k Colofon h ht Familieberichten DiifikiisiuirJiiiU kükookop f[lensenlinq.nl Van der Hooft Fredericus Johannes Maria de Jonge Lieve opa Freek de Jonge Theofiel Leonard Verhoosel Roger Paula Louisa Maria Van der Vloet Robin Bustraan Uitvaartzorg wviwivi Tamilieberichten SIMON JAN MEIJERS Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 4444 000 te üvsr latlafi IN PLAATS VAN KAARTEN Met veel verdriet en totaal verslagen geven wij u kennis dat na een noodlottig ongeval van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en opa - Freek - Gehuwd geweest met Tannie Raas f Partner van Netty Maas in de leeftijd van 77 jaar. Netty John Nancy en Henry Gabriëlle, Manuëla Vera en Leszek Noa Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Thuiszorg Allévo, voor de goede verzorging. Driewegen, 10 februari 2015 Correspondentieadres: Platteweg 15,4438 AA Driewegen De uitvaartdienst wordt gehouden maandag 16 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de R.K. begraafplaats te Ovezande. Na de begrafenis is er in dorpshuis 'Trefpunt' te Ovezande gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Voor altijd in ons Gabriëlle en Manuëla Ontdaan en diepbedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Magda en Kees t Corry en Rinus Jan en Els Neven en nichten Zwaarder werden de dagen en lang duurde de nacht. Maar ondanks je verlies van strijd om te leven heb je ons heel veel geluk en liefde gegeven. Denk aan mij in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 84 jaar. Koewacht: Paula Stekene (B): Roni en Rosita Sven en Els, Bent, Noë Kerensa en Tom, Lasse Joachim t Stekene (B): Ronald en Karin Kristof Deborah en Nico, Dylen, Lisa, Jente Koewacht: Berlinda en Boudewijn Jelle en Danielle Jilca en Jeffrey Koewacht: Carla en Eric Remke Immere 11 februari 2015 Kerklaan 75, 4576 AW Koewacht U kunt afscheid nemen van Roger in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 15 februari van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 16 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus, Kerkplein 2 te Koewacht. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een woord van dank aan iedereen die Roger tijdens zijn ziekte heeft verzorgd en begeleid. Het heeft hem en ons goed gedaan. vrijdag 13 februari 2015 43 Het was ons tot steun dat zoveel mensen hebben meegeleefd na het overlijden van onze geliefde zoon en broer Te weten hoe hij door velen werd gewaardeerd geeft ons troost. Hartelijk dank hiervoor. Tonnie en Monique Bustraan Manon en Koen Alwin Kapelle, februari 2015. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl 'Ken Hem in al uw wegen, en Hij zal uw paden recht maken' Met droefheid hebben wij vernomen dat is overleden In dankbaarheid zien wij terug op de periode dat hij deelgenoot was van ons leven. Zijn niet aflatende optimisme en moed strekken tot grote bewondering. Wij waarderen de hulp en zorg die hij van velen heeft ontvangen. Kloetinge: Bep Meijers-Paauwe Ewout Meijers I Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 43