Marie Kosten-Hanse Dag lieve oma Kosten Adriaan Snijders Marinus Cornelis Lems Marinus Cornelis Verwei Rinus Marinus Cornelis Verwei Rinus Verwei A-mz Alles watje ons hebt gegeven zorg, liefde, wijsheid en kracht dragen wij ons verdere leven mee dag en nacht Met gevoelens van dankbaarheid hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 2 mei 2005 weduwe van Jan Kosten Noordwelle, 3 mei 1917 f Haamstede, 3 februari 2015 Middelburg: Cees en Dineke Kosten-Mulder Den Hoorn: Jan Kosten en Marja Barendse Zierikzee: Suzan en Co van Belzen-Kosten kleinkinderen en achterkleinkinderen Scheepswerfstraat 8 4328 BC Burgh-Haamstede De afscheidsbijeenkomst voor familie en belang stellenden zal vrijdag 13 februari om 14.00 uur plaatsvinden in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Voorafgaand is er vanaf 13.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot samenzijn in het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar alle verpleegkundigen van Buurtzorg team Burgh-Haamstede en de artsen van Huisartsenpraktijk Burgh-Haamstede voor hun opvallend liefdevolle en niet aflatende zorg. Wij zullen uw belangstellende liefde en warmte missen. U blijft altijd in ons hart. Marcel en Emy Marian en Chris Xanthe, Samarinde, Nouria Jenny en Joep Maud Peter en Louise Emer, Caoimhe Jan en Deborah Linde, Livia Marieke en Shawn Burgh-Haamstede, 8 februari 2015 V_ 20 juni 1928 Na een leven van werk, zorg en toewijding voor zijn gezin en zijn omgeving hebben wij afscheid moeten nemen van mijn liefhebbende man, onze trotse vader en opa, mijn broer Adrie f 7 februari 2015 Dreischor, Coba Snijders-Fonteine Dreischor, Rini en Celine Lisa Anniek Rozenburg, Jolanda en Yuri Ilse Tom Zierikzee, Rinus en Nelly Mr. P. Moggestraat 39 4315 AB Dreischor Vrijdag 13 februari is er om 15.00 uur een samenkomst in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Intens bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor de vele prachtige momenten die wij hebben gedeeld, geven wij u kennis dat na een moedige strijd is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Rinus in de leeftijd van 76 jaar. Corrie Lems-Bal Marisca en Peter Machiel en Eva Merel William en Carolien Marijn Noah Lieke Kees en Marja Thijs en Chantal Maaike en Edwin Marjo en Gert Jan in liefdevolle herinnering Bas Marieke in liefdevolle herinnering 7 februari 2015 Dokter de Kockstraat 79 - 30 4311 EL Bruinisse De herdenkingsdienst zal gehouden worden donderdag 12 februari om 13.30 uur in de kerk van de Hervormde gemeente, Kerkplein 1 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren in kerkelijk centrum "Ichtus". Wij willen huisartsenpraktijk "Bruinisse", in het bijzonder dr. Dorresteijn en Mo7iika, dankzeggen voor de speciale aandacht en zorg. Sterk en dapper ben je de strijd tegen deze ongeneeslijke ziekte aangegaan. Verdrietig, maar dankbaar voor wat je voor ons hebt betekend, moeten wij afscheid nemen van onze lieve zwager en oom Rinus Lems Arie Bal in liefdevolle herinnering Lauden Bal-Bal Neven en nichten Bergen op Zoom, 7 februari 2015 Ome Rinus Lily Rammeloo Naar genoegen genoten... Na een geduldig gedragen ziekte van enkele maanden is van ons heengegaan onze zorgzame vader, opa en ouwe opa sinds 12 januari 2008 weduwnaar van Margaretha Pieternella Verhulst in de leeftijd van 85 jaar. Kloetinge: Kees en Ina Michel Lennard en KarlijnMax Goes: Peter en Kokkie Lonny (in liefdevolle herinnering) Sabine Stephanie Marico en Eline 7 februari 2015 Zorgcentrum Cleijenborch Dr. Maasstraat 4 (kamer 104), Colijnsplaat Correspondentieadres: Brederodestraat 12,4481 AE Kloetinge Onze vader en opa is opgebaard in zijn eigen kamer in Cleijenborch. Daar is gelegenheid om nog even bij hem te zijn op woensdag 11 februari van 19:00 tot 20:00 uur. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 13 februari om 14:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, dan mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed is overleden onze broer en oom weduwnaar van Gre Verhulst Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Namens familie Verwei Kortgene, 7 februari 2015 Wij zijn verdrietig omdat is overleden onze lieve zwager en oom Wij wensen kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Daan en Sien Verhulst en kinderen Verdrietig zijn we door het overlijden van onze onvergetellijke oom Wij wensen onze tante, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Zierikzee: Hans en Linda Naomi en Jeroen Boaz en Merel Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze lieve zus, schoonzus en tante Guido en Paula Rammeloo Kinderen, klein- en achterkleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 50