Eveline van der Heijden Familieberichten O IHensenlinq.nl üyarlaila/J 26 maandag 16 februari 2015 'Het leven is als sneeuw, je kunt het niet bewaren. Marinus van Langevelde "Rien" Rinus van Langevelde Rinus van Langevelde Skye li!- Toos van Eek Catharina Maria Bolleman-v.Eck TOOS Henk Groenenboom Ilse Seynaeve kijk ook op Op een mooie stille winterochtend is onze dierbare Eveline overleden. - Charlotte Wilhelmina - *27-9-1944 - 114-2-2015 Patrick Harting en Saskia Schouwenaar Anna en Sander Floortje, Jasmijn, Fenna Donald Harting en Liselot Bloemen Thom, Sarah Clarinda Kops-Harting en Sander Kops Rens, Lizanne Rinus Traas Jolanda Traas en Jeroen Schmidt Daniel, Eva Ronny Traas en Petra Kolijn Lisanne, Josien Eveline is thuis, alwaar geen bezoek. We nodigen u uit om samen met ons afscheid van Eveline te nemen op donderdag 19 februari om 12.30 uur in de 'Geerteskerk' te Kloetinge. Aansluitend zal om ±14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats aldaar. Hierna bent u welkom in Amicitia', Schimmelpenninckstraat 14 om de familie te condoleren en samen te zijn. Correspondentieadres: Schimmelpenninckstraat 44, 4481 AJ Kloetinge Tot ons groot verdriet is overleden Eveline van der Heijden Vriendin van onze broer Rinus Traas Wij wensen Rinus, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe de komende tijd Deurne: Francien en Frans t Heinkenszand: Corry en Kees f Lewedorp: Mattie en Kees t Groede: Lou en Rika Heinkenszand: Benny fen Tiny Heinkenszand: Catrien f en Frans Heinkenszand: Koenjopie Nieuwdorp: Kees en Corrie Lewedorp: Els en Ben Lewedorp: Sjaak en Jannette t Met veel verdriet delen wij u mede dat na een niet te winnen strijd op 63-jarige leeftijd is overleden. Wij zullen mijn vrouw en onze moeder heel erg missen... 29 juli 1951 14 februari 2015 Kees Bolleman Tineke Bolleman en Therry Tennant Joost Bolleman en Heieen Moorman Weststraat 4, 4501 JG Oostburg Op woensdag 18 februari is er van 10.00 tot 14.00 uur gelegenheid om op een bij u passende manier afscheid te nemen van Toos in zaal 'de Babbelaar' van de Stelle, Veerhoeklaan 7 te Oostburg. Daarna zal om 14.15 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Oostburg, aan de Oudestad. Liever geen bezoek aan huis. Een woord van dank aan dr. de Bruyckere en het personeel van de Stelle voor alle goede en lieve zorgen. In de nacht van Zaterdag 14 februari is overleden onze lieve zustante en oud tante, Breskens: Sjef van Eek en Anneket Eindhoven: Debbie en Ger Nika St. Maarten: Karlijn en Tim Retanchement: Kees van Eek 'AI had ik het volmaakte geloof dat bergen verzet: als ik geen liefde had, was ik niet'. 1 Lor. 13-2 Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid genomen van onze vader en opa weduwnaar van Truus Beider in de leeftijd van 93 jaar. PapendrechtArt Groenenboom Lohmar (D)Marlies van Veen-Groenenboom Cees van Veen Annika en Matthias - Ronja, Liv Allard Rogier en Natalie Temeuzen Donna de Barbanson-Groenenboom Bas de Barbanson Aranka Finn 14 februari 2015 Correspondentieadres: Amerstraat 36 4535 CL Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 21 februari om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aan de West singel. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in 'De Halle', Rooseveltlaan la te Axel. Woensdag 18 februari is er van 16.00 - 17.00 uur gelegen heid om afscheid van Henk te nemen in kamer 220 van ver zorgingshuis 'De Molenhof', Molenstraat 14 te Zaamslag. Denk aan mij terug, maar niet in de dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Met veel verdriet, nog niet beseffend wat ons is overkomen, delen wij u mede dat uit ons midden is heengegaan onze lieve zorgzame man, pa, schoonpa en opa echtgenoot van *28 - 03 - 1954 Axel Westdorpe: Sas van Gent: t 13 -02 -2015 Westdoipe Ilse van Langevelde - Seynaeve Sofie en Carlo Wieke Breda: Maaike en Yuri Familie van Langevelde Familie Seynaeve Onze dank gaat uit naar dokter D. de Backer voor de goede en fijne begeleiding. Westdorpe, 13 februari 2015. Steeland 16, 4554 BS De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 20 februari om 10.30 uur in "De Halle", Rooseveltlaan la te Axel, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Temeuzen. Rien stelde het op prijs wanneer er i.p.v. bloemen een donatie geschonken zou worden aan het KWF, waartoe collectebussen zullen worden geplaatst in "De Halle" of deze kan worden gedaan op IB AN: NL 78 RABO 030342460 t.n.v. KWF kankerbestri jding. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend Onze bewondering gaat uit naar Ilse die altijd aan zijn zijde stond. Wij wensen Ilse, de kinderen en familie heel veel kracht, liefde en sterkte toe. Rust zacht vriend, we zullen je missen. Leo en Janneke Edy en Anja Gerrit en Jolanda Rudi en Rita Fred en Paula Tot ons groot verdriet is overleden ons bestuurslid Rinus is gedurende vele jaren als speler, supporter en wedstrijdsecretaris aan onze vereniging verbonden geweest. Wij wensen Ilse, Sofie, Carlo, Wieke, Maaike en Yuri veel sterkte toe in het verwerken van dit grote verlies. Bestuur, vrijwilligers en spelers v.v. RIA-W

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 26