TELEVISIE 23
Veronica
RTL7/
Vroege vogels
De grutto gaat naar Spanje als hier
de kou intreedt. Hij komt terug,
maar dat helpt niet tegen het te
ruglopen van de gruttopopulatie.
NPO 2, 19.20 uur
De Roelvinkjes
Er lijkt geen ontkomen aan: de pe
rikelen van de familie Roelvink
worden nu ook op de buis breed
uitgemeten. Zoon Dave zorgt met
sappige uitspattingen wel voor
naamsbekendheid.
Andere tijden
Amsterdam was in de jaren zeven
tig een demonstratieparadijs. Het
ging soms hard tegen hard, om
oude stadspanden te behouden.
NPO 2,21.20 uur
De rijdende rechter
Een beukenhaag zorgt voor veel
onrust in Limmen. De eigenaren
weigeren te snoeien omdat ze niet
op de troep op het erf van mijn
heer Baltus willen kijken. En heb
ben dezelfde buren ook nog grond
van hem afgepikt of toch niet?
NPO 1, 22.20 uur
bUi TELEVISIE
Buitenland
DINSDAG 17 FEBRUARI 2015
06:15 Teleshop 7: Carïracks
07:00 Teleshop 7: Willie.nl
07:30 Teleshop 7: Tommy Te
leshopping 08:30-08:50 RTL
Z Voorbeurs 09:00-09:05 RTL
Nieuws, RTL Z Nieuws 09:20-
11:05 programma als 09:00
11:20 Ondernemerszaken
11:40-14:05 programma als
09:00 14:20 Team NL 14:40-
15:20 programma als 09:00
15:30 RTL Z Opening Wall
Street 15:35-15:40 programma
als 09:00 15:50 RTL Z Opening
Wall Street 16:00-17:30 pro
gramma als 09:00 17:45 RTL Z
Nieuws
08:48 Marathon: Oggy en de
kakkerlakken 08:56 Marathon:
Oggy en de kakkerlakken 09:04
Marathon: Oggy en de kakker
lakken 09:14 Marathon: Oggy
en de kakkerlakken 09:21 Ma
rathon: Oggy en de kakkerlak
ken 09:29 Marathon: Oggy en
de kakkerlakken 09:37 Mara
thon: Oggy en de kakkerlakken
09:44 Marathon: Oggy en de
kakkerlakken 09:52 Marathon:
Oggy en de kakkerlakken 10:00
Tommy Teleshopping 15:00
Sprookjes! 15:13 Het mysterie
van... 15:43 Minuscule 15:50
Super 416:01 Doodle 16:05
Robin Hood 16:16 Dood
le 16:20 De schatkamer 16:52
Vipo 17:00 Judge Judy 17:30
Goede tijden, slechte tijden
06:00 Loop: Hart van Neder
land 07:50 Loop: Hart van Ne
derland 08:00 Tommy Tele
shopping 11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping 14:00
Born2Cook 14:30 Born2Cook
15:00 Achter gesloten deuren
15:55 Beschuldigd 16:55 Ach
ter gesloten deuren 17:50 NCIS
COMEDY
06:40 Numb Chucks 07:00 Kic-
kin' It 07:25 Souvenirs de Gra
vity Falls 07:50 Phineas and
Ferb 08:15 Up, Up and Away
(NL) - Movie 09:45 Mighty
Med 10:10 Packages from Pla
net X 10:30 Souvenirs de Gra
vity Falls 11:00 Matt Hatter
11:25 Phineas and Ferb 11:45
Wanders Wereld 12:00 Lan-
feust Quest 12:25 Kickin' It
12:50 Goalmouth 13:15 Migh
ty Med 13:35 Dude, That's My
Ghost! 14:00 Phineas and Ferb
14:25 Oscar Oasis 14:30 Po-
kemon 14:55 Lanfeust Quest
15:20 Numb Chucks 15:45
Numb Chucks 16:10 Souvenirs
de Gravity Falls 16:30 Les 7N
16:55 Wanders Wereld 17:20
Kick Buttowski 17:35 Kickin' It
08:15 Hoarding Buried Alive
09:00 Ons leven met 1 7 kinde
ren 09:45 Ready Steady Cook
10:30 The Biggest Loser Hol
land 10:55 Astro TV 11:01 As
tro TV 11:55 Astro TV 12:55
Tommy Teleshopping 14:55
Ready Steady Cook 15:40 Ons
leven met 1 7 kinderen 16:20
The Biggest Loser Holland
16:45 Robs Grote Tuinverbou-
wing 17:35 SamenWonen
ivaiNao
06:00 Family Guy 06:25 Fami
ly Guy 06:50 Family Guy 07:10
Family Guy 07:35 The Office
08:00 The Office 08:25 Sein
feld 08:50 Married... With
Children 09:15 Scrubs 09:40
Scrubs 10:00 My Name Is Earl
10:25 My Name Is Earl 10:50
Anger Management 11:15 The
Office 11:40 The Office 12:00
The Office 12:25 Bob's Bur
gers 12:50 Men at Work 13:10
The Office 13:35 The Office
14:00 The Office 14:25 Ame
rican Dad! 14:50 Bob's Burgers
15:20 My Name Is Earl 15:50
Brooklyn Nine-Nine 16:15
Scrubs 16:45 Anger Manage
ment 17:05 Anger Manage
ment 17:30 Bob's Burgers
18:00 Cops, Docusoap
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Docusoap
18:00 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:25 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:55 JAG, Actieserie
19:55 De Pfaffs, Docusoap
18:40 NCIS: Los Angeles, Mis
daadserie
19:35 NCIS, Actieserie
18:00 Ranking the Cars
18:10 According to Jim (h)
18:40 According to Jim
19:05 Two and a Half Men
19:35 Two and a Half Men
18:20 Huizenjacht, Life-style-
magazine
19:05 Drukte in de dierentuin,
Reality-show
19:35 De politieschool, Reality
18:00 American Dad!, Anima- O
tiereeks
18:25 South Park, Animatiereeks
18:50 My Name Is Earl, Comedy
19:10 My Name Is Earl, Comedy
19:35 Bob's Burgers, Animatie
reeks
20:30 Men in Black, SF-komedie
20:30 Oscarwinnaars: Erin
Brockovich, Drama
20:30 Dokter Hart, Dramaserie
21:25 Jane the Virgin, Drama
serie
20:00 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 Big Momma's House,
Misdaadkomedie
22:30 The Mummy, Avontu
renfilm
23:10 Drop Dead Diva, Comedy
22:20 Net5 doc: Opzienbaren
de liefde, Documentaire
23:20 Achter gesloten deuren,
Docusoap
22:30 Black Knight, Komedie
01:00 Booty Call, Romantische
komedie
02:25 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotisch magazine
actualiteiten sport film
00:05 Dr. Phil, Praatprogramma
00:50 Letrz, Taalspel
01:05 Traffic Light, Comedy
01:25 Traffic Light, Comedy
01:45 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotisch ma
gazine
00:15 Beschuldigd (h), Reali-
ty-show
01:15 Astro TV, Magazine
02:20 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
00:20 Hardcore Pawn, Reali
ty-show
00:45 Hardcore Pawn, Reali
ty-show
01:15 Astro TV, Magazine
03:15 Nachtprogramma's, Ma
gazine
04:00 Disney XD, Jeugdpro
gramma
20:00 De politieschool, Reality
20:30 Snowfever, Romantische
komedie
22:20 Chaos, Comedy
23:15 Samantha Who?, Comedy
23:40 Samantha Who?, Comedy
00:05 Samantha Who?, Comedy
00:25 Samantha Who?, Comedy
00:45 Chaos, Comedy
01:30 De politieschool, Reality
01:50 De politieschool, Reality
02:15 Tommy Teleshopping,
Homeshoppingprogramma
03:40 Astro TV, Magazine
20:00 American Dad!, Anima
tiereeks
20:25 South Park, Animatiereeks
20:50 Workaholics, Comedy
21:10 Brooklyn Nine-Nine, Co
medy
21:35 Scrubs, Comedy
22:00 Scrubs, Comedy
22:25 Anger Management, Co
medy
22:50 Anger Management, Co
medy
23:10 Married... With Children,
Comedy
23:35 Married... With Children,
Comedy
02:50 Married... With Children,
Comedy
03:10 South Park, Animatiereeks
03:30 South Park, Animatiereeks
03:55 The Office, Comedy
04:15 The Office, Comedy
04:35 The Office, Comedy
04:55 Family Guy, Animatiereeks
TIPS
RTL 5, 20.30 uur
Omroep Zeeland
07:00 ZeelandNu, Editie 2014, Het
Weer, Trugkieke, Verzeeuwigd, Zee
landNu, Editie 2014 07:51 Het Weer,
Trugkieke, Verzeeuwigd 08:00 pro
gramma als 07:00 08:51 programma
als 07:51 09:00 Omroep Zeeland
Tekst-tv 17:00 ZeelandNu, Lees het
landschap, Het Weer, Verzeeuwigd,
ZeelandNu, Lees het landschap, Het
Weer 17:56 Verzeeuwigd 18:00 pro
gramma als 17:00 23:56 Verzeeuwigd
00:00 ZeelandNu
09:00 Radio 2 op één 12:00 Winter-
beelden 12:20 Dagelijkse kost 12:35
Blokken 13:00 Het Journaal 13:25
Het Weer 13:30 ledereen beroemd
13:50 Thuis 14:15 Sydney Zoo 14:45
Wild at Heart 15:30 King Sr Maxwell
16:10 Londen Zoo 17:00 Clips 17:10
Jamie's 15 Minute Meals 17:35 Buren
18:00 Het Journaal 18:10 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost 18:30 Blokken
19:00 Het Journaal 19:40 ledereen
beroemd 20:05 Het Weer 20:10
Thuis 20:35 Hallo Televisie! 21:15
Tom St Harry 22:00 Bart Sr Siska
22:50 Het Journaal 23:05 Missing
23:46 Keno 23:47 Euromillions
23:50 Het Weer 23:55 Dagelijkse
kost 00:10 ledereen beroemd 00:35
Journaallus
Canvas
09:00 Terzake 09:35 Winterbeelden
12:30 Rolkrant 18:17 Extra Time
19:07TopGearTop41 20:00Terzake
20:40 Inside Nazi Germany 21:30
The Newsroom 22:25 Toughest Place
to Be 23:20 MeMotv 00:20 Canvaslus
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Wanted Down
Under Revisited 11:00 Homes Under
the Hammer 12:00 Countryside 999
12:45 Real Lives Reunited 13:15 Bar
gain Hunt 14:00 BBC News-Weather
14:42 BBC Regional News and
Weather 14:45 Doctors 15:15 Father
Brown 16:00 The Link 16:45 Escape
to the Country 17:30 Put Your Money
Where Your Mouth Is 18:15 Point
less 19:00 BBC News 19:27 Weather
19:30 BBC Regional News Pro
grammes 19:57 Weather 20:00 The
One Show 20:30 EastEnders 20:57
BBC News and Regional News 21:00
Holby City 22:00 The Gift 23:00 BBC
News 23:25 BBC Regional News and
Weather 23:42 The National Lottery
Update 23:45 Count Arthur Strong
00:15 Have I Got Old News for You
00:45 Lay the Favorite
BBC2
07:00 Homes Underthe Hammer
08:00 Countryside 999 08:45 Real
Lives Reunited 09:15 Sign Zone:
Wanted Down Under 10:00 Sign
Zone: Nature's Weirdest Events
11:00 Sign Zone: Great British Rail
way Journeys 11:30 Map Man 12:00
South Africa Walks 12:30 Super
League Show 13:15 The Captive
Heart 14:50 The World at War 15:45
Britain's Lost Routes with Griff Rhys
Jones 16:45 Open All Hours 17:15
To the Manor Born 17:45 Hi-de-hi
18:15 Flog It! 19:00 Two Tribes 19:30
Eggheads 20:00 Antiques Road Trip
21:00 Alex Polizzi: The Fixer 22:00
Inside the Commons 23:00 Rhod
Gilbert's Work Experience 23:30
Newsnight 00:15 Weather 00:20
Dragons' Den 01:20 Sign Zone: Film
201501:50 This Is BBCTwo
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rat mal,
wer zur Hochzeit kommt 10:35 Ta
gesschau 10:45 Urn Himmels Willen
11:35 Giraffe, Erdmannchen Co.
12:00 Tagesschau 12:15 ARD-Buffet
13:00 ZDF-Mittagsmagazin 14:00
Tagesschau 14:10 Rote Rosen 15:00
Tagesschau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:10 Panda, Go
rilla Co. 17:00 Tagesschau 17:15
Brisant 18:00 Quizduell 18:50 Unter
Gaunern 19:45 Wissen vor acht -
Mensch 19:50 Wetter vor acht 19:55
Börse vor acht 20:00 Tagesschau
20:15 Um Himmels Willen 21:00
In aller Freundschaft 21:45 Report
Mainz 22:15 Tagesthemen 22:45 Der
Tatortreiniger 00:15 Nachtmagazin
00:35 Die Manner ihrer Majestat
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Die Rosenheim-
Cops 11:15 SOKO Wismar 12:00
Heute 12:10 Drehscheibe 13:00
ZDF-Mittagsmagazin 14:00 Heute
- in Deutschland 14:15 Die Kiichen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 Heute - in Europa
16:10 SOKO Kitzbiihel 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
Heute 18:05 SOKO Köln 19:00 Heute
19:20 Wetter 19:25 Die Rosenheim-
Cops 20:15 ZDFzeit 21:00 Frontal
21 21:45 Heute-journal 22:15 37°:
Schlaflos durchs erste Jahr 23:00
Leschs Kosmos 23:30 Markus Lanz
00:45 Heute Nacht 01:00 Neu im
Kino 01:05 'Black Out - Eine Leiche
auf Reisen'
WDR
07:15 Aktuelle Stunde 07:55 Nackte
Zeiten - Die Black Fööss Story 08:55
Kölsch Hanneschen Thiater: Woo-
schel jeck 10:45 Wir sind d'r Zoch!
- Schulen und Vereine im Karnevals-
fieber 11:45 Marie-Luise Nikuta - Die
kölsche Motto-Queen 12:45 WDR
aktuell 13:00 Servicezeit Reportage
13:30 Blötschkopp und die Ram-
pensaue 15:45 Du Ei! 16:00 WDR
aktuell 16:15 Daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 Hier und Heute
18:20 Servicezeit 18:50 Aktuelle
Stunde 20:00 Tagesschau 20:15 Alles
unter einer Kappe 2015 00:15 Jetzo
laache - Das Beste aus dem rheinisch-
westfalischen Karneval 00:45 Ascher-
mittwoch for one 01:00 Domian
TV5
08:00 Journal Radio Canada 08:25
Tv5monde, le journal 08:40 Ma
ghreb-Orient-Express 09:05 Flash
Info 09:10 Ricardo 09:30 Le design
est partout 10:00 Flash Info 10:05
Télétourisme 10:30 Les escapades de
Petitrenaud 11:00 Ungars, un chef
11:40 Plus belle la vie 12:05 Flash Info
12:10 Chroniques d'en haut 12:35
En quête d'aventure 13:30 Journal
RTBF13:55 50 ans, 50 témoins 14:00
Cain 15:50 Dans la peau d'un chef
16:35 Questions pour un champion
17:00 Flash Info 17:05 Temps présent
18:00 64', Ie monde en francais, 1 re
partie 18:20 Le journal de l'éco 18:25
Météo 18:30 TV5, l'invité 18:40
Jean-Claude Brialy, le gout des autres
20:10 On n'est pas que des cobayes
20:30 Journal France 2 20:55 Météo
21:00 La Tropicale Amissa Bongo
2015 21:10 Mémoires vives 22:35
Acoustic 23:00 Journal TSR 23:25
Tv5monde, le journal Afrique 23:45
TV5, l'invité 23:55 Météo 00:00 Faut
pas rêver 01:50 Le point
Discovery
07:40 Extreme Engineering 08:30
Classic Car Rescue 09:20 Moonshin
ers 10:10 Auction Hunters 11:00
Railroad Alaska 11:50 Gold Rush
12:40 Deadliest Catch 13:30 How It's
Made 14:20 Dirty Jobs 15:10 Swamp
Loggers 16:05 Salvage Hunters 17:00
Fast N' Loud 18:00 Auction Hunters
19:00 Moonshiners 20:00 Strip the
City 21:00 Mythbusters 22:00 How
It's Made 23:00 Mythbusters 00:00
How It's Made 01:00 Monsters Inside
Me 01:55 Mythbusters
National Geographic
07:35 Ultimate Survival Alaska 08:20
The Dog Whisperer 09:05 Locked Up
Abroad 09:50 Air Crash Investigation
11:30 Ultimate Airport Dubai 12:20
Cosmos 13:10 Born to Ride 14:00 Ul
timate Survival Alaska 14:50 Seconds
from Disaster 15:40 Air Crash Investi
gation 16:30 Ultimate Airport Dubai
17:20 Strippers: Cars for Cash 18:10
Wicked Tuna 19:05 Megafactories
20:00 Wicked Tuna 21:00 Filthy
Riches 22:00 Wicked Tuna 23:00
Ultimate Airport Dubai 23:55 Filthy
Riches 00:50 Wicked Tuna 01:45 Ulti
mate Airport Dubai
Animal Planet /TLC
07:15 Lion Queen 08:10 Call of the
Wildman 09:05 Gator Boys 10:00
Too Cute! 10:55 Lion Queen 11:50
Roaring with Pride 12:45 The Wild
Life of Tim Faulkner 13:40 Tanked
14:35 Rogue Nature with Dave
Salmoni 15:30 Lion Queen 16:25
Roaring with Pride 17:00 Beauty and
the Geek Australia 18:15 Sister Wives
19:05 Snog, Marry, Avoid? 20:00
Say Yes to the Dress 21:00 Beauty
and the Geek Australia 22:00 Gypsy
Sisters 22:55 Devious Maids 23:45
Tabloid 00:35 True Crime with Aph
rodite Jones 01:25 Beauty and the
Geek Australia
Nickelodeon
06:59 SpongeBob SquarePants 07:24
Cheeese 07:36 Zoey 101 08:01 Sam
Sr Cat 08:23 Henry Danger 08:49
Nicky, Ricky, Dicky Er Dawn 09:13 The
Thundermans 10:02 The Haunted
Hathaways 10:52 Max Shred 11:17
Almost Naked Animals 11:41 The
Fairly Odd Parents 12:06 SpongeBob
SquarePants 12:45 Breadwinners
13:10 Totally Spies 13:57 Winx
Club 14:23 The Fairly Odd Parents
15:12 Totally Spies 15:38 Pinguïns
van Madagascar 16:03 Oggy and the
Cockroaches 16:28 George of the
Jungle 16:57 The Fairly Odd Parents
17:24 SpongeBob SquarePants 17:36
Breadwinners 18:04 The Haunted
Hathaways 18:27 Every Witch Way
18:50 Chica Vampiro 19:17 Sam
Cat 19:40 Cheeese 19:55 The Thun
dermans 20:22 How to Rock 20:46
Ned's Survivalgids 21:00 Big Time
Rush 21:24 See Dad Run 21:45 Sam
Cat 22:09 The Next Step 22:33
How to Rock 22:56 Zoey 101 23:42
Big Time Rush 00:05 See Dad Run
00:27 Victorious 00:51 The Next
Step 01:12 H20: Just Add Water
01:35 The Hills 01:55 Sam Cat