Jan Hoekman Cornelia Keijmel - Janse SOPHIA JOHANNA LAURET Dan is het moment gekomen dat we je moeten loslaten in dit leven. Bedroefd, maar dankbaar voor alle goede jaren die we samen mochten beleven, geven we kennis van het overlijden van mijn dierbare echtgenote, onze lieve moeder, oma en overgroot oma. echtgenote van Johannes Pieter Keijmel Biggekerke, t Antwerpen, 12 mei 1931 6 februari 2015 Koudekerke: J.P. Keijmel Veere: Hans Keijmel Els Keijmel - Kasse Esther - Milan en Nathan Steven en Cora - v Wouter en Judith Vlissingen: Paulien Keijmel Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van het ADRZ in Goes en het UZA in Antwerpen voor hun liefdevolle zorg en begeleiding. Correspondentieadres: Kerkstraat 11 4371 AL Koudekerke De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden Schriftelijke condoleances worden op prijs gesteld. Geen bezoek aan huis. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Cornelia Keijmel - Janse Domburg: E Bimmel - Janse Yerseke: A Janse - de Landmeter Westkapelle: A Louwerse neven en nichten Hendrik Kodde Hendrik Kodde f Haar lichamelijke eperkingen wist ze ruimschoots te compenseren met een goed verstand en een ijzersterke wil om uit het leven te halen wat er voor haar in zat. Dat is haar gelukt. Zij creëerde voor zichzelf een rijk en lang leven. Daaraan is nu een einde gekomen. In de ochtend van 9 februari 2015 overleed onze bijzondere zus, schoonzus, tante en oudtante Philippine, Goes, 28 oktober 1929 9 februari 2015 Middelburg: Jan en Joke Lauret-Bastinck De Meern: Inge en Reginald Diémo Xenia Utrecht: Bart en Mireille Stan Lars* Simone Vlissingen: Riet en Herman Maas-Lauret Dongevaart: Carl en Danielle Jules Frédérique Kapelle: Jon en Ilonka Maxime Liselot Onze dank gaat uit naar de mensen van "De Watertoren" in Goes die Sophie altijd met hun goede zot gen hebben omringd. Correspondentieadres: Bilderdijklaan 4 4382 CB Vlissingen Wij nodigen u uit om haar op vrijdag, 13 februari om 10.00 uur te gedenken met woorden en muziek in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) 4337 XD te Middelburg. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid om de familie te condoleren in de ontvangstruimte van het uitvaartcentrum. - Hendrik Kodde geboren: Zoutelande, 27 augustus 1924 overleden: Goes, 8 februari 2015 Hansweert M. Verhage-Kodde f F. Verhage t Vlissingen J. Kodde f L. Kodde-Wisse f Zoutelande J. Kodde f A. Kodde-Meijers f Kloetinge P. Broijl-Kodde B. Broijl f Uithoorn A. Kodde f A.B. Kodde-Clement Goes T. Verstraate-Kodde J. Verstraate f Zoutelande S. Verstraate-Kodde D. Verstraate t Zoutelande D. Kodde f Westkapelle P. Kodde t N. Kodde-Lievense Zoutelande E. Brasser-Kodde K. Brasser Middelburg L.A. Kodde P. Kodde-Faasse Vlissingen S. Kodde D.J. Kodde-Markusse t D.M. van Ginhoven-de Rijke Vlissingen A. Schreurs-Kodde t H. Schreurs A. Oprins Neven en nichten Leid mij in Uw waarheid, en leer mij, want Gij zijt de God mijn heils; U verwacht ik den gansen dag. Psalm 25 vers 5 Ontslapen in de HEERE onze lieve vader, grootvader en overgrootvader weduwnaar van Jannetje Knieriem 10 maart 1913 6 februari 2015 's-Gravenpolder: J. de Waal-Hoekman A. de Waal Rilland: J. Hoekman, in liefdevolle herinnering A. Hoekman-Weststrate 's-Gravenpolder: J. Hoekman, in liefdevolle herinnering J.A. Hoekman-Slabbekoom Kapelle: C.A. Hoekman F.N. Hoekman-Allemekinders 's-Gravenpolder: J. Hoekman C.J. Hoekman-Polderman 's-Gravenpolder: L.A. Hoekman M. Hoekman-Murre Dirksland: C.L. Hoekman Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter achterkleinkinderen Krabbendijke, 6 februari 2015 Correspondentieadres: Egelantierstraat 82,4431 EP 's-Gravenpolder Er is D.V. gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op woensdag 11 februari van 19.30 tot 20.30 uur in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt D.V. gehouden op donderdag 12 februari om 13.30 uur in bovengenoemde kerk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Bedroefd laten wij u weten dat, na een leven van betrokkenheid met ons en vele anderen, door de Heere is weggenomen onze lieve, zorgzame man, vader, grootvader en overgrootvader echtgenoot van Jacomina Kodde-Sturm Zoutelande, Goes, 27 augustus 1924 8 februari 2015 Goes Kodde-Sturm 's Heer Hendrikskindereen Susan van Gilst-Kodde en Leen van Gilst Marita en Krijn Sjoerd, Walter, Matteo, June, Cu ei Casper en Mariëlle Inge en Johan Lisanne, Melia, Joas, Levi Henry en Marjolein William Lennard en Elise Shirani, Rylan Annemieke en Martin Thomas, Lenn Sander en Anoek Erika Vincent en Patricia Naomi en Jacob Goes Gerard Kodde Arnhem Daaf Kodde en Urnaa Kodde-Tsedenjav Veena Sylvine Anand Wolphaartsdijk Arendien Goetheer-Kodde en Adrie Goetheer Eline en Jan Sam, Moos Pieter Anke en Bas Goes Henk Kodde en Marijke Kodde-van de Gruiter Marco en Michelle Kristel en Michiel Beuningen Jacolien Arnouts-Kodde en Hans Arnouts Femke Jens en Karlijn Mats Goes Marjan van Liere Kodde en Peter van Liere Manon en Dennis Desya Leandra Jolein en Maik Heinkenszand Johan Kodde en Miranda Kodde-Moison Midwoud Adjan Kodde en Franka Brouwer Philine Quinten Chiara 8 februari 2015 Ravelijn de Groene Jager 6 4461 DJ Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen aan huis op woensdag 11 februari tussen 15.00 en 17.00 uur en tussen 19.00 en 21.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. vrijdag 13 februari om 13.30 uur in de Sionskerk, Louise de Colignylaan 177 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Kapelseweg te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen Heden overleed na een kort ziekzijn onze geliefde zwager en oom Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Middelburg: Familie L. Klapwijk-Sturm Psalm 90:1 HEERE! Gij zijt ons geweest een Toevlucht van geslacht tot geslacht. Heden werd op Gods tijd uit ons midden weggenomen, onze geliefde broer, zwager en oom

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 49