Eveline van der Heijden Familieberichten Ovsr laxlnrj O IUensenlinq.nl 26 maandag 16 februari 2015 Het leven is als sneeuw, je kunt het niet bewaren. Skyetf Eveline van der Heijden Eveline Clazina Goense Clazien Adrie Versluis Adrie Versluis Leuntje Cornelia Mol-van de Guchte L.C. (Leuntje) Mol van de Guchte L. Mol-van de Guchte Willy Breure-van den Hoek kijk ook op Op een mooie stille winterochtend is onze dierbare Eveline overleden. - Charlotte Wilhelmina - *27-9-1944 - tl4-2-2015 Patrick Harting en Saskia Schouwenaar Anna en Sander Floortje, Jasmijn, Fenna Donald Harting en Liselot Bloemen Thom, Sarah Clarinda Kops-Harting en Sander Kops Rens, Lizanne Rinus Traas Jolanda Traas en Jeroen Schmidt Daniel, Eva Ronny Traas en Petra Kolijn Lisanne, Josien Eveline is thuis, alwaar geen bezoek. We nodigen u uit om samen met ons afscheid van Eveline te nemen op donderdag 19 februari om 12.30 uur in de 'Geerteskerk' te Kloetinge. Aansluitend zal om ±14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats aldaar. Hierna bent u welkom in Amicitia'Schimmelpenninckstraat 14 om de familie te condoleren en samen te zijn. Correspondentieadres: Schimmelpenninckstraat 44, 4481 AJ Kloetinge Tot ons groot verdriet is overleden Eveline van der Heijden Vriendin van onze broer Rinus Traas Wij wensen Rinus, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe de komende tijd Deurne: Francien en Frans t Heinkenszand: Corry en Kees t Lewedorp: Mattie en Kees t Groede: Lou en Rika Heinkenszand: Benny f en Tiny Heinkenszand: Catrien t en Frans Heinkenszand: Koenfopie Nieuwdorp: Kees en Corrie Lewedorp: Els en Ben Lewedorp: Sjaak en Jannette t Tot ons groot verdriet is overleden onze lieve t onvergetelijke vriendin Riet en Gerard Hogesteger Corry en Thijs Bierens Ellen en Jaap Hoste Frieda en Jan v.d. Boom Margriet en Jan Kapteijn Elly en Jan Davidse (in herinnering) Willemien en Dick Keizer (in herinnering) Lauw en Corrie Kees en Jannie Bert en Ria Tot het laatst wilde je leven Door een sterke wil gedreven Je geest was nog op volle kracht Maar over je lichaam had je geen macht Wij voelden mee jouw stil verdriet, nu rouwen wij, maar treuren niet Weduwe van Marien de Winter 4 december 1927 t 10 februari 2015 Familie de Winter Familie Goense Correspondentieadres: Familie de Winter Frans Halslaan 31 3241 AB Middelharnis Clazien is opgebaard in uitvaartcentrum "Media Vita", Westelijke Achterweg 3, 3241 EH te Middel harnis, alwaar geen bezoek. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 18 februari om 13.00 uur in de "Heilige Willibrorduskerk", Dorpsweg 7, 4698 RD te Oud-Vossemeer. Aansluitend zal de begrafenis op het kerkhof aldaar plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot een samen zijn in "De Vossenkuil", Bou Kooijmanstraat 48, 4698 AM te Oud-Vossemeer. Uitsluitend schriftelijke condoleances achter in de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, dienen deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ary en Paulien Versluis-Luteijn en familie Goes, 13 februari 2015 Na vele jaren vriendschap hebben we met verdriet afscheid moeten nemen van We wensen Maatje en familie veel sterkte toe. Jaap en Corrie de Puijt en familie Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve buurvrouw. Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Liefste moeder, dapper mens, je hebt je strijd gestreden. Niemand van ons, alleen God weet wat je hebt geleden. Al je pijnen zijn voorbij. Rust maar moeder, je bent nu vrij. Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar ook dank baar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat na een periode van afnemende gezondheid is overleden mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overoma A Wemeldinge, 22 december 1925 t Vlissingen, 3 februari 2015 Heinkenszand: Jan Mol 's-Heer Abtskerke: Ina Steinmeier-Mol Hennie Steinmeier Timothy Nisse: Adrie Mol Lidwien Mol-de Jonge (in herinnering) Matthijs en Isabel Thomas en Yonne Judith Nisse: John Mol Robbert en Yvette, Luc, Liz Rosanne en Mathijs Onze dank gaat uit naar de huisartsen van huisartsenpost 'De Drieweg' te Heinkenszand, de medewerkers van Allévo en de afd. Geriatri van ADRZ Vlissingen voor de liefdevolle verzorging. Vlaandertsedijk 6,4451 NN Heinkenszand De dienst van Woord en gebed, waarvoor u bent uit genodigd, wordt gehouden woensdag 18 februari om 13.30 uur in de 'Barbesteinkerk', Clara's Pad 6 te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Al hele lange tijd verlangend naar rust. Fleeft nu onze oudste zus haar rust gevonden. echtgenoot van Jan Mol, in de leeftijd van 89 jaar. Wij wensen Jan, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. C.L. Ruissen van de Guchte M. Ruissen (in herinnering) T. van de Guchte J. van de Guchte de Bree (in herinnering) H. van de Guchte C.A. van de Guchte de Dreu Neven en nichten Bedroefd en verdrietig zijn we door het overlijden van onze schoonzus Familie Mol Verdrietig hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze geliefde schoonzus en tante Wij wensen Bram Heieen Rinus Lennard en Davina heel veel sterkte toe. Joop van den Berg Ma van den Berg-Breure t Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 47