Üyarlailefj Familieberichten 0 IHensenlinq.nl Jan Kloet 38 donderdag 12 februari 2015 mrJ.J. VAN DER WEEL Cornelis Jongepier Cornelis Jongepier Karei Willem Louwerse Tiny de Prieëlle Adriaan Johannes Reijnhout kijk ook op Jeanne Burgers - Braat Jeanne Burgers - Braat De Raad van de Orde van de Orde van Advocaten in het arrondissement Breda Middelburg heeft tot haar leedwezen kennis genomen van het overlijden op 8 februari 2015 van oud-deken van de Orde van Advocaten Middelburg van 1976 tot en met 1982 Mr. Jan van der Weel werd beëdigd in 1953, trad toe tot het kantoor van zijn vader (mr. A.J. van dei' Weel) als diens stagiaire en was een zeer gewaardeerd baliegenoot met een grote betrokkenheid bij de organisatie van de balie in diverse bestuurlijke functies. Hij werd in 1976 tot deken gekozen. Een jaar later fuseerde zijn kantoor en werd Adriaanse Van der Weel. Nadat hij in 1988 zijn advocatenpraktijk beëindigde was mr. Van der Weel staatsraad in bijzondere dienst. Mr. Van der Weel bekleedde diverse politieke, bestuurlijke en maatschappelijke functies. Hij was een zeer veelzijdig man, die door zijn persoonlijk heid veel heeft bijgedragen aan de wereld om ons heen. Jan zal in onze herinnering voortleven als een deskundig, betrokken en gewaardeerd lid van de balie en hij zal zeer worden gemist. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn echtgenote, familie en vrienden. mr. Emilie van Empel, Deken Want de Heere is hoog, nochtans ziet Hij de nederige aan, en de verhevene kent Hij van verre. De Heere zal het voor mij voleinden; Uw goedertierenheid, Heere! is in eeuwigheid. Na een periode van afnemende krachten is in alle rust in vol vertrouwen in Christus, zijn Heiland, ontslapen onze vader en opa weduwnaar van Cornelia Jongepier-Bakker op de leeftijd van 92 jaar. Woerden Rini Houten Piet en Judith Daniel en Hendrina Peter Marnix en Saskia MiddelburgIneke Sander Wouter 10 februari 2015 Middelburg, Zorgcentrum Cedrah locatie Eben-Haëzer Correspondentieadres: Bleek 20 4331 EL Middelburg Gelegenheid voor afscheid nemen en condoleren op D.V. zaterdag 14 februari 2015 tussen 10.00 uur en 10.30 uur voorafgaand aan de rouwdienst die gehouden wordt in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 Middelburg, aanvang 10.45 uur. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Ik ben bedroefd dat mijn geliefde broer is overleden. Mevr. P. van Horssen-Jongepier Enige en algemene kennisgeving Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar ook dankbaar omdat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat voor ons toch nog onverwacht in zijn vertrouwde omgeving is overleden onze lieve vader, schoonvader en opa Weduwnaar van Rie Kloet-Janse *17 oktober 1918 - f 11 februari 2015 Thijs en Elly Mascha Mariolein Spoorstraat 38, 4458 AX 's-Heer Arendskerke. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Onze lieve Opa en Opi voor altijd in ons T Samantha, Brenda, Amo, Rens, Charissa, Yoël, Nick, Timo, Kyano, Ryanne, Kevin Wij ontvingen het trieste bericht van het onverwachte overlijden van Tiny was nog maar kort lid van onze tennisvereniging, maar al een zeer gewaardeerd competitie teamgenoot van zowel een dames dubbel team als een mix team. Wij zullen haar nu al missen en wensen de familie heel veel sterkte met de verwerking van dit grote verlies. Bestuur en leden TV De Goese Maan Omringd door die hem lief en dierbaar waren is, na een arbeidzaam leven en een moedig gedragen ziekte, door de Heere van ons weggenomen mijn echtgenoot, onze vader, opa en overgrootvader Geboren te Yerseke op 19 juli 1922 Overleden te Zeist op 10 februari 2015 Zeist: Maatje Reijnhout-Brasser Nijkerk: Mieneke Roelink-Reijnhout Erik Roelink Eveline en Berry Dayane en Daan Middelburg: Kees Reijnhout in liefdevolle herinnering Anneke Reijnhout-Lenselink Jeroen Martha en Rob Lev Zeist: Carla Reijnhout Peter Ottenhoff Regina en Cris Justus en Annemiek Oranje Nassaulaan 7-87 3708 GB Zeist De rouwdienst zal gehouden worden op maandag 16 febmari om 11.00 uur in de kapel van de Mirtehof, Molenweg 50 te Zeist, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op natuurbegraafplaats Den en Rust, Frans Halslaan 27 te Bilthoven omstreeks 12.30 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Condoleren en persoonlijke herinneringen kunt u achterlaten op http://adriaanreijnhout.neemafscheid.nl Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg C 0800 - 4444 000 Je hele leven stond altijd in het teken van zorg voor en om je naasten. Nu hadden wij de laatste week zorgen om jou... Met veel verdriet, maar dankbaar voor de vele jaren die we met haar mochten delen, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve dappere moeder en oma weduwe van Piet Burgers in de leeftijd van 85 jaar Dordrecht: Marleen en Johan Nijmeijer Koert en Linda Kim Dominique en Marloes Stefan Vlissingen: Sylvia en Ger Groesser Jesper Niels Vlissingen, 11 februari 2015 Correspondentieadres: Noorderbaan 17, 4386 CD Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 14 februari van 11.00 tot 11.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 17 februari om 13.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. Heden overleed onze lieve zus, schoonzus en tante Bep Huibregtse-Braat Ad Huibregtse t André en Karin Christiaan, Rogier Michel en Annemieke Vlissingen, 11 februari 2015 Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl 24 uur per dag 7 dagen per week

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 60