Familieberichten kükookop mensen inq.nl Joos Schroevers Jeanne Georgette Gilberte Suurmond - Chazöt Hubertus Onderdijk Bertus Henk Groenenboom Adri Reijnhout Pieter van 't Hof Piet Adrijanne Petra en Martin Pieter en Angelique Danny en Marleen Eline en Gert Niels en Charlotte Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 Familieberichten maandag 16 februari 2015 27 Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn allerliefste, zorgzame man, maatje en onze broer en zwager Samen hebben we 60 jaar lief en leed gedeeld. 24 mei 1931 Arnemuiden 14 februari 2015 M.J. Schroevers - de Bodt T.M. Schroevers J.J.C. Schroevers - de Koeyer Nieuwlandseweg 39 4341 CN Arnemuiden Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen op dinsdag 17 februari van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdiveg) te Middelburg. De afscheidsdienst voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden op woensdag 18 februari om 15.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, mag u deze advertentie als uitnodiging beschomven. Het goede heb ik getracht te doen Van het schone heb ik gehouden Graag had ik hiermee doorgegaan Maar mijn tijd is gekomen Dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze zorgzame oma Pieternella Johanna Maenhout-Louwerse Nel Sinds 6 april 2012 weduwe van Reijnold Maenhout 's-Heer Arendskerke, 9 mei 1939 Vlissingen, 12 februari 2015 Rijnsburg: Ronald Maenhout Minique Maenhout-Schavemaker Jens Bente Correspondentieadres: Oranjelaan 103, 2231 DG Rijnsburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 18 februari van 10.45 uur tot 1115 uur in het uitvaartcentrum van Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend, 12.00 uur, zal de crematieplechtigheid plaats vinden in het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Rustig is overleden Weduwe van Jacobus Suurmond 26 november 1918, Caudéran (F.) t 14 februari 2015, Middelburg Zonen en partners, kleinkinderen, achterkleinkinderen Met dank aan de medewerkers van 't Gasthuis voor de goede zorg. Correspondentieadres J.-J. Suunnond, Dammersboog 30,1991 SK Velserbroek. Het afscheid is op woensdag 18 febmari om 10.00 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Enige en algemene kennisgeving. Na een energiek leven is op 14 februari 2015 overleden onze zwager en oom in de leeftijd van 98 jaar. Schoonzussen, nichten, neven en achterneven We bedanken al het personeel en vrijwilligers van "De Zoute Viever" en ook de huisartsen voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Buteuxstraat 38, 4388 CW Oost-Souburg Op vrijdag 20 februari om 13.30 uur is het mogelijk om afscheid van Bertus te nemen in zaal "De Ark" naast de kerk aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. Aansluitend zal er daar een korte samenkomst zijn, waarna de crematie in stilte zal plaatsvinden. 'Al had ik het volmaakte geloof dat bergen verzet: als ik geen liefde had, was ik niet'. 1 Cot: 13-2 Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid genomen van onze vader en opa weduwnaar van Truus Beider in de leeftijd van 93 jaar. PapendrechtArt Groenenboom Lohmar (D) Marlies van Veen-Groenenboom Cees van Veen Annika en Matthias - Ronja, Liv Allard Rogier en Natalie Temeuzen Donna de Barbanson-Groenenboom Bas de Barbanson Aranka Finn 14 febmari 2015 C orrespondentieadres Amerstraat 36 4535 CL Temeuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 21 febmari om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aan de West- singel. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in 'De Halle', Rooseveltlaan la te Axel. Woensdag 18 februari is er van 16.00 - 17.00 uur gelegen heid om afscheid van Henk te nemen in kamer 220 van ver zorgingshuis 'De Molenhof', Molenstraat 14 te Zaamslag. Overleden te Zeist onze zwager en oom echtgenoot van Ma Reijnhout-Brasser Westkapelle: Namens de familie K.W. Huibregtse-Brasser- Minderhoud Beetje bij beetje ging je ons verlaten, we konden niet zo goed meer samen praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer, de vader van vroeger, die wasje niet meer.... Verdrietig om zijn overlijden, maar met dankbare herinneringen, delen wij u mee dat in vertrouwen op zijn Fleer en Fleiland van ons is heengegaan onze vader, opa en ouwe opa echtgenoot van Johanna Pieternella Heijboer f 2 november 1979 25 februari 1921 Brouwershaven 113 februari 2015 Rien van 't Hof Lena van 't Hof-de Jonge Steef van 't Hof Lia van 't Hof-de Dreu Robin en Paulien Marnix en Sanne Henk van 't Hof Martine van 't Hof-Berrevoets Floris en Marieke Julian en Berber en achterkleinkinderen Brouwershaven, Jan Verhoeffstraat 4 Correspondentieadres: Noorddijkstraat 10,4318 BJ Brouwershaven De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden donderdag 19 februari om 13.15 uur in de GerefKerk Vrijgemaakt, Haven Noordzijde 10 te Brouwershaven. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Brouwershaven. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Tonnenmagazijn", Haven Noordzijde 38 te Brouwershaven. Onze dank gaat uit naar de medewerkenden van Allerzorg van der Bijl voor de liefdevolle verzorging van onze vader en opa. Ook de artsen van Huis- artsenpraktjïk "De Waag" willen we bedanken voor de medische zorg. Familie van t Hof www. hjobse-uitvaartnl iAiuuuu.basisuitvaart-zeeland.nl E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 48