Real het verschil op de flanken 44 Nu zitten we Bruse Boys op de hielen en gaan we vol voor het kampioenschap 64 Het is leuk voor de competitie en misschien werkt de zege positief uit naar de vereniging SPORT 43 na de promotie ook al een over gang naar de eerste klasse. Vol gens de trainer is de selectie er klaar voor. Het is echter de vraag of de rest van de vereniging ook al zo ver is. Vorige week plaatsten voorzitter Eric Ronkes, penningmeester Kees Verkaart en secretaris André 't Jong een brief op de site van MZC waarin zij hun vertrek aan kondigden. Het dagelijks bestuur maakte in die brief gewag van de interne strubbelingen in de vere niging. Eén van de verwijten die het bestuur naar het hoofd geslin gerd kreeg, was dat er volgens cri ticasters te veel aandacht was voor het eerste elftal en dat de rest maar bijzaak was. Voorzitter Ronkes, ook aanwezig in Bruinis- se, wilde over die kwestie niks kwijt. „Alles staat in de brief op de site", was alles wat hij er over zeggen wou. De spelersgoep leek weinig hin der te ondervinden van het gekra keel binnen de club. „Natuurlijk ben je er niet blind voor", aldus aanvoerder Torensma. „Maar je bent bezig met de ploeg. Ik geloof niet dat iemand er last van heeft gehad. Misschien moet je deze overwinning zien als een leuke opsteker en werkt dit positief uit naar de vereniging." We speelden apathisch. Van de gemaakte afspraken zag ik niks terug kreeg ook geen steun van de rest van het elftal. De eerste goal van Atletico viel al na een kwartier en kwam op naam van Tiago. De backs van Atletico kregen alle ruimte om op te komen, ook om dat Cristiano Ronaldo en Gareth Bale hun verdedigende taken nog al eens vergaten. De twee peperdure vedettes van Real speelden dramatisch en voet balden geen moment in dienst van Karim Benzema. De centrum spits kreeg nauwelijks een goede voorzet, omdat Ronaldo en Bale vanaf de zijkant het liefst naar bin nen komen. Atletico deed precies het tegenovergestelde. Een man meer proberen te creëren op de flanken en dan de spitsen aan het werk zetten. De snel ingevallen Saül maakte het voorwerk met een fraaie omhaal af (2-0), na rust scoorden ook de spitsen Antoine Griezmann en Mario Mandzukic. OVER DE GRENS MAANDAG 9 FEBRUARI 2015 Ingmar Quist van MZC'11 (aan de bal) wordt belaagd door Mare Bij de Vaate (rechts). Frank Kristelijn (links) en Koen van de Berge (midden) kijken toe. foto Marieke Mandemaker Adriaan Nieuwenhuijse Wim Nieuwland Freek Torensma De Koninklijke bleef koploper, maar voelt de hete adem van Bar- Mario Mandzukic (9) heeft de 4-0 gemaakt voor Atletico en viert dat met celona en Atletico in de nek. zijn ploeggenoten, foto Hollandse Hoogte/Andres Kudacki Anderlecht heeft het gat met koploper Club Brugge verkleind naar vier punten. De ploeg uit Brussel versloeg Cercle Brug ge met 2-0. Daardoor profiteerde de num mer twee van de ranglijst van de neder laag van Club, eerder op de dag bij Kor- trijk (2-0). Kortrijk is door de zege op Club de nummer drie van de ranglijst. AS Roma won na vier gelijke spelen weer eens een competitiewedstrijd. De Romei nen boekten bij laagvlieger Cagliari een simpele zege: 2-1. Adem Ljajic en Leandro Paredes scoorden voor Roma, waar Kevin Strootman dit seizoen ver moedelijk niet meer in actie komt door een knieblessure. Door de ze ge is het gat van nummer twee Roma met koploper Juventus weer zeven punten. Juve versloeg AC Milan zaterdag al met 3-1. Daley Blind (foto) behoedde Manchester United voor een nederlaag. De international schoot in blessuretijd de gelijkmaker binnen in het uitduel met West Ham United: 1-1. Manager Louis van Gaal zag hoe zijn ploeg de ene na de andere kans om zeep hielp. Ook Robin van Persie had moeten scoren, maar de Spaanse doelman Adrian keerde zijn schot op fraaie wijze. Bayern München pakte zaterdag na twee wedstrijden zonder zege weer eens een overwinning in de Bundesliga. De koploper versloeg het VfB Stuttgart van trainer Huub Stevens met 2-0. Robben tekende vlak voor rust met een fraai schot voor de 0-1David Alaba bracht met een rake vrije trap vlak na rust de 0-2 op het scorebord. Huub Stevens was ondanks de nederlaag en het afzakken naar de laatste plaats content over het optreden van zijn ploeg. [PIussqJ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 43