Colofon Adagio (H Ulensen inq.nl Familieberichten Jo Baart IlïMSjni)/Bin Jan Jacob Clement Leo Schrauwen Diderika Dorothea Bikker-Floor Thea Luciën Buijsse Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor de zoveel mooi beschreven kaartjes die wij mochten ontvangen na het zeer plotseling overlijden van mijn lieve man en onze vader, schoonvader en opa Saar Clement-van der Moere Kinderen en kleinkinderen Kortgene, februari 2015 Machiel Versprille Theo van Damme In onze gedachten was je In onze gedachten ben je In onze gedachten zal je blijven. Dank voor het meegaan op zijn levenspad! Dank voor alle hartverwarmende steun tijdens zijn ziek zijn! Dank voor de deelneming na zijn overlijden! Dank voor uw belangstelling bij het afscheid en crematie! van De vele zeer persoonlijke uitingen van betrokkenheid hebben ons diep geroerd en getroost. Het heeft ons enorm gesteund. Nelleke, levenspartner van jo Joke en Charles, goede vrienden en verzorgers van Jo Familie Baart Terneuzen, februari 2015 Aimé de Jaeger Elisabeth Geertruida Verplanke-Jansen van Rosendaal In liefdevolle herinnering 26 april 1955 14.02.2010-14.02.2015 "Look at the stars; look how they shine for you And everything you do Yeah, they were all yellow Lief van Marian "V De vele blijken van meeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma, hebben ons bijzonder goed gedaan. Voor al dat meeleven zeggen wij u hartelijk dank! Arie Bikker Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Terneuzen, februari 2015. Lianne van den Berge Het was hartverwarmend te ervaren hoe u met ons meeleefde na het overlijden en bij het afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Donatilla van 't Westeinde-Geleijn Onze dank hiervoor, het heeft ons heel erg goed gedaan. Familie van 't Westeinde Familie Rijk Familie van Outheusden Lewcdorp, februari 2015 Janneke den Besten Ditsy den Besten OverAfscheid.nl LEEF MEE, PRAAT MEE EN DEEL UW EIGEN VERHAAL. OMDAT IEDEREEN EEN MOOI AFSCHEID VERDIENT. Samen stilstaan bij het laatste afscheid riilieberichten de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio kijk ook op zaterdag 14 februari 2015 55 In plaats van kaarten Wij willen U hartelijk danken voor Uw belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze pa en opa Dat heeft ons goed gedaan. Fam. van Langevelde Buijsse, Fam. Buijsse en Jeannette Tieleman Kruiningen februari 2015 Door de grote hoeveelheid bewijzen van deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde oom kunnen wij in eerste instantie niets anders doen dan op deze wijze bedanken. Het heeft ons heel erg goed gedaan te merken dat Machiel zo geliefd was. Groede, februari 2015 Mare en Jeannette Het is zoals het is, het wordt nooit meer zoals het was. In ons verdriet om het heengaan van mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Familie van Damme Graauw, februari 2015 Na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overgroot-opa was het fijn om te merken dat ook in verdrietige tijden er zo veel mensen waren die met ons meeleefden. Uw aanwezigheid bij de uitvaart, uw kaarten, brieven, bloe men en bezoekjes hebben ons diep ontroerd. Wij er varen dit als een grote steun bij het verwerken van dit grote verlies. Hartelijk dank daarvoor. M.H.de Jaeger-Baert Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Koewacht, februari 2015 Voor uw aanwezigheid en medeleven na het overlijden van onze lieve moeder willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons veel steun gegeven. Anneke Beaufort-Verplanke Jan Verplanke Terneuzen, februari 2015 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze lieve dochter, zus en tante Namens de familie van den Berge Oost-Souburg, Februari 2015 UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 10118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg De dood. Daar denken we liever niet aan. Erover praten doen we ook niet graag. Toch krijgen we er allemaal mee te maken. Vroeg of laat moeten we afscheid nemen. Van familie, vrienden, van het leven zelf. Laten we er dus vooral wel over praten. Door onze eigen gedachten en ervaringen te delen, helpen we wellicht een ander. Op www.overafscheid.nl vindt u informatie, inspiratie en verhalen over de laatste fase van ons leven. Over Afscheid is een initiatief van Wegener Media, uitgever van deze krant Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118-612868 info@adagiouitvaartzorg.nl Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 www.adagiouitvaartzorg.nl "samen één... vooruen met u...

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 55