Colofon Familieberichten fi kükookop mensen inq.nl Els Els Petrus Eduardus Hulshout Peter Peter Hulshout Suzanne Rijckaert-Leunis Djubaedah Widjaja nilieberichten Marleen van Bellen Peter Hulshout 4ÏV n* TM -Vjp Enige en algemene kennisgeving Soms neem je afscheid, zegt: "Tot morgen, morgen zien we elkaar weer Tot die ene dag is gekomen, dan is er plots geen morgen meer. Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel onverwacht van ons is heen gegaan mijn lieve echtgenote, onze moeder en oma oma Joe echtgenote van Willem Smoorenburg Indonesië, 6 augustus 1939 t Sluis, 6 februari 2015 Sluis: Willem Smoorenburg Johan Smoorenburg Bas Luc Rob Jan Smoorenburg Correspondentieadres: Sint Pieterstraat 9 4524 AG Sluis De uitvaart, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaats vinden op vrijdag 13 februari om 11.00 uur in crema torium Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Rectificatie In ons ben jij Van jou zijn wij In ons blijf jij Jack Visser 30 november 1960 2 februari 2015 Margreet en Coen Fleur, V Willem-Jan en Dominika Hubert, Laura Elise en Sonny Niels Jenneke en Abel Aimy Monuta Familie Visser Fluitekruidstraat 8 4461 MH Goes Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen, op woensdag 11 februari om 13.00 uur in het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3, 4330 LA te Middelburg. Aansluitend willen wij herinneringen delen en proosten op het leven van Jack. margreet_visser82@hotmail.com w.visser@live.nl Veel liefs op je laatste reis van moeder Schijf D.P. Schijf t A. Schijf van 't Leven Heinkenszand, februari 2015 Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder persoon. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Sterkte Fred, wij zullen er altijd voor je zijn. Adam Jeannie Jan Elly Marian Peter Johan Monique Corrie Jan Sophief Wim Janny Huib Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 maandag 9 februari 2015 31 Nu je uit m'n leven bent weg uit mijn bestaan niemand ooit de reden kent waarom jij moest gaan zou het lotje leven leiden dan zijn je wegen al bepaald iemand waar je zo van houdt raak je zomaar kwijt jouw verhalen tegen mij zijn verleden tijd... Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos Door een noodlottig ongeval hebben we vol verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Lamswaarde, 20 januari 1952 t Terneuzen, 6 februari 2015 Lamswaarde: Marleen Hulshout-van Bellen Kloosterzande: Nadine en Michel Tim, Eva St. Paul (USA): Jeltie en Peter Dreef 26, 4586 AN Lamswaarde U kunt afscheid nemen van Peter in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 11 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 12 februari om 15.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij zijn zeer geschokt en verdrietig door het plotseling overlijden van Wij wensen Marleen, de kinderen, kleinkinderen en overige familie veel sterkte toe. De Kermisschutters Ludo Mark Johan Roger Stanny Gerard Onverwacht, woorden schieten tekort.... Wij wensen Marleen, Nadine Michel Tim Eva, Jeltie Peter, en familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Davy, Werner Patricia, Mark Mariska Niels, Jurgen Eveline Julia, Pieter Nicolle Lars Wout, Danny Evie Rick Wout. 4_- •"•"v. - Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Gekomen tot de leeftijd der sterken is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma weduwe van Robert Hypoliet Rijckaert Zij overleed in de leeftijd van 93 jaar. Armand en Denise Jurgen Zyna Lennert Naomie en Helder Samuel Christiano Bert en Qwen Fleur Justin Tygo A Oostburg, 6 februari 2015 Correspondentieadres: Sluissestraat 12 4505 AZ Zuidzande U kunt afscheid nemen van Suzanne in het mortuarium, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, op dinsdag 10 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 11 februari om 14.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer. Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers van woonzorgcentrum Stelle voor de liefdevolle verzorging Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 31