Colofon h h( Üi/ateie Efefi^fJiïfj (Tlensenlinq.nl Familieberichten kükookop mensen inq.nl Lco van den Bogaert Marie Celestine Wijffels-van de Vijver 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 4444 000 wwiwivi Tamilieberichten Achter elke traan schuilt een glimlach van herinnering Met droefheid hebben we afscheid genomen van onze lieve ma, oma en omi weduwe van Nestor Prosper Leon Gustaaf Marie Wijffels Sint Anna ter Muiden, Oostburg, 16 december 1919 15 februari 2015 Haar kinderen: IJzendijke: Eric en Jackie Wijffels-van Oers Breda: Marianne en Henk van den Berg-Wijffels Groenekan: Christianne en Frank Agterberg-Wijffels Haar klein- en achterkleinkinderen: Detroit (VS): Lodewijk Wijffels en Julie Cassano Maia IJzendijke: Florentine Wijffels en Marco de Witte Gwen, Dion, Nikki Eindhoven: Jurrian Wijffels en Zelmira Cristobal Miranda Tilburg: Melanie van den Berg en Stein Vlems Thymen, Wouther, Jasmijn Vlissingen: Dimitri van den Berg en Jenny Willems Lynn, Fay De Bilt: Matthijs Agterberg en Margit Meijer De Bilt: Pascal Agterberg Correspondentieadres: E. Wijffels, Hofstedenstraat Oost 6,4515 RP IJzendijke Zaterdag 21 februari zal de afscheidsdienst worden gehouden om 14.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie aldaar te condoleren. Na de condoleance zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum De Burght en aan dokter P. de Bruijckere voor de liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. 0 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Online rouwbloemenwinkel Plaats een Filmpje voor uw nabestaande volg ons op ^^3 like ons op Twitter Facebook Om je heengaan treuren wij Om wat je was zijn wij dankbaar Verdrietig moeten wij afscheid nemen van onze zwager en oom echtgenoot van onze zus en schoonzus Sien Rentmeester Wij wensen Sien, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Heinkenszand: Corrie t en Kees Ovezande: S/aan en Ben f Roosendaal: Jan en Ria Wissenkerke: Rieten Rinus Neven en nichten Terheijden, 13 februari 2015 dinsdag 17 februari 2015 39 Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Asbestemming, wat is er mogelijk? Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 41