Colofon A P .JL Familieberichten MIR 4MJ D-ifikiiïïlLiUjiri^ kükookop fllensenlinq.nl Jan Adriaan Matthijsse Jan c J.A. Matthijsse Jan riilieberichten Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij tijdens haar leven ons heeft omringd, delen wij u mede dat wij geheel onverwacht afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en trotse oma Maatje Janna van der Male-Provoost Oost- en West Souburg f Goes 8 maart 1937 6 februari 2015 J. van der Male Anita Nieuwenhuijze-van der Male Leendert Nieuwenhuijze Linda en Yorick Cindy en Rutger Sandra en Remco M.A. van de Puttestraat 25 4388 LA Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal in besloten hing plaatsvinden. Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere man... Verdrietig, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat is overleden echtgenoot van Matty Matthijsse - Slager Kerkwerve, t Renesse, 15 oktober 1922 6 februari 2015 Matty Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres Mauritsweg 59 4325 AG Renesse Geheel in overeenstemming met zijn laatste wens hebben wij in besloten kring op 10 febmari j.l. afscheid van Jan genomen tijdens de crematieplechtigheid in crematorium Middelburg. J.M. van der Male-Provoost Maatje Rectificatie In ons ben jij Van jou zijn wij In ons blijf jij Jack Visser 30 november 1960 2 februari 2015 Margreet en Coen Fleur, V Willem-Jan en Dominika Hubert, Laura Elise en Sonny Niels Q Jenneke en Abel Aimy Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen, op woensdag 11 februari om 13.00 uur in het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3,4330 LA te Middelburg. Aansluitend willen wij herinneringen delen en proosten op het leven van Jack. margreet_visser82@hotmail.com w.visser@live.nl Monuta Familie Visser Fluitekruidstraat 8 4461 MH Goes Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zwager en oom Wij wensen Matty veel sterkte toe. Elim: J. Guichelaar M. Guichelaar - Woltinge J. Okken M. Okken - Slager A. Mulder J. Mulder - Guichelaar Serooskerke: S. Slager C. Slager - v.d. Berg 9 In dankbare herinnering en onder de indruk ben ik over het zeer grote medeleven na het overlijden en bij de uitvaartplechtigheid van mijn lieve echtgenote Cornelia Johanna Meeuwse - Welleman - Corry - Daar het ondoenlijk is om iedereen die hiervan blijk heeft gegeven persoonlijk te benaderen wil ik bij dezen mijn dank en waardering overbrengen voor het getoon de medeleven. Gerard C. Meeuwse Goes, Februari 2015 Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 Je levenslust, je kracht en je liefde, maar vooral je lach. We zullen je ontzettend missen. maandag 9 februari 2015 31 Verdrietig zijn wij na het plotseling overlijden van onze lieve schoonzus en tante Westkapelle: M. van der Male A.J. van der Male-Verhulst Oost-Souburg P. van der Male (in liefdevolle herinnering R. van der Male- Meulmeester Vlissingen: W. van der Male B.J. van der Male- Hekkebus neven en nichten Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 57