I 24 399,- Barcelona en Andorra 399,- Eilanden van Dalmatië Testpersonen gezocht voor nieuw zeer geavanceerd hoortoestel uit de Verenigde Staten. Ervaar zelfde ongeëvenaarde geluidskwaliteit en het optimale draagcomfort. Gratis en vrijblijvend. 10 dagen Dagelijks merken veel mensen dat ze moeite hebben om gesprekken te volgen. Ze horen de spreker wel, maar verstaan niet goed wat er gezegd wordt. De oorzaak is vaak een beschadiging in het binnenoor. Hierbij maken omgevingsgeluiden, slechte akoestiek, onduidelijke sprekers en achtergrondmuziek het verstaan extra lastig. Beschadiging binnenoor Haarcellen in het binnenoor zorgen voor aanpassingen in het geluid. Als deze cellen beschadigd zijn, hoort u zachte geluiden nog zachter en harde geluiden juist harder! De nieuwe hoor- toestellen van Selectie zijn zo gemaakt dat ze de meeste hinderlijke omgevings geluiden "wegfilteren". Hierdoor helpen de toestellen u beter te verstaan en kost het u minder moeite om uw gespreks partner^) te volgen. Optimale compensatie Hoortoestellen van Selectie herkennen en analyseren geluiden razendsnel en zeer nauwkeurig. Dit maakt het mogelijk om exact de juiste versterking te geven die nodig is voor optimale compensatie van de beschadiging in het binnenoor. Horen wordt weer verstaan. Sublieme geluidskwaliteit De in de Verenigde Staten ontwikkelde Selectie toestellen zijn voorzien van de meest geavanceerde technologie. Hier door is het geluid van een sublieme kwaliteit. Het geluidsspectrum is zeer breed, tot wel 14 kHz. Andere merken komen meestal niet verder dan 10 of 12 kHz. Hier komt bij dat de krachtige luidspreker zeer dicht bij het trommelvlies zit. Dit zorgt voor een optimale geluids overdracht en een optimale hoorervaring. Zo kunt u weer een gesprek zonder veel inspanning volgen! Bovendien zorgt het unieke zachte materiaal voor een hoog draagcomfort. U merkt nauwelijks dat u een hoortoestel draagt. 500 testpersonen gezocht! Selectie is in Nederland uitsluitend verkrijgbaar bij Schoonenberg. Onze eerste testgroep gaf de toestellen een zeer hoge waardering. Voor vervolg onderzoek zoeken we nog eens maximaal 500 testpersonen. Herkent u de beschre ven situaties, wilt u weer goed horen en deze nieuwe technologie in de praktijk testen? Meld u dan snel aan! U kunt dan de Selectie toestellen 2 weken gratis en vrijblijvend uitproberen in verschillende luistersituaties. Het onderzoeksluiten kwe af met een kort interview over uw bevindingen. Bent u geïnteresseerd? Meldt u zich dan aan als testpersoon vóór 28 februari. Ontdek zelf welke grote voordelen de nieuwe Selectie voor u heeft. Bel vandaag nog 0800 - 0515 (gratis) of ga naar www.schoonenberg.nl/aanmelden. Deelname is gratis en geheel vrijblijvend! Slechts v.a Vertrekdata en prijs per Prijzen 2014 persoon Vertrekdata en prijs per Prijzen 2015 persoon Slechts v.a 10 dagen Meer informatie en boeken Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen dinsdag 10 februari 2015 Advertentie U hoort goed, maar u verstaat slecht? "De deelnemers aan ons onderzoek kunnen de nieuwste boortechnieken van de Selectie toestellen twee weken geheel vrijblijvend uitproberen. Thuis, onderweg, in de vrije natuur of bij een concert. U hebt alle tijd om van de vele functionaliteiten te genieten." ing. Marianne Knot, Productspecialist Wij laten u kennismaken met Barcelona aan de Costa Brava en Andorra in de Pyreneeën. Deze bergketen tussen Frankrijk en Spanje zal u versteld doen staan van haar schoonheid. Men denkt bij het horen van de naam Costa Brava alleen aan zon, zee, strand en uit gaan. Maar het heeft veel meer te bieden. Het is een gebied met een rijke geschiedenis en karakteristieke steden en dorpen. Costa Brava betekent Woeste Kust, ontleent aan de grillige rotsen en kapen, de steile hoog tes en de vele inhammen. Het klimaat is er mild, weinig vochtigheid en veel zon. Witgekalkt zijn de vissershui zen en bontbeschilderd de boten. We rijden naar de Maandag 20 april 399,- Maandag 4 mei 449,- Maandag 18 mei 469,- Maandag 1,15,29 juni 489,- Maandag 13,27 juli 499,- Maandag 10,24 augustus 499,- Maandag 7 september 489,- Maandag 21 september 459,- Maandag 5 oktober 399,- badplaats Malgrat de Mar met mooie hotels, villa's, appartementen en studio's tussen de pijnbomen in de buurt van het 1800 meter lange zandstrand. We verblij ven in Santa Susanna. Na de Costa Brava gaat de reis via een mooie route naar Andorra. Ingesloten tussen Frankrijk en Spanje ligt, midden in de Pyreneeën, op 1800 meter hoogte, het belastingvrije staatje Andorra, nauwelijks 500 km2 groot. Andorra heeft veel te bieden: prachtige flora en fauna, schitterende bergen en dalen en ongerept natuurschoon. Er zijn veel mogelijkheden om te wandelen en u kunt er belastingvrij winkelen. Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen in midden-Frankrijk 4 overnachtingen in ****hotel Tahiti Playa in Santa Susanna in een comfortabele 2-persoonskamer. Lift, winkels, bar/cafetaria, zonneterras en zwembad. 3 overnachtingen ****hotel Magic la Massana in een comfortabele 2 persoonkamer. Restaurant, zwembad, kleine wellness en lift. Verzorging o.b.v. halfpension Genoemde excursies, exclusief entreegelden Luxe comfortclass touringcar Goed verzorgd afscheidsbuffet Toeristenbelasting, tol-en parkeerkosten Tijdens deze schitterende reis neemt Bolderman Excursiereizen u mee naar het plaatsje Tisno, gelegen op het Kroatische eilandje Murter. Tij dens deze reis bezoeken we verschillende natio nale natuurparken, zoals de Kornati-eilanden en de Krka watervallen. Ook de geweldige steden en dorpjes Split, Zadar, Trogir en Primosten zijn in het programma opgenomen. Evenals de eilanden Maandag 13 april 439,- Maandag 27 april 469,- Maandag 11,25 mei 499,- Maandag 8 juni 529,- Maandag 6 juli 529,- Maandag 17,31 augustus 529,- Maandag 14 september 499,- Maandag 28 september 469,- Maandag 12 oktober 399,- Pag, Zlarin en Krapanj. We verblijven in het gezel lige ***hote! Borovnikvan de familie Slamic, die er alles aan zal doen om uw vakantie een per soonlijk karakter te geven. De familie Slamic pro duceert zelf ook wijn en olijfolie, waar u tijdens deze reis zeker kennis mee zult maken. Het hotel beschikt over goed ingerichte kamers met een badkamer en toilet, sfeervol restaurant, terras en zwembad. Vanuit ons hotel gaan we schitterende uitstapjes maken die u nog lang bij zullen blijven. Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland 7 overnachtingen in ***hotel Borovnik op ba sis van halfpension Verzorging o.b.v. halfpension Genoemde excursies, exclusief entreegelden Comfortclass touringcar Goed verzorgd afscheidsbuffet Toeristenbelasting, tol-en parkeerkosten Voor meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Bolderman.nl tel. 0318 - 58 09 58 of mail naar info@bolderman.nl o.v.v. lezersreis Wegener. ANVR SCR FZC Q

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 24