mensen inq.nl Familieberichten Üysrladüf] Laurens Paulus Back Lau Back Marinus Jacob Kole Marinus Jacob Kole Kornelia Minderhoud mevrouw K. Roelse-Minderhoud kijk ook op Ik sla m'n handen om m'n oren Want de stilte doet me zeer Ik kan alle stemmen horen Maar jouw stem hoor ik niet meer J. van der Boom Diep bedroefd, maar intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa -Lau- in de leeftijd van 71 jaar. S. Back-Djotaroeno Pascal Back en Kim van Dam Michella en Josselin Barten-Back Robert en Esnie Pawiro Rudy en Yvonne Pawiro Bernice en Rogier Stam-Pawiro Kleinkinderen 14 februari 2015 Everastraat 10, 4388 EW Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 19 februari van 12.00 tot 12.30 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal aansluitend om 13.30 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verdere lijdensweg bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat onze broer, zwager en oom is heengegaan in de leeftijd van 71 jaar Oost-Souburg: Oost-Souburg: Middelburg: Oost-Souburg: Hemelum (Fr): Gretha Eliemstra-Back -in liefdevolle herinnering- J. Hiemstra J. Hiemstra-de Boer Jako en Margo Jos en Lian Janet en Hans Oost-Souburg, 14 februari 2015 Adrianus Johannes Vissenberg Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, opa en overopa 7 april 1929 f 15 februari 2015 C.C. Kole-Blok Anno Kole Marieke Kole-Homan Juul en Maarten, Sophie, Ralph, Koen Jeroen en Marij Bas Kole Coby Kole-Kleppe Marjolein Jurrian Frank Kole Christine Kole-Meerman Jasper Rens Kees Kole Manja Kole-Paulusse Jelrner Hessel Rijksweg 15 4416 BA Kruiningen De afscheidsdienst, geleid door Ds. C. Biemond, wordt vrijdag 20 februari om 13.30 uur gehouden in de Johanneskerk, Burg. Elenbaasstraat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Willy Helmich f Zacht en kalm is van ons heengegaan onze tante Sinds 2004 weduwe van Abraham Roelse in de leeftijd van 100 jaar. Beverwijk: Lou en Liesbeth Roelse - Schot Westkapelle: Lien en Huib Cijvat - Roelse Domburg, 14 februari 2015 Correspondentieadres: Markt 84 4361 AG Westkapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 20 februari van 13.00 tot 13.30 uur in het "Jeugdgebouw" te Westkapelle, waarna aansluitend de rouwdienst gehouden wordt. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.15 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het "Jeugdgebouw". Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van het zorgcentrum "Simnia" en ook naar Janny Pouwelse voor de jarenlange goede zorg, die zij aan haar heeft Kornelia Roelse - Minderhoud Onze grote dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Simnia en naar Jannie Pouwelse voor hun intensieve zorg in haar laatste levensfase. Kee Zo lief, zo klein, zo frêle, maar groot in herinnering )anny en haar kinderen f Bestuur en leden van de Vrouwen Van Nu, afd. Westkapelle betreuren het verlies van hun lid vanaf het eerste uur Westkapelle, 16 februari 2015 Toch nog onverwachts overleden, onze lieve man, vader en opa Delfgauw, 24-3-1933 Vlissingen, 15-2-2015 Echtgenote: Riet Visssenberg-Vis Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Gouden Leeuw 330,1103 KH Amsterdam Crematie vindt plaats op zaterdag 21 februari 2015 om 12:00 uur in Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid om samen te zijn. Vrijdagavond voorafgaand is er gelegenheid om afscheid te nemen in Uitvaartcentrum Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren, Kerklaan 19, 4386 AL Vlissingen - West-Souburg van 19:001 19:30 uur. Met dank aan de palliatieve afdeling Ter Reede voor de goede zorgen. Liever geen bezoek aan huis of telefoon. Verdrietig geven wij kennis dat op 15 februari 2015 is overleden onze zwager en oom echtgenoot van Catharina Cornelia Blok op de leeftijd van 85 jaar. Rrabbendijke: C.F. van den Berg-Blok J. van den Berg in herinnering Fijnaart: J.J. Blok in herinnering N.C. Blok-Huijzers Krabbendijke: J.F. Blok in herinnering C.D. Blok-Zoeteweij Leiderdorp: F. Allaart-Blok A.A. Allaart in herinnering USA: C. Blok C.N. Blok-Moerdijk in herinnering Krabbendijke: J.R de Pagter-Blok in herinnering A.J. de Pagter in herinnering Kruiningen: P.J. van Houte-Blok J.B.P. van Houte Amstelveen: M.J. Broodman-Blok J.G. Broodman Kruiningen: P. Blok A.E. Blok-van Reeuwijk Oudelande: B.M. Blok in herinnering C. Blok-Kik Neven en nichten 16 februari 2015 Veel te vroeg verliezen we onze lieve "buurvriendin" We zullen je heel erg missen. Wim, Ingrid en Lara Vlissingen, 16 februari 2015 dinsdag 17 februari 2015 37 Na een lang en mooi leven is rustig van ons heen gegaan onze lieve tante Kee weduwe van Abraham Roelse Koudekerke: Henk Minderhoud Riet Minderhoud - Kopmels Luc en Ingeborg Ingrid Vlissingen: Hans Minderhoud Vlissingen: Els Minderhoud Sjoerd Vlissingen, 16 februari 2015 VV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51