Colofon (H mensen inq.nl Familieberichten Frans Prosper Mathilde Maria Willaert - OverAfscheid.nl - Cornelia Tanneke Risseeuw - Dhont Corrie amilieberichten Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 Samen stilstaan bij het laatste afscheid 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 4444 000 Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? LEEF MEE, PRAAT MEE EN DEEL UW EIGEN VERHAAL. OMDAT IEDEREEN EEN MOOI AFSCHEID VERDIENT. kijk ook op maandag 16 februari 2015 27 Zoals ik kwam... Zoals ik ben... Zoals ik ben geweest. Zo ben ik heengegaan. Met grote bewondering en diep respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben mijn man, onze pa en opa los moeten laten echtgenoot van Lucia Maria Louise Willaert - Broekaert Ridder in de Orde van Oranje Nassau Hij overleed in de leeftijd van 73 jaar. Terneuzen: Terneuzen: Terneuzen: Hurghada: Lucia Willaert - Broekaert Ellen en Peter Maas - Willaert Jeroen en Sophie Niels Birgit Willaert Bart Lotte Esther en Hassan Willaert Sarah Daania 13 februari 2015 Churchilllaan 426, 4532 MC Terneuzen De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 20 februari om 14.00 uur in de Emmaüskerk, Alberdingk Thijmstraat te Terneuzen, de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c aldaar. Als u nog afscheid van Frans wilt nemen, graag bellen met 06 - 4979 9619. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid voor een persoonlijke condoleance. Samen plezier, samen fietsen, samen een eenheid, samen eigenwijs, samen kwaad en samen goed, samen verdriet en samen weer moed. Nu verder zonder jou, dat doet pijn, te weten nooit meer samen te zijn. Vredig is ingeslapen mijn lieve vrouw, onze opgewekte moeder, zorgzame oma en omi echtgenote van Willem Jacobus Risseeuw IJzendijke, 24 oktober 1921 Oostburg, 13 februari 2015 Oostburg: W.J. Risseeuw Spijkenisse: Joke en Nic Kolmeijer - Risseeuw Liesbeth en Peter, Julie Martine Brasschaat: Suzan+ Roepers - Risseeuw Harry Roepers en Nelleke Geers Frederik en Ginger, Giovanna, Jeremy Marjolijn en Lucas, Sierra Alexander en Lianne, Olivier, Valerie Correspondentieadres: 't Schuttebocht 14 4501 AA Oostburg De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 18 februari om 15.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. yy rpj-j Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Email Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl De dood. Daar denken we liever niet aan. Erover praten doen we ook niet graag. Toch krijgen we er allemaal mee te maken. Vroeg of laat moeten we afscheid nemen. Van familie, vrienden, van het leven zelf. Laten we er dus vooral wel over praten. Door onze eigen gedachten en ervaringen te delen, helpen we wellicht een ander. Op www.overafscheid.nl vindt u informatie, inspiratie en verhalen over de laatste fase van ons leven. Over Afscheid is een initiatief van Wegener Media, uitgever van deze krant. Uitvaart Informatie Hulplijn Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 27