TELEVISIE 23
Veronica
RTL7/
Vroege vogels
Een documentaire over de vogel
wachters op Terschelling. Twee
jaar filmen leverde prachtige,
versnelde filmpjes op, waarin je
de natuur ziet veranderen.
NPO 2, 19.20 uur
Andere tijden: verboden
liefde
In het Schotse plaatsje Gretna
Green mochten minderjarigen
trouwen zonder toestemming van
hun ouders. Een toevluchtsoord
voor jonge stelletjes.
Je zal het maar hebben
Kirsten heeft een ontwikkelings
stoornis, Milan is verlamd. Ze wil
len beiden iets doen voor mensen
met een lichamelijke beperking.
NPO 3, 21.25 uur
De rijdende rechter
In de eerste aflevering van een
nieuw seizoen de strijd van
meneer Quadflieg. De muren van
de achterburen zitten zijn goede
bedoelingen dwars.
Buitenland
TV5
DINSDAG 10 FEBRUARI 2015
08:30-08:50 RTL Z Voorbeurs
09:00-09:05 RTL Nieuws, RTL
Z Nieuws 09:20 RTL Z Huizen
index 09:40-10:05 program
ma als 09:00 10:20 De Nieuwe
Economie 10:40-11:05 pro
gramma als 09:00 11:20 On
dernemerszaken 11:40 De
Nieuwe Economie 12:00-14:05
programma als 09:00 14:20
Team NL 14:40 De Nieuwe Eco
nomie 15:00-15:05 program
ma als 09:0015:20 Wekelijks
gesprek met de minister van Fi
nanciën 15:30 RTL Z Opening
Wall Street 15:35-15:40 pro
gramma als 09:0015:50 RTL
Z Opening Wall Street 16:00-
17:30 programma als 09:00
17:45 RTL Z Nieuws
08:26 Bobo 08:32 Minikids:
Wielen van de bus 08:42 Mini
kids: Wolleke 08:52 Minikids:
Musti 08:57 Minikids: Boom
Reds 09:04 Minikids: Fien
en Teun 09:10 Minikids: Jo-
kie 09:16 Minikids: TiTaTover-
feest 09:31 Minikids: Sprookjes
van Klaas Vaak 09:41 Mini
kids: Bibaboerderij 09:55 Mini
kids: 2 kleine kleutertjes 09:57
Minikids: Boom Reds 10:00
Tommy Teleshopping 15:00
Sprookjes! 15:13 Het mysterie
van... 15:43 Minuscule 15:50
Super4 16:01 Doodle 16:05
Robin Hood 16:16 Dood
le 16:20 De schatkamer 16:52
Vipo 17:00 Judge Judy 17:30
Goede tijden, slechte tijden
07:50 Loop: Hart van Neder
land 07:55 Tommy Teleshop
ping 10:55 Astro TV 12:55
Tommy Teleshopping 13:55
Born2Cook 14:30 Born2Cook
15:00 Achter gesloten deuren
15:55 Beschuldigd 16:55 Ach
ter gesloten deuren 17:50 NCIS
COMEDY
06:45 Numb Chucks 07:10 Kic-
kin' It 07:30 Souvenirs de Gravi
ty Falls 07:55 Phineas and Ferb
08:20 Pac-Man 08:45 Packa
ges from Planet X 09:10 Scare-
dy Squirrel 09:30 Caspers Grie-
zelschool 09:55 Rekkit 10:20
Randy Cunningham 10:45 Matt
Hatter11:10 Phineas and Ferb
11:30 Wanders Wereld 11:55
Lanfeust Quest 12:25 Kickin' It
12:45 Goalmouth 13:10 Migh
ty Med 13:35 Dude, That's My
Ghost! 14:00 Phineas and Ferb
14:25 Oscar Oasis 14:30 Po-
kemon 14:55 Lanfeust Quest
15:20 Numb Chucks 15:45
Numb Chucks 16:10 Souvenirs
de Gravity Falls 16:30 Les 7N
16:55 Wanders Wereld 17:20
Kick Buttowski 17:35 Kickin' It
06:05 Loop: Hart van Neder
land 08:30 Hoarding Buried
Alive 09:10 Ons leven met 17
kinderen 09:50 Ready Steady
Cook 10:35 The Biggest Loser
Holland 11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping 15:00
Ready Steady Cook 15:45 Ons
leven metkinderen 16:25
The Biggest Loser Holland
16:50 Robs grote tuinverbou-
wing 17:35 SamenWonen
1VM1N3D
06:00 South Park 06:25 Sou
th Park 06:50 South Park 07:10
South Park 07:35 South Park
08:00 South Park 08:25 Sein
feld 08:50 Seinfeld 09:15 An
ger Management 09:40 An
ger Management 10:00 South
Park 10:25 South Park 10:50
Community 11:15 South Park
11:40 South Park 12:00 South
Park 12:25 Bob's Burgers 12:50
South Park 13:10 South Park
13:35 South Park 14:00 Sou
th Park 14:25 American Dad!
14:50 Bob's Burgers 15:20
South Park 15:50 Brooklyn Ni
ne-Nine 16:15 Anger Manage
ment 16:45 Friends 17:05
Friends 17:30 Bob's Burgers
18:00 Cops, Docusoap
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Docusoap
18:00 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:25 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:55 JAG, Actieserie
19:55 De Pfaffs, Docusoap
18:45 NCIS: Los Angeles, Mis
daadserie
19:35 NCIS, Actieserie
18:00 Papillon
18:05 Papillon
18:10 Papillon
18:15 According to Jim (h)
18:40 According to Jim
19:10 Two and a Half Men
19:35 Two and a Half Men
18:25 Huizenjacht, Life-style-
magazine
19:05 Drukte in de dierentuin,
Reality-show
19:35 De politieschool, Reality
18:00 American Dad!, Anima- O
tiereeks
18:25 South Park, Animatiereeks
18:50 South Park, Animatiereeks
19:10 South Park, Animatiereeks
19:35 Bob's Burgers, Animatie
reeks
20:30 Stealth, Actiefilm
20:30 Valentijnsweek: Letters
to Juliet, Romantische ko
medie
20:30 Dokter Hart, Dramaserie
21:25 Jane the Virgin, Drama
serie
20:05 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 The Losers, Actiefilm
22:50 The Fast and the Furious,
Actiefilm
22:35 Drop Dead Diva, Comedy
23:30 Dr. Phil, Praatprogramma
22:20 Net5 doc: Opzienbaren
de liefde, Documentaire
23:20 Liefs uit, Reality-show
22:20 Repo Men, Actiefilm
20:00 De politieschool, Reality
20:30 The Bachelor, Romanti
sche komedie
22:25 Chaos, Comedy
23:15 Chaos, Comedy
20:00 American Dad!, Anima
tiereeks
20:25 South Park, Animatiereeks
20:50 Workaholics, Comedy
21:10 Brooklyn Nine-Nine, Co
medy
21:35 Anger Management, Co
medy
22:00 Anger Management, Co
medy
22:25 Friends, Sitcom
22:50 Friends, Sitcom
23:10 Seinfeld, Comedy
23:35 Seinfeld, Comedy
00:55 Simon Sez, Actiefilm
02:20 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotisch magazine
actualiteiten
sport film
00:20 Letrz, Taalspel
00:35 Traffic Light, Comedy
01:00 Traffic Light, Comedy
01:25 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotisch ma
gazine
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotisch ma
gazine
00:20 Beschuldigd (h), Reali-
ty-show
01:20 Astro TV, Magazine
01:50 Astro TV, Magazine
02:20 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
00:40 Hardcore Pawn (h), Re
ality
01:10 Astro TV, Magazine
02:10 Astro TV, Magazine
03:05 Stil: Veronica, Magazine
03:30 Stil: Disney XD, Magazine
04:00 Disney XD, Jeugdpro
gramma
00:05 Samantha Who?, Comedy
00:25 Samantha Who?, Comedy
00:45 Samantha Who?, Comedy
01:05 Samantha Who?, Comedy
01:30 Chaos, Comedy
02:10 Tommy Teleshopping,
Homeshoppingprogramma
03:40 Astro TV, Magazine
02:20 Tosh.0, Comedy
02:50 Trip Tank, Comedy
03:10 South Park, Animatiereeks
03:30 South Park, Animatiereeks
03:55 South Park, Animatiereeks
04:15 South Park, Animatiereeks
04:35 South Park, Animatiereeks
04:55 South Park, Animatiereeks
TIPS
NPO 2,21.20 uur
NPO 1, 22.20 uur
EH TELEVISIE
Omroep Zeeland
07:00 ZeelandNu, Editie 2014, Het
Weer, Trugkieke, Verzeeuwigd, Zee
landNu, Editie 2014 07:51 Het Weer,
Trugkieke, Verzeeuwigd 08:00 pro
gramma als 07:00 08:51 programma
als 07:51 09:00 Omroep Zeeland
Tekst-tv 17:00 ZeelandNu, Lees het
landschap, Het Weer, Verzeeuwigd,
ZeelandNu, Lees het landschap, Het
Weer 17:56 Verzeeuwigd 18:00 pro
gramma als 17:00 23:56 Verzeeuwigd
00:00 ZeelandNu
09:00 Radio 2 op één 12:00 Winter-
beelden 12:20 Dagelijkse kost 12:35
Blokken 13:00 Het Journaal 13:25
Het Weer 13:30 ledereen beroemd
13:50 Thuis 14:15 Sydney Zoo 14:45
Villa Politica Europa 16:15 Clips 16:30
King Maxwell 17:10 Jamie's 15 Mi
nute Meals 17:35 Buren 18:00 Het
Journaal 18:10 Het Weer 18:15 Dage
lijkse kost 18:30 Blokken 19:00 Het
Journaal 19:40 ledereen beroemd
20:05 Het Weer 20:10 Thuis 20:35
Hallo Televisie! 21:15 Tom Harry
22:00 Bart Siska 22:45 Het Journaal
23:00 King Maxwell 23:41 Keno
23:42 Euromillions 23:45 Het Weer
23:50 Dagelijkse kost 00:05 ledereen
beroemd 00:30 Journaallus
Canvas
09:00 Terzake 09:35 Reyers Laat
10:20 Winterbeelden 12:30 Rolkrant
18:15 Extra Time 19:05 Top Gear Top
41 20:00 Terzake 20:40 Het voordeel
van de twijfel 21:20 The Newsroom
22:20 Reyers Laat 23:00 MeMotv
00:00 Canvaslus
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Wanted Down
Under Revisited 11:00 Homes Under
the Hammer 12:00 Countryside 999
12:45 Real Lives Reunited 13:15 Bar
gain Hunt 1 4:00 BBC News - Weather
14:42 BBC Regional News and
Weather 14:45 Doctors 15:15 Father
Brown 16:00 The Link 16:45 Escape
to the Country 17:30 Antiques Road
Trip 18:15 Pointless 19:00 BBC News
19:27 Weather 19:30 BBC Regional
News Programmes 19:57 Weather
20:00 The One Show 20:30 EastEnd-
ers 20:57 BBC News and Regional
News 21:00 Holby City 22:00 The
Gift 23:00 BBC News 23:25 BBC Re
gional News and Weather 23:42 The
National Lottery Update 23:45 Count
Arthur Strong 00:15 Have I Cot a Bit
More Old News for You 01:00 City
Hall
BBC2
07:05 Homes Underthe Hammer
08:05 Countryside 999 08:50 Real
Lives Reunited 09:20 Sign Zone:
Wanted Down Under 10:05 Sign
Zone: Nature's Weirdest Events
11:05 Sign Zone: Great British Rail
way Journeys 11:35 HARDtalk 12:00
BBC News 12:30 BBC World News
13:00 Daily Politics 14:00 Super
League Show 14:45 The A to Z of TV
Gardening 14:55 The Road to War
15:45 Rivers with Griff Rhys Jones
16:45 Open All Hours 17:15To the
Manor Born 17:45 Hi-de-Hi! 18:15
Flog It! 19:00 Eggheads 19:30 Great
Antiques Map of Britain 20:00 An
tiques RoadTrip21:00 AlexPolizzi:
The Fixer 22:00 Inside the Commons
23:00 Rhod Gilbert's Work Experi
ence 23:30 Newsnight 00:15 Weath
er 00:20 Dragons' Den 01:20 Sign
Zone: Film 2015 01:50 This Is BBC
Two
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:44 Tages
schau 10:45 Um Himmels Willen
11:35 Giraffe, Erdmannchen St Co.
12:00 Tagesschau 12:15 ARD-Buffet
13:00 ARD-Mittagsmagazin 14:00
Tagesschau 14:10 Rote Rosen 15:00
Tagesschau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:10 Panda, Goril
la Co. 17:00 Tagesschau 17:15 Bri
sant 18:00 Quizduell 18:50 Unter
Gaunern 19:45 Wissen vor acht -
Mensch19:50 Wetter vor acht 19:55
Börse vor acht 20:00 Tagesschau
20:15 Um Himmels Willen 21:00 In
aller Freundschaft 21:45 Fakt 22:15
Tagesthemen 22:30 Sportschau live
00:20 Ttt - extra 00:50 Nachtmagazin
01:10 Herr Ober!
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Die Rosenheim-
Cops 11:15 SOKO Wismar 12:00
Heute 12:10 Drehscheibe 13:00
ARD-Mittagsmagazin 14:00 Heute -
in Deutschland 14:15 Die Ktichen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 Heute - in Europa
16:10 SOKO Kitzbiihel 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
Heute 18:05 SOKO Köln 19:00 Heute
19:20 Wetter 19:25 Die Rosenheim-
Cops 20:15 Karnevalissimo 22:45
Heute-journal 23:15 37°: Einmal noch
die grolSe Liebe 23:45 Markus Lanz
00:55 Heute Nacht 01:10 Neu im
Kino 01:15 Die Perlmutterfarbe
WDR
07:20 Schulfernsehen: Planet Schule -
Was ist das? 07:35 Programm für alle
- Öffentlich-rechtlicher Rundfunk
07:50 Werbung - Wie Produkte ver-
kauft werden 08:20 Achtung! Experi
ment - Ein Motorrad unter Druck
08:30 Paris statt Hartz IV - Wir sind
deutsche Gastarbeiter 09:00 Hart
aber fair 10:30 Aktuelle Stunde 11:10
Elefant, Tiger Co 12:00 Wolf, Bar
Co. 12:45 WDR aktuell 13:00 Ser-
vicezeit 13:30 In aller Freundschaft
14:15 Kampf um Amazonien 15:00
Planet Wissen 16:00 WDR aktuell
16:15 Daheim unterwegs 18:00 Lo-
kalzeit 18:05 Hier und Heute 18:20
Servicezeit 18:50 Aktuelle Stunde
20:00 Tagesschau 20:15 Abenteuer
Erde 21:00 Quarks St Caspers 21:45
WDR aktuell 22:00 Die grofêe Odys
see 22:30 West.art 23:10 West.art
Meisterwerke 23:15 Die Mafiosi-
Braut 00:50 Erlebnisreisen-Tipp
01:00 Domian
08:00 Journal Radio Canada 08:25 Tv-
5monde, Ie journal 08:40 Maghreb-
Orient-Express 09:05 Flash Info
09:10 Ricardo 09:30 Le design est
partout 10:00 Flash Info 10:05 Télé-
tourisme 10:30 Les escapades de Pe-
titrenaud 11:00 Un gars, un chef
11:40 Plus belle la vie 12:05 Flash Info
12:10 Chroniquesd'en haut 12:35 En
quête d'aventure 13:30 Journal RTBF
13:55 50 ans, 50 témoins 14:00 Caïn
15:45 Dans la peau d'un chef 16:30
Questions pour un champion 17:00
Flash Info 17:05 Temps présent 18:00
64', le monde en franqais, 1 re partie
18:20 Le journal de l'éco 18:25 Mé-
téo 18:30 TV5, l'invité 18:40 Tango
negro 20:10 Itinéris 20:30 Journal
France 2 20:55 Météo 21:00 Mé
moires vives 22:30 Acoustic 23:00
Journal TSR 23:25 Tv5monde, le jour
nal Afrique 23:45 TV5, l'invité 23:55
Météo 00:00 Thalassa 01:50 Le point
Discovery
07:40 Extreme Engineering 08:30
Misfit Garage 09:20 Moonshiners
10:10 Auction Hunters 11:00 Gold
Rush 12:40 HMS Ark Royal 13:30
How Do They Do It? 14:20 Dirty Jobs
15:10 Swamp Loggers 16:05 Airplane
Repo 17:00 Fast N' Loud 18:00 Auc
tion Hunters 19:00 Moonshiners
20:00 Strip the City 21:00 Myth-
busters 22:00 How It's Made 23:00
X-Machines 00:00 Bomb Patrol 01:00
Monsters Inside Me 01:55 Myth-
busters
National Geographic
07:35 Science of Stupid 08:00 Brain
Games 08:25 The Dog Whisperer
09:10 Locked Up Abroad 10:00 Sec
onds from Disaster 10:50 Air Crash
Investigation 11:40 Ultimate Airport
Dubai 12:30 The Fabric of the Cos
mos 13:20 Born to Ride 14:10 Yukon
Gold 15:05 Air Crash Investigation
16:00 Highway Thru Hell 17:00 Ulti
mate Airport Dubai 18:00 Science of
Stupid 18:30 Brain Games 19:00 Ulti
mate Survival Alaska 20:00 Wicked
Tuna 21:00 Filthy Riches 22:00 Wick
ed Tuna 23:00 Ultimate Airport Dubai
23:55 Filthy Riches 00:50 Wicked
Tuna 01:45 Ultimate Airport Dubai
Animal Planet /TLC
07:15 There's a Rhino in My House!
08:10 Call of the Wildman 09:05
Gator Boys 10:00 Too Cute! 10:55
There's a Rhino in My House! 11:50
Treehouse Masters International
12:45 The Wild Life of Tim Faulkner
13:40 Tanked 14:35 There's a Rhino
in My House! 15:30 Rogue Nature
with DaveSalmoni 16:25 Treehouse
Masters International 17:00 Say Yes
to the Dress 17:25 Beauty and the
Geek Australia 18:15 Sister Wives
19:05 Snog, Marry, Avoid? 20:00 Say
Yes to the Dress 20:50 Beauty and
the Geek Australia 22:05 Gypsy Sis
ters 22:55 Devious Maids 23:45 Tab
loid 00:35 True Crime with Aphrodite
Jones 01:25 Beauty and the Geek
Australia
Nickelodeon
06:59 SpongeBob SquarePants 07:23
Cheeese 07:37 Zoey 101 08:01 Sam
Cat 08:24 Oggy and the Cock
roaches 08:32 Paw Patrol 08:44 Dora
the Explorer 09:08 Bubble Guppies
09:31 Wanda and the Alien 09:41
Peppa Pig 09:57 Zack St Quack 10:08
Umizoomi 10:31 De avonturen van
Pirn en Pom 10:43 Dirk Scheele 10:54
Thomas And Friends 11:05 Tickety
Toe 11:17 Lalaloopsy 11:40 My Little
Pony 12:02 Life with Boys 12:27
Wingin' It 12:51 Totally Spies 13:14
SpongeBob SquarePants 13:39 De
Legendes van Chima 14:03 The Fairly
Odd Parents 14:52 Winx Club 15:16
Totally Spies 15:41 Pinguïns van
Madagascar 16:03 Oggy and the
Cockroaches 16:27 Kung Fu Panda -
Legends of Awesomeness 16:51 The
Fairly Odd Parents 17:15 SpongeBob
SquarePants 17:38 Breadwinners
18:04 The Haunted Hathaways 18:27
Every Witch Way 18:50 Chica Vam-
piro 19:17Sam Cat 19:40 Cheeese
19:55 The Thundermans 20:22 How
to Rock 20:46 Ned's Survivalgids
21:00 Big Time Rush 21:24 See Dad
Run 21:45 Sam Cat 22:10 The Next
Step 22:33 How to Rock 22:56 Zoey
101 23:42 Big Time Rush 00:05 See
Dad Run 00:27 Victorious 00:51 The
Next Step 01:13 The Hills 01:34 The
City 01:55 Sam Cat