Colofon 0 mensen inq.nl Familieberichten Ovsr JaxJerj A mr. J.J. (Jan) van der Weel mr. J.J. VAN DER WEEL mr. J.J. VAN DER WEEL Tiny de Prieëlle-Martijn nilieberichten Arsène Marinus Johannes van den Bossche 22 september 1948 t 5 februari 2015 Maria Jowanna Versprille Marie Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer raadslid en wethouder van de gemeente Middelburg van 1966 tot 1972 Door zijn gedrevenheid en zijn historisch besef heeft hij een belangrijke bijdrage geleverd aan het culturele klimaat in Middelburg. Zijn actieve houding heeft de samenwerking in het gemeentebestuur van Middelburg bevorderd. Voor zijn inzet ten dienste van onze gemeente zijn wij hem zeer erkentelijk. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Gemeenteraad van Middelburg Burgemeester en wethouders van Middelburg de secretaris, mr. A. van den Brink de burgemeester, mr. H.M. Bergmann Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van Hij was in de periode 1981-2001 voorzitter van onze Raad van Commissarissen en heeft een belangrijke bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van ons bedrijf. Wij wensen de familie veel sterkte bij dit grote verlies. Directie en medewerkers De Zeeuwse Verzekeringen Dhr. Arthur Schirris Jozina (Sien) Westerbeke - Cijvat Met veel verdriet, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma weduwe van Ton de Prieëlle 22 november 1950 - 9 febmari 2015 Tonnie en Lianne Lizanne, Dylan, Vayen Ronald en Maaike Joëlke, Sterre, Ricardo Roofvogelstraat 49 4451 CP Heinkenszand De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 13 februari om 14.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Heinkenszand. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 13.30 tot 14.00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Tiny te nemen. Na de begrafenis willen we elkaar graag ontmoeten in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met zorg, aandacht en respect VevjrprtjUu] vmi alle uAdvctaylfyoUtseti kijk ook op woensdag 11 februari 2015 39 Je was een man van weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een man, vader en opa waar je op kon bouwen met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Plotseling is van ons heengegaan, mijn lieve man, ons pa en opa Chris van den Bossche-Verminck Michael en Misty Marjan en Thijs Teun, Nova In besloten kring hebben we, op 10 februari, afscheid genomen. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-partner Jan van der Weel begon in 1953 als advocaat op het kantoor van zijn vader en was één van de drijvende krachten achter de fusie met Adriaanse in 1977. Hij was een bevlogen advocaat, een betrokken bestuurder en een aimabel mens. Na zijn vertrek naar de Raad van State in 1988 bleef hij niet alleen in naam verbonden aan kantoor. Tot aan zijn overlijden voelde en toonde hij een oprechte betrokkenheid. Wij wensen zijn familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Partners en medewerkers van Adriaanse van der Weel Advocaten We brengen haar naar de zee bij de vuurtoren. Daar is ze bij Jan. Na een zeer zorgzaam leven, is moeder op hoge leeftijd overleden weduwe van Jannis van Haneghem geboren te Retranchement 25 februari 1916 overleden te Oostburg 6 februari 2015 Oostburg: Tanny en Cor Marca en Leo Caro en Eric Bing-lin Bennekom: lesenJopie Evoline en Frank Linde, Lein en Felice Robbert en Sigrid Justus, Vere, Timme Beverwijk: Bram en Ina Marese en Erwin Steijn, Pieter, Thom Esther en Mark Melissa, Sylvia Nathalie en Marc Daan, Joep Correspondentieadres: T.M. van Haneghem Zuidwal 18, 4501 BW Oostburg De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, hebben wij afscheid genomen van onze zwager echtgenoot van Marga de Koek. Wij wensen Marga, Steven en de kleinkinderen sterkte om dit verlies te dragen. Wij zullen er in deze moeilijke tijden altijd voor hen zijn. Toon en Erna Biesbroeck - de Koek Ernst Biesbroeck Tonny de Koek Hans en Susan Vermeer - de Koek Ester en Stan De Ridder - de Koek Judith de Koek Na een kort ziekbed is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma 15 april 1936 Koudekerke 8 februari 2015 Echtgenote van Levinus Westerbeke t1990 Koudekerke: Ria en Jan Luteijn-Westerbeke Vlissingen: Eric Vlissingen: Carolien Zoutelande: Peter Westerbeke en Adriënne Jobse Zoutelande: Jeroen Zoutelande: Aniek en Joey Correspondentieadres: Fam. Luteijn Stationsstraat 22 4371 BT Koudekerke. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 16 februari van 09.45 tot 10.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. ORG Peter Butler Peter Butler I telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1a, Kapelle voor een perumiUjlce begeleiding bij uitvaart Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 39