guy 06:50 Family Guy 07:10
The Office 07:35 The Office
08:00 The Office 08:25 Mar
ried... With Children 08:50
Married... With Children 09:15
Scrubs 09:40 Scrubs 10:00 My
Name Is Earl 10:25 My Name Is
Earl 10:50 Anger Management
11:15 The Office 11:40 The Of
fice 12:00 The Office 12:25
Bob's Burgers 12:50 Anger
Management 13:10 The Offi
ce 13:35 The Office 14:00 The
Office 14:25 American Dad!
14:50 Family Guy 15:20 My
Name Is Earl 15:50 Brooklyn
Nine-Nine 16:15 Scrubs 16:45
Anger Management 17:05 An
ger Management 17:30 Bob's
Burgers
06:00 Loop: Hart van Neder
land 08:25 Hoarding Buried
Alive 09:10 Ons leven met 17
kinderen 09:50 Ready Steady
Cook 10:35 The Biggest Loser
Holland 11:00 Astro TV11:02
Astro TV 12:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping 15:00
Ready Steady Cook 15:45 Ons
leven met 17 kinderen 16:25
The Biggest Loser Holland
16:50 Robs Grote Tuinverbou-
wing 17:35 SamenWonen
18:00 Cops, Docusoap
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Docusoap
18:00 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:25 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:55 JAG, Actieserie
19:55 De Pfaffs, Docusoap
18:40 NCIS: Los Angeles, Mis
daadserie
19:35 NCIS, Actieserie
18:00 Ranking the Cars
18:15 According to Jim (h)
18:40 According to Jim
19:10 Two and a Half Men
19:35 Two and a Half Men
18:20 Huizenjacht, Life-style-
magazine
19:05 Drukte in de dierentuin,
Reality-show
19:35 De politieschool, Reality
18:00 American Dad!, Anima- O
tiereeks
18:25 South Park, Animatiereeks
18:50 My Name Is Earl, Comedy
19:10 My Name Is Earl, Comedy
19:35 Bob's Burgers, Animatie
reeks
20:30 Men in Black II, SF-ac-
tiefilm
20:30 Oscarwinnaars: The So
cial Network, Biografie
20:30 He's Just Not That into
You, Romantische komedie
20:05 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 Criminal Minds, Misdaad
serie
21:25 Criminal Minds, Misdaad-
20:00 De politieschool, Reality
20:30 Romeo Must Die, Ac
tiefilm
20:00 American Dad!, Anima
tiereeks
20:25 South Park, Animatiereeks
20:50 Workaholics, Comedy
21:10 Brooklyn Nine-Nine, Co
medy
21:35 Scrubs, Comedy
22:10 The Mummy Returns,
Avonturenfilm
23:00 Drop Dead Diva, Comedy
23:55 Dr. Phil, Praatprogramma
00:45 Gunmen, Actiefilm
02:20 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotisch magazine
sport film
00:45 Letrz, Taalspel
01:00 Traffic Light, Comedy
01:25 Traffic Light, Comedy
01:45 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotisch ma
gazine
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotisch ma
gazine
23:05 Chasing Liberty, Romanti
sche komedie
01:10 Beschuldigd (h), Reali-
ty-show
02:15 Astro TV, Magazine
03:15 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
22:20 Criminal Minds, Misdaad
serie
23:15 Criminal Minds: Suspect
Behavior, Misdaadserie
00:05 Gotham (h), Actieserie
01:05 Astro TV, Magazine
03:05 Nachtprogramma's, Ma
gazine
04:00 Disney XD, Jeugdpro
gramma
22:35 Cradle 2 the Grave, Ac
tiethriller
00:30 Nikita, Misdaadserie
01:10 Nikita, Misdaadserie
01:50 Nikita (h), Misdaadserie
02:30 Tommy Teleshopping,
Homeshoppingprogramma
03:56 Astro TV, Magazine
22:00 Scrubs, Comedy
22:25 Anger Management, Co-
medy
22:50 Anger Management, Co
medy
23:10 Married... With Children,
Comedy
23:35 Married... With Children,
Comedy
02:50 Seinfeld, Comedy
03:10 Seinfeld, Comedy
03:30 Married... With Children,
Comedy
03:55 The Office, Comedy
04:15 The Office, Comedy
04:35 Family Guy, Animatiereeks
04:55 Family Guy, Animatiereeks
TIPS
NPO 2, 23.00 uur
EH TELEVISIE
Omroep Zeeland
07:00 ZeelandNu, Lees het landsc
hap, Het Weer, Editie 2015, Verzeeu-
wigd, ZeelandNu, Lees het landschap
07:51 Het Weer 07:53 Editie 2015
07:58 Verzeeuwigd 08:00 program
ma als 07:00 08:51 Het Weer 08:53
Editie 2015 08:58 Verzeeuwigd
09:00 Omroep Zeeland Tekst-tv
een
09:00 Radio 2 op één 12:00 Winter-
beelden 12:20 Dagelijkse kost 12:35
Blokken 13:00 Het Journaal 13:25
Het Weer 13:30 ledereen beroemd
13:50 Thuis 14:20 Nature's New
borns 14:40 Wild at Heart 15:25 Mis
sing 16:05 Londen Zoo 16:55 Clips
17:10Jamie's 15 Minute Meals 17:35
Buren 18:00 Het Journaal 18:10 Het
Weer 18:15 Dagelijkse kost 18:30
Blokken 19:00 Het Journaal 19:40 le
dereen beroemd 20:00 Joker+ en
Lotto 20:05 Het Weer 20:10 Thuis
20:35 Luchthaven 24/7 21:05 De
schuur van Scheire 21:55 Bart St Siska
22:40 Het Journaal 22:55 Missing
23:36 Winst Joker+ Lotto 23:37
Keno 23:38 Euromillions winstverde
ling 23:40 Het Weer 23:45 Dagelijkse
kost 00:00 ledereen beroemd 00:20
Journaallus
Canvas
09:00 Terzake 09:35 Winterbeelden
12:30 Rolkrant 17:25 MeMotv 18:25
Inside Nazi Germany 19:17 Het voor
deel van de twijfel 20:00 Terzake
20:40 Beeldgeheimen 21:05 Land in
de kering 21:30 Toughest Place to Be
22:20 Silent Witness 23:10 Sporza:
WK Baanwielrennen 23:45 Canvaslus
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Wanted Down
Under Revisited 11:00 Homes Under
the Hammer 12:00 Countryside 999
12:45 Real Lives Reunited 13:15 Bar
gain Hunt 1 4:00 BBC News - Weather
14:42 BBC Regional News and
Weather 14:45 Doctors 15:15 Father
Brown 16:00 The Link 16:45 Escape
to the Country 17:30 Put Your Money
Where Your Mouth Is 18:15 Pointless
19:00 BBC News 19:27 Weather
19:30 BBC Regional News Pro
grammes 19:52 Weather 19:55 Party
Political Broadcast 20:00 The One
Show 20:30 Would I Lie to You? The
Unseen Bits 20:57 BBC News and Re
gional News 21:00 EastEnders 21:30
The Great Comic Relief Bake Off
22:30 Room 101 23:00 BBC News
23:25 BBC Regional News and
Weather 23:42 The National Lottery
Update 23:45 A Question of Sport
00:15 Film 2015 00:50 Someone to
Watch Over Me
BBC2
07:00 Homes Underthe Hammer
08:00 Countryside 999 08:45 Real
Lives Reunited 09:15 Sign Zone:
Wanted Down Under 10:00 Sign
Zone: What's the Right Diet for You?
A Horizon Special 11:00 Sign Zone:
Great British Railway Journeys 11:30
Sign Zone: See Hear 12:00 Map Man
12:30 Coast 12:55 Carve Her Name
with Pride 14:50 The World at War
15:45 Britain's Lost Routes with Griff
Rhys Jones 16:45 Open All Hours
17:15 To the Manor Born 17:45 Hi-
de-hi18:15 Flog It! 18:55 Party Po
litical Broadcast 19:00 Two T ribes
19:30 Eggheads 20:00 Antiques Road
Trip 21:00 Alaska - Earth's Frozen
Kingdom 22:00 Wolf Hall 23:00 Up
the Women 23:30 Newsnight 00:15
Weather 00:20 Inside the Commons
01:20 Sign Zone: See Hear 01:50 This
Is BBC Two
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:44 Tages
schau 10:45 Um Himmels Willen
11:35 Giraffe, Erdmannchen St Co.
12:00 Tagesschau 12:15 ARD-Buffet
13:00 ZDF-Mittagsmagazin 14:00 Ta
gesschau 14:10 Rote Rosen 15:00 Ta
gesschau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:10 Panda, Goril
la Co. 17:00 Tagesschau 17:15 Bri
sant 18:00 Quizduell 18:50 Heiter bis
tödlich: Miinchen 7 19:45 Wissen vor
acht - Werkstatt 19:50 Wetter vor
acht 19:55 Börse vor acht 20:00 Ta
gesschau 20:15 FilmMittwoch im Er-
sten: Meine Tochter Anne Frank
21:45 Plusminus 22:15 Tagesthemen
22:45 Anne Will 00:00 Nachtmagazin
00:20 FilmMittwoch im Ersten: Mei
ne Tochter Anne Frank 01:53 Tages
schau 01:55 Das rote Zimmer
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Die Rosenheim-
Cops 11:15 SOKO Wismar 12:00
Heute 12:10 Drehscheibe 13:00 ZDF-
Mittagsmagazin 14:00 Heute - in
Deutschland 14:15 Die Küchen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 Heute - in Europa
16:10 SOKO Kitzbühel 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
Heute 18:05 SOKO Wismar 18:54
Lotto am Mittwoch - Die Gewinnzah-
len 19:00 Heute 19:19 Wetter 19:20
UEFA Champions League Magazin
19:35 Heldt 20:25 UEFA Champions
League 23:15 ZDFzoom 23:45 Mar
kus Lanz 00:55 Heute Nacht 01:10
UEFA Champions League
WDR
07:20 Schulfernsehen: Die Zwanziger
Jahre 08:20 Planet Wissen 09:20 Eins
zu eins - Gesprach aus Berlin 09:45
Hier und Heute 10:30 Aktuelle Stun-
de 11:10 Elefant, Tiger St Co 12:00
Wolf, Bar St Co. 12:45 WDR aktuell
13:00 Servicezeit 13:30 In alier
Freundschaft 14:15 Britanniens Berge
15:00 Planet Wissen 16:00 WDR ak
tuell 16:15 Daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 Hier und Heute
18:20 Servicezeit 18:50 Aktuelle
Stunde 20:00 Tagesschau 20:15 Das
NRW-Duell 21:00 25 Hits in deut-
scher Sprache 21:45 WDR aktuell
22:00 Henker Richter 22:50 Mi
stresses - Aus Lust und Leidenschaft
23:40 SK Kolsch 00:25 Die Spezi-
aleinheit 01:00 Domian
08:00 Journal Radio Canada 08:25 Tv-
5monde, le journal 08:40 Wari 09:05
Flash Info 09:10 Pique-assiette invite
les chefs 09:35 Une brique dans le
ventre 10:00 Flash Info 10:05 Littoral
10:30 Epicerie fine 11:00 Un gars, un
chef 11:40 Plus belle la vie 12:05
Flash Info 12:10 Le design est partout
12:40 Bye bye la Suisse 13:30 Journal
RTBF 13:55 50 ans, 50 témoins 14:00
Les alimenteurs 15:00 Québec gran
deur nature 15:45 Dans la peau d'un
chef 16:30 Questions pour un cham
pion 17:00 Flash Info 17:05 Mise au
point 18:00 64', Ie monde en franqais,
1 re partie 18:20 Le journal de l'éco
18:25 Météo 18:30 TV5, l'invité
18:40 La disparue du Pyla 20:15 Nou-
vo 20:30 Journal France 2 20:55 Mé
téo 21:00 LaTropicaleAmissa Bongo
2015 21:05 Le grand tour 23:00 Jour
nal TSR 23:30 Tv5monde, le journal
Afrique 23:50 TV5, l'invité 23:55 Mé
téo 00:00 Les petits meurtres d'Aga-
tha Christie 01:35 Temps présent
Discovery
07:40 Extreme Engineering 08:30
Fast N' Loud 09:20 Moonshiners
10:10 Auction Hunters 11:00 Myth-
busters 11:50 How It's Made 12:40
Deadliest Catch 13:30 How It's Made
14:20 Dirty Jobs 15:10 Swamp Log
gers 16:05 Salvage Hunters 17:00
Overhaulin' 18:00 Auction Hunters
19:00 Moonshiners 20:00 River Mon
sters (Best of Series 1 -5) 21:00 Catch
ing Hell 22:00 Battle on the Bay
23:00 Catching Hell 00:00 Battle on
the Bay 01:00 Monsters Inside Me
01:55 Catching Hell
National Geographic
07:35 Ultimate Survival Alaska 08:20
The Dog Whisperer 09:05 Locked Up
Abroad 09:50 Air Crash Investigation
10:40 Filthy Riches 11:30 Wicked
Tuna 12:20 Cosmos 13:10 Born to
Ride 14:00 Ultimate Survival Alaska
14:50 Seconds from Disaster 15:40
Air Crash Investigation 16:30 Ulti
mate Airport Dubai 17:20 Strippers:
Cars for Cash 18:10 Wicked Tuna
19:05 Megafactories 20:00 Wicked
Tuna 21:00 Nazi Megastructures
22:00 WWII's Greatest Raids 23:00
Nazi Megastructures 23:55 Highway
Thru Hell 00:50 Nazi Megastructures
01:45 WWII's Greatest Raids
Animal Planet /TLC
07:15 Lion Queen 08:10 Call of the
Wildman 09:05 Gator Boys 10:00
Too Cute! 10:55 Lion Queen 11:50
Roaringwith Pride 12:45 Call of the
Wildman 13:40 Mermaids 15:30 Lion
Queen 16:25 Roaring with Pride
17:00 Say Yes to the Dress 17:25
Choccywoccydoodah Starstruck
18:15 Sister Wives 19:05 Snog, Mar
ry, Avoid? (Special) 20:00 Say Yes to
the Dress 21:00 Choccywoccydoo
dah Starstruck 22:00 Little People,
Big World 22:55 Jon St Kate Plus 8
23:45 Find Our Missing 00:35 True
Crime with Aphrodite Jones 01:25
Choccywoccydoodah Starstruck
Nickelodeon
06:59 SpongeBob SquarePants 07:24
Cheeese 07:36 Zoey 101 08:01 Sam
St Cat 08:23 Henry Danger 08:49
Nicky, Ricky, Dicky St Dawn 09:13 The
Thundermans 10:02 The Haunted
Hathaways 10:52 Max St Shred 11:17
Almost Naked Animals 12:06
SpongeBob SquarePants 12:20 Henry
Danger 12:45 Nicky, Ricky, Dicky St
Dawn 13:10 The Thundermans 13:35
The Haunted Hathaways 14:01 Max St
Shred 14:26 Nick in de Box 15:12 To
tally Spies 15:38 Pinguïns van Mada
gascar 16:03 Oggy and the Cock
roaches 16:28 George of the Jungle
16:57 The Fairly Odd Parents 17:24
SpongeBob SquarePants 17:36
Breadwinners 18:04 The Haunted
Hathaways 18:27 Every Witch Way
18:50 Chica Vampiro 19:17 Sam St
Cat 19:40 Cheeese 19:55 The Thun
dermans 20:22 How to Rock 20:46
Ned's Survivalgids 21:00 Big Time
Rush 21:24 See Dad Run 21:45 Sam
St Cat 22:09 The Next Step 22:33
How to Rock 22:56 Zoey 101 23:42
Big Time Rush 00:05 See Dad Run
00:27 Victorious 00:51 The Next
Step 01:12 H20: Just Add Water
01:35 The Hills 01:55 Sam St Cat