Colofon h - hf Familieberichten kükookop mensen inq.nl Pedro va ia, wolvelaer Dtiflkb&tuigirig Arthur Frederik Johannes Schirris Tuur Marga Elisabeth René de Koek Arnoldus Johannes Stephanus Veraart Kies wat uw beitel niet bevalt het bar graniet, het zwart basalt (Ida Gerhardt) In vrede Toch plotseling overleden onze liefdevolle echtgenoot, vader en grootvader ondanks lichamelijke kwetsbaarheid tot het laatst toe staand in een vol leven veelzijdig, meelevend, sprankelend en wijs dragen wij hem diep in ons hart. mr. JAN JACOBUS VAN DER WEEL oud-advocaat, oud-staatsraad i.b.d., oud-voorzitter van het Nederlandse Rode Kruis commandeur in de Orde van Oranje-Nassau ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw Middelburg, 23 mei 1929 - Vlissingen, 8 februari 2015 Middelburg: Marijke van der Weel-Schilham Amsterdam: Marianne van der Weel en Tiem Kouwenaar Thomas, Fabian Middelburg: Saskia van der Weel Sanne, Nonna, Joram Amsterdam: Fleur van der Weel en Toon le Clercq Toon, Bibian Amsterdam: Jan van der Weel en Aura Scaringi Geen bezoek aan huis Lily Judith Marie Rammeloo Adri Wijnands Tuur Roza Maria Sponselee-de Booij wawawa Tamilieberichten dinsdag 10 februari 2015 39 Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestredenmaar omringd door onze liefde, ben je moedig en rustig heengegaan. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, pa en opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 67 jaar. Axel: Marga Schirris-de Koek Kloosterzande: Steven Schirris Tijn, Julia, Sam 7 februari 2015 Gentsevaartstraat 43, 4571 GA Axel U kunt afscheid nemen van Tuur in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 11 februari van 20.00 tot 20.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 12 februari om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sint Jansteen, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats te Hulst, aan de Van der Maelstedeweg. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis kunt u de familie ook persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Enige en algemene kennisgeving. Het laatste beetje is nu op veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg ik heb genoeg geleden. Wel voor hen die ik achterlaat vaarwel en wees tevreden. Na een verblijf van meer dan twintig jaar in de Stelle, is rustig ingeslapen mijn lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Maria Elza Eugène Smet geboren op 18 juni 1939 te IJzendijke overleden op 8 februari 2015 te Oostburg IJzendijke: Luc en Inge Aidan Correspondentieadres: Zuiddiepe 5 4515 SK IJzendijke De plechtige uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 12 februari om 10.00 uur in de parochiekerk O.L. Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke. Aansluitend is de begrafenis op de begraafplaats aldaar. We hebben afscheid genomen van onze lieve, zorgzame moeder en oma We zijn verdrietig, maar dat er een einde is gekomen aan haar onrust, troost ons. weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Nicole Wijnands Rob Wijnands Anja Timmerman Annika en Sjef Pirn en Vivian 8 februari 2015 Correspondentieadres: Houtmanstraat 59, 4535 ALTerneuzen U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaart centrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op vrijdag 13 februari van 10.00 tot 10.30 uur. De afscheidsdienst wordt daarna gehouden om 11.00 uur in de aula van bovengenoemd crematorium. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wat blijft is de herinnering... Vol verdriet moeten wij afscheid nemen van onze lieve en dappere oudste broer We wensen Marga, Steven, Tijn, Julia en Sam heel veel sterkte om dit verlies te dragen. Fred en Rita Schirris-Vervaet Joris, Maurits t Johan en Marlies Schirris-Wullems Robbert, Esther en Ona Iris en Jeffrey Frank en Ans Schirris-de Puysseleijr Tom en Myrthe Maria en Jo van Remortele-Schirris Laurens en Liesbeth Sander, Elianne en Mathijs Jo Junior en Laurien Anique en Takis Dounias-Schirris Valerie Leef met de gedachte dat het begin geen einde is maar het einde het begin van alles is. 17 oktober 1969 4 februari 2015 Pedro is op 4 februari geheel onverwacht overleden. Zeer bedroefd maar met onuitwisbare herinneringen hebben wij, zoals Pedro het zelf wilde, in alle stilte afscheid van hem genomen. Maria Moria Marcel en Gonda Van Wolvelaer-De Schepper Berlinda en Martin De Corte-Van Wolvelaer Charlotte en Michelle Mijn dochters, ik ben altijd van jullie blijven houden. Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en mit zeggen wij u allen hartelijk dank. Namens kinderen, klein en achterkleinkinderen Kloosterzande, februari 2015 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 39