Familieberichten Üyarlaila/J Bastiaan Cornelis Hollestelle Els Els 30 maandag 9 februari 2015 kükookop fflensenlinq.nl Piet Kant Adriana Jacoba Anthonisse Sjaan Cornelis David den Hamer Cornelis David den Hamer Gina Korstanje-Janse Psalm 26:6 "Gedenk, Heere! Uw barmhartigheden en goedertierenheden, want die zijn van eeuwigheid. Rustig, maar voor ons onverwachts is door de Heere uit ons midden weggenomen onze broer, oom en vriend Bas Yerseke 3 juli 1926 Krabbendijke 7 februari 2015 in de leeftijd van 88 jaar. Poortugaal: M.Hollestelle-de Wit C.B. Hollestelle in herinnering Krabbendijke: D.F.Molendijk-Hollestelle J.Molendijk in herinnering Stabroek (Belgie): F.D. van der Lely-Hollestelle A.van der Lely in herinnering Yerseke: L.A.Hollestelle R.J.Hollestelle- de Voogd Nijkerkerveen: T.E.Zoeteweij M.J.J.Zoeteweij-Tange neven en nichten achterneven en achternichten Zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: Breeweg 122 4401 BS Yerseke De rouwdienst wordt D.V. woensdag 11 februari om 10.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerkgelegenheid tot condo leren. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Tevens willen wij de verzorgenden van Allevo en alle verzorgenden en vrijwilligers van Zorgcentrum Ter Weel Krabbendijke bedanken voor hun liefde volle verzorging. Wanneer u geen rouwkaart ontvangen heeft, wilt u dan deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve Gina Veel liefs op je laatste reis van moeder Schijf D.P. Schijf f A. Schijf van 't Leven Heinkenszand, februari 2015 Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder persoon. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Sterkte Fred, wij zullen er altijd voor je zijn. Adam Jeannie Jan Elly Marian Peter Johan Monique Corrie Jan Sophief Wim Janny Huib Piet Kant Je mag wel om mij huilen maar niet blijven huilen. Na vijf weken vol verdriet en onbegrip waarin hij zich ongelooflijk moedig heeft gedragen heeft mijn lieve man, onze pap en opa afscheid moeten nemen van het leven. Rijswijk, 26 juli 1948 t Vlissingen, 6 februari 2015 We hebben veel van je geleerd, behalve hoe we je moeten missen. De afscheidsplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 12 februari om 12.30 uur in kerk De Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Na de afscheidsplechtigheid willen we aansluitend het glas heffen op het leven van mijn man, onze pap en opa in de bovenstaande kerk. - De crematie zal na de afscheidsplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. - Graag schriftelijk condoleren. - - Een ieder die zich betrokken voelt bij ons nodigen wij van harte uit om aanwezig te zijn tijdens het afscheid. - Wij willen dokter C. Wattel, de "meiden van Buurtzorg Oost-Souburg en de afdeling Oncologie Vlissingen bedanken voor de goede zorg. Correspondentieadres Nellie Kant Lambrechtsenstraat 26 4389 TL Ritthem Nellie Kant-Blokland •2* Ninja en Sim ba Sandra en Jan Goedhart-Kant Saona en Roy Jairo en Lisa •S? Melody, Belle en Gismo Merel en Mare Schaap-Kant Nikki Cas •2' Scooby en Ody Ritthem: Vlissingen: Oost-Souburg: 'Voor altijd in ons hart' Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde die wij van haar mochten ontvangen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare moeder, schoonmoeder en oma Oud Vossemeer, t Goes, 26-12-1930 07-02-2015 Goes: Yolanda de Regt en Kees Versnel Fleur Marijn Amsterdam: Klarin de Regt en Recep Türkmen Cjeline Nieuw-Vennep: Wilma de Regt en Menno de Korte Nigel Neai Correspondentieadres: Koos Vorrinkstraat 8, 4462 TW Goes Mama is opgebaard op haar kamer in St. Maarten in de Groe. De uitvaartdienst zal gehouden worden op woensdag 11 februari 2015 om 13.00 uur in 'De Levensbron' te Goes waarna om 14.30 uur gelegenheid is voor condoleance en samenzijn. De begrafenis zal plaatsvinden in besloten kring. Onze speciale dank aan de medewerkers van St.Maarten in de Groe voor de liefdevolle verzorging. Houdt moed, Ik ben het, weest niet bevreesd! Matt. 14:27 Dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden maar intens verdrietig om het verlies geef ik u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve man - Kees - *27-5-1933 Terneuzen +7-2-2015 M.G. den Hamer-Wolfert Pattistpark 163 4532 HZ Terneuzen De dankdienst voor zijn leven zal D.V. worden gehouden op vrijdag 13 februari om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat. Voorafgaand aan de dienst is ervan 13.30-13.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Geen bezoek aan huis Door de nacht van strijd en zorgen vol verlangen naar de morgen heeft de Here hem verhoord. Verdrietig maar met onuitwisbare mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van onze zwager en oom Teuneke en Willy de Keijzer-Wolfert Ineke en Boel van Wouwe-Wolfert Kees en Bartje Wolfert-Verhoef neven en nichten Ons bereikte het droevige bericht dat de vrouw van onze oud-voorzitter Jo Korstanje is overleden Wij wensen Jo, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur, directie, medewerkers en vrijwilligers van Stichting Welzijn Veere Oostkapelle, 7 februari 2015 "Time to say goodbye Hoe vaak hebben we dit met jou samen gezongen. We zullen je missen Dameskoor Binaeh Zuuver Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vriend Wij wensen Nel, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Corrie en John Snoep Nora en Jouke van 't Padje

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 56