>™Vy Ovsrladsf] 7 Familieberichten O IHensenlinq.nl 42 vrijdag 13 februari 2015 W& hebben veel van je geleerd, behalve hoe we je moeten missen. In de bloei van haar prachtige leven geven wij u kennis dat veel te vroeg is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Janna Maatje van Belzen-Besuijen Janny in de leeftijd van 66 jaar. Middelburg: Wim van Belzen Rotterdam: Remco en Niels Serooskerke (W): Richard en Ingrid Vlissingen: Diana en Renato Collin Goes, 11 februari 2015 Rustenburgplantsoen 28 4337 VP Middelburg Janny is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 17 februari van 12.00 tot 12.45 uur. Aansluitend zal de afscheidsbijeenkomst gehouden worden. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Janny Besuijen Janny Besuijen Janny van Belzen IN PLAATS VAN KAARTEN Met veel verdriet en totaal verslagen geven wij u kennis dat na een noodlottig ongeval van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en opa Fredericus Johannes Maria de Jonge - Freek - Gehuwd geweest met Tannie Raas f Partner van Netty Maas in de leeftijd van 77 jaar. Netty John Nancy en Henry Gabriëlle, Manuëla Vera en Leszek Noa Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Thuiszorg Allévo, voor de goede verzorging. Driewegen, 10 februari 2015 Correspondentieadres: Platteweg 15,4438 AA Driewegen De uitvaartdienst wordt gehouden maandag 16 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de R.K. begraafplaats te Ovezande. Na de begrafenis is er in dorpshuis 'Trefpunt' te Ovezande gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Lieve opa Voor altijd in ons CJ) Gabriëlle en Manuëla Ontdaan en diepbedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Freek de Jonge Magda en Kees t Corry en Rinus Jan en Els Neven en nichten Simon Jan Meijers SIMON JAN MEIJERS Simon Jan Meijers Diepbedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde schoonzus en tante Diep geschokt en verdrietig zijn wij na het plotseling overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante echtgenote van Wim van Belzen. Wij wensen Wim, de kinderen en kleinzoon veel sterkte met dit grote verlies. Co en Riet Corrie en Jaap Riet en Jos Koos en Piet Jaap (in herinnering) Anneke en Karei Peet en Annette Wim en Nel Tannie en Henk Jan en Erna Ineke Marius en Ingrid neven en nichten echtgenote van Willem van Belzen in de leeftijd van 66 jaar. Arnemuiden: A. Pleijte-van Belzen W. Pleijte in herinnering Colijnsplaat: P. van Belzen A. van Belzen-de Kam Vlissingen: C. Meerman-van Belzen K. Meerman Arnemuiden: L. van Belzen S. van Belzen-Jongepier in herinnering Neven en nichten kijk ook op Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van vrouw van ons bestuurslid Wim van Belzen. Wij wensen Wim en familie veel sterkte met de verwerking van dit verdriet. Bestuur en leden van vogelvereniging Zanglust- Arnemuiden. "Wat zo diep in je hart zit kun je door de dood niet verliezen" Toevertrouwd aan Gods liefdevolle vaderhanden 25 maart 1931 10 februari 2015 Ga maar, mijn lief Je hebt heel moedig je grenzen verlegd We bewonderen de kracht waarmee je in het leven stond Jeannette van Wuijckhuijse Zoon van Simon: Ewout Meijers Kinderen en kleinkinderen van Jeannette: Daniel en Mine Jim en Linda, Aimee en Jessie Dorpsplein 36, 4443 AE Nisse De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 14 februari om 10.30 uur in de Protestante Mariakerk, Dorpsplein te Nisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben om 12.00 uur op de algemene begraaf plaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er in de kerk in Nisse gelegenheid tot condoleren. Heel veel dank aan Buurtzorg Heinkenszand voor de toegewijde en liefdevolle zorg. ledereen die zich bij ons betrokken voelt, is van harte welkom bij het afscheid van Simon. 'Ken Hem in al uw wegen, en Hij zal uw paden recht maken' Met droefheid hebben wij vernomen dat is overleden In dankbaarheid zien wij terug op de periode dat hij deelgenoot was van ons leven. Zijn niet aflatende optimisme en moed strekken tot grote bewondering. Wij waarderen de hulp en zorg die hij van velen heeft ontvangen. Kloetinge: Bep Meijers-Paauwe Ewout Meijers Na een leven met eigen keuzes is van ons heen gegaan Hoorn: Jan Kees Meijers Els de Munck Mart Eva

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 60