r Familieberichten 38 woensdag 11 februari 2015 kükookop q fflensenlinq.nl mr. JJ. (Jan) van der Weel mr. J.J. VAN DER WEEL mr. J.J. VAN DER WEEL Tiny de Prieëlle-Martijn Tiny de Prieëlle Jan bij de Vaate Jan bij de Vaate Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer raadslid en wethouder van de gemeente Middelburg van 1966 tot 1972 Door zijn gedrevenheid en zijn historisch besef heeft hij een belangrijke bijdrage geleverd aan het culturele klimaat in Middelburg. Zijn actieve houding heeft de samenwerking in het gemeentebestuur van Middelburg bevorderd. Voor zijn inzet ten dienste van onze gemeente zijn wij hem zeer erkentelijk. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Gemeenteraad van Middelburg Burgemeester en wethouders van Middelburg de secretaris, mr. A. van den Brink de burgemeester, mr. H.M. Bergmann Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van Hij was in de periode 1981-2001 voorzitter van onze Raad van Commissarissen en heeft een belangrijke bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van ons bedrijf. Wij wensen de familie veel sterkte bij dit grote verlies. Directie en medewerkers De Zeeuwse Verzekeringen VevzcrrgUuj vast alle lutvaArifwUsten Met veel verdriet, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma weduwe van Ton de Prieëlle 22 november 1950 f 9 februari 2015 Tonnie en Lianne Lizanne, Dylan, Vayen Ronald en Maaike Joëlke, Sterre, Ricardo Roofvogelstraat 49 4451 CP Heinkenszand De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 13 februari om 14.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Heinkenszand. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 13.30 tot 14.00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Tiny te nemen. Na de begrafenis willen we elkaar graag ontmoeten in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Psalm 27 Intens verdrietig geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte, door de Heere van ons is weggenomen onze lieve man, vader en opa gehuwd met Jacoba Dekker eerder weduwnaar van Janna Cathalina Bruinooge 118-2-1996 Zierikzee, 19-3-1946 Goes, 9-2-2015 Sterke de Heere ons in deze moeilijke weg. Kapelle: Cobie bij de Vaate-Dekker Kapelle: Francis en Jan Kees Paauwe Richard, Sophia Krabbendijke: Anneke en Connan Sinke Julio, Jeffrey, Anna, Babette Kapelle: Jacqueline en Egbert Riedijk Roan, Ezra, Mika Heinkenszand: Marc en Lydia de Koster Sylvain, Celeste Schore: Robin de Koster en Kim Polderman Kapelle: Karine en Rene van Boven Elle Vroonenburg 11 4421 GA Kapelle De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 13 februari om 13.00 uur gehouden in de Petrakerk, Goessestraatweg 18 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Cobie Dekker-bij de Vaate Wolphaartsdijk: Piet Dekker Bergen op Zoom: Wim Dekker Annie Dekker-Bol (in herinnering) Goes: Jannie Dorst-Dekker Johan Dorst (in herinnering) Biezelinge: Mien Paauwe-Dekker Rinus Paauwe Wolphaartsdijk: Arjaan Dekker Cobie Dekker-de Witte Enschede: MaddiedeOlde-Dekker(inherinnering) Marinus de Olde (in herinnering) Wilhelminadorp: Ina Versluijs-Dekker Kees Versluijs Swifterbant: Bart Dekker Maatje Dekker-Huissen Wemeldinge: Alie Rottier-Dekker Sjaak Rottier Neven en nichten Goes, 9 februari 2015 De Uitvaart Informatie Hulplijn Uitvaart Informatie Hulplijn De Uitvaart Informatie Hulplijn is op de volgende manieren te bereiken: 0800 - 4444 000 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-partner Jan van der Weel begon in 1953 als advocaat op het kantoor van zijn vader en was één van de drijvende krachten achter de fusie met Adriaanse in 1977. Hij was een bevlogen advocaat, een betrokken bestuurder en een aimabel mens. Na zijn vertrek naar de Raad van State in 1988 bleef hij niet alleen in naam verbonden aan kantoor. Tot aan zijn overlijden voelde en toonde hij een oprechte betrokkenheid. Wij wensen zijn familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Partners en medewerkers van Adriaanse van der Weel Advocaten UITVAART ZORG Peter Butler Peter Butler I telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1a, Kapelle voor een perumiÜjke begeleiding bij uitvaart Met zorg, aandacht en respect Onverwacht is op 9 februari 2015 ons oud-lid overleden. Tiny heeft als TC-lid een actieve rol gespeeld binnen onze vereniging; ze speelde met veel plezier vele jaren competitie in meerdere teams. We zullen haar aanwezigheid op de baan missen. We wensen Ronald en Tonny met hun gezinnen veel sterkte. Bestuur en leden van tennisvereniging Tebo Heinkenszand Telefonisch: U kunt ons gratis bellen: 0800 - 44 44 000. 24 uur per dag, 7 dagen per week. Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Per email: U kunt uw vraag mailen: info@uitvaartinformatiehulplijn.nl Binnen enkele dagen wordt uw vraag beantwoord. Via de website: Kijk op: www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Voor folders, vragen en andere informatie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 57