8 BUITEN U en uw BUITENSPORT Als je eenmaal verknocht bent aan een sport, dan is het altijd feest. Snel ler, hoger, langer, mooier - het wedstrijdelement speelt een geduchte rol. Maar - dat zie je vaak terug - winnen is eigenlijk niet belangrijk. Het mee doen en bezig zijn, daar gaat het om. U ziet het terug op alle foto's op deze pagina. Hoewel de langeafstandslopers wel een eenzame indruk ma ken. Toch is het duidelijk: sneeuw en kou of een ondergaande zon op het strand, een gezond lichaam moet wel in een gezonde geest resulteren. Nu de vrieskou vooralsnog uit de lucht lijkt, is het de hoogste tijd om een voorzichtig snufje voorjaar op te zoeken. Boulevard, duin, strand, dijk, kade - een frisse neus aan de waterkant blijft voor veel Zeeuwen een aantrekkelijk uitje. Volgende week, woensdag 18 februari, plaatsen we foto's van u en uw WATERKANT. Stuur uw foto's van wandelingen, fietstochten en terrasver tier langs zee, meer, kanaal, haven en watergang voor maandag 16 februa ri naar buiten@pzc.nl (1 MB, 200 dpi). Graag met vermelding van uw naam en woonplaats en een korte toelichting. Ikzelf tijdens de de trimcross van Axel onder barre winterse omstan digheden op 27 december 2014. foto André Pieters, Terneuzen Tijdens een sportieve avondwandeling zag ik deze man hardlopen langs de waterkant bij Dishoek. Dat le verde dit prachtige plaatje op. foto Lisette van Peenen, Vlissingen Ook in de winterse kou gaat de mensport gewoon door. foto Anneke Cappon, Wissenkerke Bij 30 graden in Frankrijk is het goed toeven in een kano. Een fijne sport om in zo'n mooie omgeving te beoefenen, foto J.L. Siegers We varen veel op onze Hobie Wildcat op het Veerse Meer bij Cat Club Zeeland. Met zijn tweeën in de trapeze. foto Johan en Carina van Loenen, Vlissingen Wij, twee broers van twaalf en veertien jaar uit Ritthem, hebben als buitensport de waterscouting Watergeuzen in Vlissingen. Bezig zijn op het water is geweldig leuk, samen maken we veel lol. foto Émile en Raoul Baljeu, Ritthem De herkansing om in de krant te komen voor Frits Vervaet; hij stond niet bij de uitslagen van de alternatieve Elfste dentocht, maar heeft hem wel uitgereden. foto Chantal uit Walsoorden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 48