Familieberichten Oyarlailar] O IHensenlinq.nl 30 maandag 9 februari 2015 Lieve ome Kees, Cornelis Willem KeesBeeke Kees Beeke Kees Beeke Kees Beeke Cornelis David den Hamer 27-5-1933 Cornelis David den Hamer EL Henk Hommers We nemen je mee in ontelbare herinneringen. We nemen je mee in ons hart. En daar laten we je nooit meer los. Het kaarsje is opgebrand. Het vlammetje gedoofd. Haar altijd bezige handen, hebben nu voorgoed rast. We moeten afscheid nemen van onze lieve zorgzame ma en oma Elza Clara Pieters weduwe van Remi Alphons Goethals 31 -07 - 1922 Axel 106-02-2015 Westdorpe Hulst: William en Diane Westdorpe: Marie-Louise en Jan f Westdorpe: Marleen en Ghislain Westdorpe: Jet en Fred Axel: Lilian en Johan Wouw: Lydie en Frans Westdorpe: Carla en Alex Zevenbergen: Trees en Arno Ossenisse: Sonja en Emanuël Westdorpe: Theo en Sabine Klein- en achterkleinkinderen Westdorpe, 6 februari 2015. Corr.adres: Amstelveenstraat 2 4554 BR Westdoi'pc De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 12 februari 2015 om 10.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van afd. 't Polderken van '1 Verlaet voor de liefdevolle verzorging. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve oma we zullen je missen Caroline en Philippe, Lynn Sophie Gert-Jan en Kirby, Bjarne Lenthe Fedde Hans en Nelleke, Noa Vincent en Joke, Arnout Noor Florent en Elke Jurgen en Cisca, Floris tp Jolanda en Jurgen, Lineke Boaz Bianca en Ernest, Dennis Lisa Belinda en Guido, Jodv Jochem Danielle en Marc, Sander Anouk Tamara en Gianni, Sylvana Yvessa Mateo Franklin en Marie Martin en Maloesjka, Rowan Barbara en Joey, Mikki Yenthe Viola en John Samantha Charlotte en Niels Isabelle Pascal en Floortje, Hugo Daphne Natascha en Wim Robbert en Tanja, Jannick Lieke Kim en Steven, Chayenna Dylan en Nathalie Sarah en Dominique, Fenna Ruben Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? C 0800 - 4444 000 kijk ook op Ik ga ervoor, Ik geef nog niet op, Dat waren de woorden die je zei. Helaas heb je deze oneerlijke strijd niet kunnen winnen. We zullen je verschrikkelijk missen. LIEFS, Cornie en Marianne Eline, Stephanie en Mariëlle Marga en Ron Luka en Menno Arjan Cris en Angeline Damian en Jordan Stefan Rectificatie Na een oneerlijke strijd hebben we afscheid moeten nemen van onze mede firmant en werkgever. We wensen Jannie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens directie en personeel: Cornie en Marianne Eric Rudy en Heieen Cris en Angeline Stefan Dieter en Mina Björn en Mayra Rick en Tanita Erwin Uit respect voor Kees zijn wij a.s. dinsdag de hele dag gesloten. -11PJT. TRAtJSPOKT fa. CW BfSK£ Vrktiirmt 36 $507 AP SCHOONDUXE Tel. 0117 401542 FOX. Q117-4Ü2G33 Emoff. catoeekettpieetamtoet.nl "Mijn lieve kind, toen 't moeilijk was, toen heb ik jou gedragen... Verdrietig zijn we om het overlijden van ons kerkenraadslid Zijn werkzaamheden als diaken binnen het College van Diakenen heeft hij met grote inzet en betrokkenheid verricht. Daarnaast was hij voor onze Gemeente actief als koster, bestuurslid van de ZWO commissie, kindernevendienst en jeugdwerk. Zijn moed en optimisme waren kenmerkend voor wie hij was. Met grote dankbaarheid gedenken we hem. Wij leven mee met Jannie en familie en wensen hen veel kracht toe en mensen, die hen steunen in deze moeilijke tijd. Kerkenraad van de Protestantse Gemeente "de Verbinding" Schoondijke, Groede, Waterlandkerkje Verdrietig, maar gelovend in de eeuwige verbondenheid met onze liefdevolle hemelse Vader, hebben we kennis genomen van het overlijden van Kees is jarenlang trouw lid geweest van de Jeugdraad. Zijn grote levenslust, vrolijkheid en behulpzaamheid zullen we nooit vergeten. Wij zijn hem dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan. Wij wensen Jannie en familie veel sterkte toe. Het bestuur en clubleiders Jeugdraad West-Zeeuws- Vlaanderen Met verslagenheid namen we kennis van het overlijden van de heer sinds 1971 een gewaardeerd lid van onze coöperatie. In hem verliezen wij een enorm positief mens, die altijd klaar stond om anderen te helpen. Zijn warme en opgewekte inbreng zal worden gemist. We wensen Jannie en de familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Bestuur, leden en personeel CTOB Transport Logistics Oostburg, 7 februari 2015 Houdt moed, Ik ben het, weest niet bevreesd! Matt. l^:2J Dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden maar intens verdrietig om het verlies geef ik u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve man - Kees - Terneuzen 17-2-2015 M.G. den Hamer-Wolfert Pattistpark 163 4532 HZ Terneuzen De dankdienst voor zijn leven zal D.V. worden gehouden op vrijdag 13 februari om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat. Voorafgaand aan de dienst is ervan 13.30-13.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Geen bezoek aan huis Door de nacht van strijd en zorgen vol verlangen naar de morgen heeft de Here hem verhoord. Verdrietig maar met onuitwisbare mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van onze zwager en oom Teuneke en Willy de Keijzer-Wolfert Ineke en Boel van Wouwe-Wolfert Kees en Bartje Wolfert-Verhoef neven en nichten O niensenlinq.nl De grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar - Een levensverhaal plaatsen - Condoleanceregister plaatsen - Mensenlinq app voor Android Iphone Onlangs bereikte ons het bericht dat ons lid van verdienste, is overleden. Een betrokken instructeur, een markant en mooi mens. Wij zijn hem dankbaar voor wat hij voor onze club heeft betekend. Leden en bestuur van de Dow Zeil Club Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 30