Oyarlailaf] 0 mensen inq.nl Familieberichten Gors Karei Willem Louwerse Onze lieve Opa en Opi Piet van der Maas Pieter Adriaan van der Maas SOPHIE LAURET Peter-Jules van Overloop Jan Adriaan Schouwenaar Jan Tannetje Adriana de Smidt Groot is het gemis, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben delen wij u mede dat is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en opi echtgenoot van Anna Koch Vlissingen, f Vlissingen, 16 januari 1920 9 februari 2015 Oost-Souburg: A. Louwerse-Koch Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Familie Louwerse Willem Alexanderstraat 36 4388 JC Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen voorafgaand aan de afscheidsplechtigheid van 10.30 tot 10.45 uur. De afscheidsplechtigheid zal worden gehouden op maandag 16 februari om 11.00 uur in De Ark, Oranje plein 2 te Oost-Souburg (naast de kerk). De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in De Ark, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg (naast de kerk). voor altijd in ons S? Samantha, Brenda, Amo, Rens, Charissa, Yoël, Nick, Timo, Kyano Wij zijn heel verdrietig nu mijn oudste broer, onze zwager, oom en oudoom is overleden. Het is goed dat hij nu rusten mag. Echtgenoot van Adri Hannewijk Kortgene: Addy en Gilles van der Heijde-Van der Maas Wim en Bianca Giliam en Angelo Anita en Okke Giyani en Adiya Geersdijk: Jan van der Maas ovl. 10-10-'64 Kortgene, 9 februari 2015 Piet van der Maas Je wereld werd steeds kleiner de deur ging langzaam dicht. Iedere dag toch verder jouw reis naar het eeuwige licht. Zoveel vragen zonder antwoord wat ging er in je om? Niemand kan het nog vertellen alleen God die weet waarom. Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa *Wissenkerke, t Kamperland, 17 november 1936 9 februari 2015 Geersdijk: Adri van der Maas - Hannewijk Leo van der Maas Daaf en Yvonne van der Maas - Maas Rick en Maik Kats: Anneke en Marco de Bruijne - van der Maas Geersdijkseweg 12, 4494 NK Geersdijk De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 13 februari om 13.00 uur in De Opstandingskerk, Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er de gelegenheid de familie te condoleren in "Zaal onder de Toren" te Wissenkerke. Een leegte laat ze achter Wij herinneren haar als een vrouw die, ondanks haar lichamelijke beperkingen, haar leven wist te regisseren en te vieren. Een ondernemende vrouw met humor en belangstelling voor haar omgeving. Bewoners, vrijwilligers en medewerkers van "De Watertoren" Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van vader van onze leerlinge Damia Woldring Wij wensen Damia, haar moeder, haar broers en familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Team St. Willibrordusschool, Zierikzee Na bijna 50 jaar lief en leed te hebben gedeeld, is na een ernstige ziekte overleden mijn maatje, mijn lieve Jan, onze zorgzame pa en trotse opa Wemeldinge t Goes 4-6-1943 9-2-2015 Wemeldinge Ida Schouwenaar - Hamelink Lelystad Leo en Bianca Joyce, Pieter 's-Hertogenbosch Gert-Jan en Simke Joëlla, Guusje, Jetske Paardeweegje 3 4424 CH Wemeldinge Jan is thuis, alwaar geen gelegenheid tot afscheid nemen. Wij willen hem samen met u herdenken op zaterdag 14 februari om 14.00 uur in gemeenschap scentrum 'De Vroone', C. D. Vereekestraat 67 te Kapelle. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. De crematie vindt in stilte plaats. Wij zorgen zelf voor de bloemen. Mochten wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Jan Schouwenaar kijk ook op Je kaars leek eindeloos maar is nu stil gedoofd Verdrietig maar dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft gedaan, delen wij u mede dat is overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma weduwe van Izaak Kense Schoondijke t Oost-Souburg 24 augustus 1918 9 februari 2015 Ria Broerse-Kense Henk Broerse (in herinnering) Ko de Visser Rens en Angelique Dylan Cwen Kane Erwin en Linda Sven Mirjam Jopie Kense (in herinnering) Luc Markies Correspondentieadres: Pauwhoekstraat 67 4365 AP Meliskerke De crematieplechtigheid zal gehouden worden op donderdag 12 februari om 16.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condo leren in de koffiekamer van het crematorium. Veel dankbaarheidrespect en waardering gaat uit naar alle medewerkers en het verplegend personeel van Zorgcentrum de Zoute Viever. Toen kwam de gevreesde dag dat de stilte kwam En na je geest ook je lichaam wegnam Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager echtgenoot van onze zus Adri van der Maas-Hannewijk Wij wensen onze zus en haar geliefden alle sterkte toe. Yerseke: Ko en Tanny Wolphaartsdijk: in herinnering Lien Bram en Janny Wolphaartsdijk Serooskerke W Kamperland Piet en Henny Diny en Lein Tonny en Monique Wolphaartsdijk Mirjam en Adri Neven en nichten Onze grote dank gaat uit naar het team en de vrijwilligers van het "Alexiaplein" te Kamperland voor de liefdevolle verzorging. woensdag 11 februari 2015 37 inr-ibm-fGfhif iHïilctiWtillllïJI Na een moeilijke periode, waarin wij het onvermijdelijke afscheid zagen naderen is van ons heen gegaan onze broer,zwager en oom in de leeftijd van 71 jaar Wij wensen Ida, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Wemeldinge: Adrie en Gré, Rinus en Rita, Neel en Govert, neven en nichten. Wemeldinge, 10 februari 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 56