Duitse Eifel - deluxe - bij Dorint €99- restaurant Lekker Zeeland Menu assortie van sushi sashimi kabeljauwfilet in pancetta parmezaanschuim luchtige crème brülée Let op: korting €40,- p.p. ook geldig tijdens krokusvakantie slechts aanbieding is geldig t/m zondag 8 maart reserveren gewenst Ooststraat 6 Domburg 0118-58 44 34 www.visbardomburg.nl LEZERSPRIJS slechts 99,- p.p. Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen donderdag 12 februari 2015 De populaire Eifel is ieder jaargetijde een bezoek meer dan waard! Liefhebbers van rust, natuur, wandelen en fietsen komen hier helemaal aan hun trekken. Na een actieve dag kunt u heerlijk ontspannen in het wellness center van het hotel. Een dagje skiën kan in Priim, ca 30 km vanaf het hotel. Bitburg ligt zeer centraal voor o.a. Trier, Luxemburg en het Eifelpark in Gondolf. Afstand vanaf Eindhoven naar Bitburg is slechts ca. 225 km. HOTELSINDUITSLAND.COM de visbar Toeslagen: Toeslag l-pers. kamer 26,- per persoor per verblijf Toeslag (familie)appartement* of kamertype comfort 20,00 per volwassene per verblijf *2 kamer appartement, met aparte woon-en slaapkamer ca. 52 m2 met terras of balkon (in dependance) Parkeren 3,00 per voertuig per dag. Kinderkorting: Kinderkorting: 0-5 gratis 6-11 jaar 50% 12-16 jaar 30%. Deze korting is uitsluitend van toepassing in de familieappartementen. Hiervoor geldt dus altijd de toeslag. Het viersterren Dorint Seehotel Resort Bitburg/Zuideifel ligt op een unieke locatie aan een prachtig stuwmeer en beschikt over comfortabele kamers met o.a. badka mer douche/bad, tv en minibar. Verder be schikt het hotel over een gezellige hotelbar, restaurant met buitenterras met zicht op het meer, een wellness center met Ro meins binnenzwembad, sauna-afdeling, buiten hot-whirlpool, tepidarium, kleuren douches, beauty-afdeling etc. etc. Verder is er een professionele kinderclub en een animatieteam voor groot klein. Lezersarrangement: 2 overnachtingen in een moderne hotelkamer 2 x uitgebreid ontbijtbuffet met diverse lekkernijen lx3-gangendineropaankomstdagin ons 'Gartenrestaurant' (menu/buffet) gratisgebruikzwembad en uitgebreide sauna-afdeling gratis WIFI Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel met Hotels in Duitsland.com 040 - 232 6117, of e-mail naar info@hotelsinduitsland.com o.v.v. lezersaanbieding dagbladen. FZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 73