08 Molenstraat 29, centrum van Croede WONEN 5 H. Roland Holstlaan 3, Vlissingen €295.000 Zijpestraat 3, Sint Philipsland 299.000 VRIJDAG 13 FEBRUARI 2015 Deze vrijstaande se- mi-bungalow aan het water is goed onderhou den en heeft alle voor zieningen gelijkvloers. Het huis heeft een zon nige tuin op het zuid oosten met een zitje aan het water. De tuin- gerichte woonkamer heeft een schuifpui. Er is een royale werkka mer (voormalige gara ge), die voor diverse doeleinden geschikt is. Woonoppervlakte: 115 m2, perceeloppervlak te: 387 m2, inhoud: 375 m3. Deze vrijstaande se- mi-bungalow met gara ge staat in een gewilde omgeving en is goed on derhouden. Het pand heeft een sfeervolle woonkamer voorzien van eikenhou ten vloerdelen, open haard en schuifpui en een dichte ruime woon keuken met inbouwap- paratuur. De woning is gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing. Woonoppervlakte: 160 m2, perceeloppervlak te: 508 m2, inhoud: 505 m3. In de nieuwe aanbouw is de woonkamer ingericht, met zicht op de tuin. Wanneer Molenstraat 29 precies is ge bouwd, is niet exact bekend. Wel is een foto opgedoken van 1900, waar het huisje al op te zien is. Ben Maandag en Carolien van Eykelen kochten het huisje in 2010 van een Brusselse familie die het in gebruik had als vakantiewoning. Deze familie kreeg het huis in bezit door een erfe nis. De lijst van wat er allemaal is ver bouwd en vernieuwd is aan de woning, is schier oneindig. Beter is de vraag: wat is in de originele staat gebleven? De buitenmuren en de kozijnen van de schuiframen. In maart 2014 is de grote verbouwing begonnen. Er is in fases gewerkt. Zo werd bijvoorbeeld in oktober het par ket gelegd, een maand later kwam de nieuwe keuken. De verbouwing is nu grotendeels klaar, op details, zoals schilderwerk, na. Ook de tuin moet nog helemaal wor den opgeknapt. klaarden de megaklus De hal in de oude situatie, met de oude badkamer in het bijgebouwtje. De contouren van de nieuwe badkamer op de bovenverdieping worden zichtbaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 49