TELEVISIE 15
Veronica
RTL7/
Proefkonijnen
Dennis Storm en Valerio Zeno
ontvangen een acteur uit de hit
serie Game of thrones. Samen
zoeken ze uit wat het dodelijkste
handwapen is.
Spoorloos
Sergio werd geboren in een lepra
kolonie in Brazilië. Hij werd al
snel gescheiden van zijn zieke
ouders. Hoe is het zijn ouders
sindsdien vergaan?
Lauren!
Ook in Australië hebben boeren
moeite om aan de vrouw te ko
men. Maar daar is iets op bedacht.
Lauren Verster bezoekt een Bache
lor and Spinster Ball.
Scandal
Imagodeukje opgelopen? Bel maar
even met Olivia Pope en zij poetst
het vakkundig voor je weg. Er ko
men weer kakelverse afleveringen
van de politieke thriller, met Ker
ry Washington in de hoofdrol.
Net 5, 22.20 uur
Buitenland
MAANDAG 9 FEBRUARI 2015
06:15 Teleshop 7: CarTracks
07:00 Teleshop 7: rtl5 07:30
Teleshop 7: Tommy Teleshop
ping 08:30-08:50 RTL Z Voor
beurs 09:00-09:05 RTL Nieuws,
RTL Z Nieuws 09:20-15:20 pro
gramma als 09:00 15:30 RTL
Z Opening Wall Street 15:35-
15:40 programma als 09:00
15:50 RTL Z Opening Wall
Street 16:00-17:30 programma
als 09:00 17:45 RTL Z Nieuws
08:26 Bobo 08:32 Minikids:
Wielen van de bus 08:42 Mini
kids: Wolleke 08:52 Minikids:
Musti 08:57 Minikids: Boom
Reds 09:04 Minikids: Fien
en Teun 09:10 Minikids: Jo-
kie 09:16 Minikids: TiTaTover-
feest 09:31 Minikids: Sprookjes
van Klaas Vaak 09:41 Mini
kids: Bibaboerderij 09:55 Mini
kids: 2 kleine kleutertjes 09:57
Minikids: Boom Reds 10:00
Tommy Teleshopping 15:00
Sprookjes! 15:13 Het mysterie
van... 15:43 Minuscule 15:50
Super4 16:01 Doodle 16:05
Robin Flood 16:16 Dood
le 16:20 De schatkamer 16:52
Vipo 17:00 Judge Judy 17:30
Goede tijden, slechte tijden
06:00 Loop: Hart van Neder
land 07:55 Tommy Teleshop
ping 10:55 Astro TV 12:55
Tommy Teleshopping 13:55
Born2Cook 14:30 Born2Cook
15:00 Achter gesloten deuren
15:55 Beschuldigd 16:50 Ach
ter gesloten deuren 17:45 Navy
NCIS
COMEDY
06:45 Numb Chucks 07:10 Kic-
kin' It 07:30 Souvenirs de Gravi
ty Falls 07:55 Phineas and Ferb
08:20 Pac-Man 08:45 Packa
ges from Planet X 09:10 Scare-
dy Squirrel 09:30 Caspers Grie-
zelschool 09:55 Rekkit 10:20
Randy Cunningham 10:45 Matt
Hatter11:10 Phineas and Ferb
11:30 Wanders Wereld 11:55
Lanfeust Quest 12:25 Kickin' It
12:45 Goalmouth 13:10 Migh
ty Med 13:35 Dude, That's My
Ghost! 14:00 Phineas and Ferb
14:25 Oscar Oasis 14:30 Po-
kemon 14:55 Lanfeust Quest
15:20 Numb Chucks 15:45
Numb Chucks 16:10 Souvenirs
de Gravity Falls 16:30 Les 7N
16:55 Wanders Wereld 17:20
Kick Buttowski 17:35 Kickin' It
06:00 Loop: Hart van Ne
derland 08:35 Hoarding Bu
ried Alive 09:20 Cupcake Girls
09:40 Cupcake Girls 10:05 Rea
dy Steady Cook 10:45 The Big
gest Loser Holland 11:10 Astro
TV 13:10Tommy Teleshop
ping 15:10 Ready Steady Cook
15:55 Cupcake Girls 16:20
Cupcake Girls 16:40 The Big
gest Loser Holland 17:05 Robs
grote tuinverbouwing 17:50
SamenWonen
1VM1N3D
06:00 South Park 06:25 Sou
th Park 06:50 South Park 07:10
South Park 07:35 South Park
08:00 South Park 08:25 Stand-
up: Kyle Kinana - Wiskey Icarus
09:35 Stand-up: 10:25 South
Park 10:50 Anger Management
11:15 South Park 11:40 Sou
th Park 12:00 South Park 12:25
Bob's Burgers 12:50 South Park
13:10 South Park 13:35 Sou
th Park 14:00 South Park 14:25
American Dad! 14:50 Ame
rican Dad! 15:20 South Park
15:50 South Park 16:15 Sein
feld 16:45 Bob's Burgers 17:05
Scrubs 17:30 Bob's Burgers
18:00 Cops, Docusoap
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Docusoap
18:00 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:25 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:55 JAG, Actieserie
19:55 De Pfaffs, Docusoap
18:45 NCIS: Los Angeles, Mis
daadserie
19:35 Navy NCIS, Actieserie
18:00 Papilion
18:05 Papilion
18:10 Papillon
18:15 According to Jim (h)
18:40 According to Jim
19:10 Two and a Half Men
19:35 Two and a Half Men
18:25 Huizenjacht, Life-style-
magazine
19:05 Drukte in de dierentuin,
Reality-show
19:35 De politieschool, Reality
18:00 American Dad!, Anima- O
tiereeks
18:25 South Park, Animatiereeks
18:50 Men at Work, Comedy
19:10 Men at Work, Comedy
19:35 Bob's Burgers, Animatie
reeks
20:30 Voetbal International,
Sportpraatprogramma
20:30 Valentijnsweek: Ghost,
Romantisch drama
20:30 Grey's Anatomy, Dra
maserie
21:25 How to Get Away with
Murder, Misdaadserie
20:05 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 Tower Heist, Actieko
medie
20:00 De politieschool, Reality
20:30 Flash of Genius, Biografie
20:00 American Dad!, Anima
tiereeks
20:25 South Park, Animatiereeks
20:50 Workaholics, Comedy
21:10 Brooklyn Nine-Nine, Co
medy
21:35 Scrubs, Comedy
22:00 De Hollandse school:
voetbalclub in oprich
ting, Sportshow
22:30 Helden van de velden,
Sportmagazine
23:00 Heterdaad op camera,
Reality
23:05 Drop Dead Diva, Comedy
22:20 Scandal, Thrillerserie
23:15 Law and Order: Spe
cial Victims Unit (h), Mis
daadserie
22:35 Get Smart, Komedie
22:40 Private Practice, Drama
serie
23:30 Private Practice, Drama-
22:00 Scrubs, Comedy
22:25 Anger Management, Co
medy
22:50 Anger Management, Co
medy
23:10 Seinfeld, Comedy
23:35 Seinfeld, Comedy
00:00 Warehouse 13, Actieserie
00:55 The Chicago Code, Mis
daadserie
01:45 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotisch magazine
02:01 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotisch magazine
00:00 Dr. Phil, Praatprogramma
00:50 Letrz, Taalspel
01:05 Traffic Light, Comedy
01:30 Traffic Light, Comedy
01:50 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotisch ma
gazine
00:05 Beschuldigd (h), Reali-
ty-show
01:00 Astro TV, Magazine
02:05 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
actualiteiten
sport film
00:45 Hardcore Pawn (h), Rea-
lity-show
01:10 Astro TV, Magazine
03:10 Nachtprogramma's, Ma
gazine
03:30 Stil: Disney XD, Magazine
04:00 Disney XD, Jeugdpro
gramma
00:15 Private Practice, Drama
serie
00:55 Private Practice, Drama
serie
01:35 De politieschool, Reality
02:00 Tommy Teleshopping,
Homeshoppingprogramma
03:30 Astro TV, Magazine
02:10 Wilfred, Comedy
02:30 Wilfred, Comedy
02:50 The Roast of Roseanne
Barr, Komische show
03:55 South Park, Animatiereeks
04:15 South Park, Animatiereeks
04:35 South Park, Animatiereeks
04:55 South Park, Animatiereeks
TIPS
NP O 3, 20.30 uur
NP O 1,21.15 uur
NP O 3, 22.05 uur
EH TELEVISIE
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland Nu, Onze club,
Verzeeuwigd, Zeeland Nu, Onze club,
Verzeeuwigd 08:00 programma als
07:00 09:00 Omroep Zeeland Tekst-
tv 17:00 ZeelandNu, Editie 2014, Het
Weer, Verzeeuwigd, ZeelandNu, Edi
tie 201 4, Het Weer 17:56 Verzeeu
wigd 18:00 programma als 17:00
23:56 Verzeeuwigd 00:00 ZeelandNu
09:00 Radio 2 op één 12:00 Winter-
beelden 12:20 Dagelijkse kost 12:35
Blokken 13:00 Het Journaal 13:25
Het Weer 13:30 ledereen beroemd
13:50 Thuis 14:15 Sydney Zoo 14:45
Wild at Heart 15:30 Vlaanderen va
kantieland 16:15 Clips 16:40 De top
collectie van... 17:10 Jamie's 15 Mi
nute Meals 17:35 Buren 18:00 Het
Journaal 18:10 Het Weer 18:15 Dage
lijkse kost 18:30 Blokken 19:00 Het
Journaal 19:40 ledereen beroemd
20:05 Het Weer 20:10 Thuis 20:35 Ja
Jan 21:20 Koppen XL 21:55 Bart Sr
Siska 22:45 Het Journaal 23:00 King
Maxwell 23:39 Keno 23:40 Het
Weer 23:45 Dagelijkse kost 00:00 le
dereen beroemd 00:25 Journaallus
Canvas
09:00 Winterbeelden 12:30 Rolkrant
16:45 Fans of Flanders 17:05 The
Genius of Design 17:52 Finding Fela
20:00 Terzake 20:40 Top Gear Top 41
21:35 Extra Time 22:30 Reyers Laat
23:10 Lilyhammer 23:55 Canvaslus
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Wanted Down
Under Revisited 11:00 Homes Under
the Hammer 12:00 Countryside 999
12:45 Real Lives Reunited 13:15 Bar
gain Hunt 14:00 BBC News - Weather
14:42 BBC Regional News and
Weather 14:45 Doctors 15:15 Father
Brown 16:00 The Link 16:45 Escape
to the Country 17:30 Antiques Road
Trip 18:15 Pointless 19:00 BBC News
19:27 Weather 19:30 BBC Regional
News Programmes 19:57 Weather
20:00 The One Show 20:30 Inside
Out 20:57 BBC News and Regional
News 21:00 EastEnders 21:30 Pano
rama 22:00 New T ricks 23:00 BBC
News 23:25 BBC Regional News and
Weather 23:45 Waterloo Road 00:45
The Graham Norton Show 01:30 The
Disappearance of Alice Creed
BBC2
07:05 Homes Underthe Hammer
08:05 Saints and Scroungers 08:50
Helicopter Heroes Down Under
09:20 Sign Zone: Wanted Down Un
der 10:05 Sign Zone: Celebrity An
tiques Road Trip 11:05 Sign Zone:
Great British Railway Journeys 11:35
Click 12:00 BBC News 12:30 BBC
World News 13:00 Daily Politics
14:00 The A to Z of TV Gardening
14:25 The War Lords 14:55 The Road
to War 15:45 Rivers with Griff Rhys
Jones 16:45 Open All Hours 17:15 To
the Manor Born 17:45 Hi-de-Hi!
18:15 Flog It! 19:00 Eggheads 19:30
Great Antiques Map of Britain 20:00
Top Gear 21:00 University Challenge
21:30 Only Connect 22:00 A Cook
Abroad: Tony Singh's India 23:00
Backchat with Jack Whitehall and His
Dad 23:30 Newsnight 00:15 Weather
00:20 Alex Polizzi: The Fixer 01:20
Sign Zone: David Starkey's Magna
Carta
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:44 Tages
schau 10:45 Um Himmels Willen
11:35 Giraffe, Erdmannchen St Co.
12:00 Tagesschau 12:15 ARD-Buffet
13:00 ARD-Mittagsmagazin 14:00
Tagesschau 14:10 Rote Rosen 15:00
Tagesschau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:10 Panda, Goril
la St Co. 17:00 Tagesschau 17:15 Bri
sant 18:00 Quizduell 18:50 GroR-
stadtrevier 19:45
Wissen vor acht - Zukunft 19:50
Wetter vor acht 19:55 Börse vor acht
20:00 Tagesschau 20:15 Hart aber
fair21:15 Frankfurt: Helau! - Die In-
thronisation des Prinzenpaares 22:30
Btitt an Bord - Fastnacht vom Boden-
see 23:45 Tagesthemen 00:15 Tatort
01:48 Tagesschau 01:50 Hart aber
fair
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Die Rosenheim-
Cops 11:15 SOKO Wismar 12:00
Heute 12:10 Drehscheibe 13:00
ARD-Mittagsmagazin 14:00 Heute -
in Deutschland 14:15 Die Kiichen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 Heute - in Europa
16:10 SOKO Kitzbiihel 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
Heute 18:00 Sport Extra 19:00 Heute
19:20 Wetter 19:25 Wiso 20:15 Der
Fernsehfilm der Woche: Tod eines
Madchens (1/2) 21:45 Heute-journal
22:10 Sport Extra 23:15 Montagski-
no im ZDF: The Town - Stadt ohne
Gnade 01:10 Heute 01:15 Das kleine
Fernsehspiel: Der letzte Angestellte
WDR
07:20 Schulfernsehen: Dennis Digital
- Eure Fragen zum Internet 07:50
Dennis Digital - Smarte neue Welt
08:20 Planet Wissen 09:20 Eins zu
eins - Gesprach aus Diisseldorf 09:45
Hier und Heute 10:15 Westpol 10:45
Aktuelle Stunde 11:05 Elefant, Tiger
St Co 11:55 Wolf, Bar St Co. 12:45
WDR aktuell 13:00 Servicezeit Re
portage 13:30 In aller Freundschaft
14:15 Kampfum Amazonien 15:00
Planet Wissen 16:00 WDR aktuell
16:15 Daheim unterwegs 18:00 Lo-
kalzeit 18:05 Hier und Heute 18:20
Servicezeit 18:50 Aktuelle Stunde
20:00 Tagesschau 20:15 Mord mit
Aussicht 21:00 Markt 21:45 WDR ak
tuell 22:00 die story: Steuerfrei - Wie
Konzerne Europas Kassen plündern
22:45 Sport inside 23:15 Jazzline
00:15 Klaeng Festival 2014 01:00
Domian
TV5
08:00 Journal Radio Canada 08:25 Tv-
5monde, le journal 08:40 Afrique
presse 09:05 Flash Info 09:10 Epice-
rie fine 09:35 Le Jardin Extraordinaire
10:00 Flash Info 10:05 Les Beiges du
bout du Monde 10:30 Les p'tits plats
de Babette 11:00 Un gars, un chef
11:40 Plus belle la vie 12:05 Flash Info
12:10 Les apprentis du rebut global
12:35 Lino, il n'était que lui-même
13:30 Journal RTBF 13:55 50 ans, 50
témoins 14:00 B.O. concert 15:45
Dans la peau d'un chef 16:30 Ques
tions pour un champion 17:00 Flash
Info 17:05 Le point 18:00 64', le
monde en franqais, 1 re partie 18:20
Le journal de l'éco 18:25 Météo
18:30 TV5, l'invité 18:40 Caïn 20:30
Journal France 2 20:55 Météo 21:00
La biodiversité menacée 21:55 Qué-
bec grandeur nature 22:45 Echo logis
23:00 Journal TSR 23:25 Tv5monde,
le journal Afrique 23:45 TV5, l'invité
23:55 Météo 00:00 Noble art 01:15
Solo Rex 01:35 ARTE Reportage
Discovery
07:40 Extreme Engineering 08:30
Overhaulin' 2013 09:20 Moonshiners
10:10 Auction Hunters 11:00 Strip
the Cosmos 11:50 Alaskan Bush Peo
ple 12:40 HMS Ark Royal 13:30 How
Do They Do It? 14:20 Dirty Jobs
15:10 Swamp Loggers 16:05 Airplane
Repo 17:00 Misfit Garage 18:00 Auc
tion Hunters 19:00 Moonshiners
20:00 Yukon Men 21:00 Alaska
Night: Gold Rush 23:00 Alaska: The
Last Frontier? 00:00 Bomb Patrol
01:00 Monsters Inside Me 01:55
Alaska Night: Gold Rush
National Geographic
07:35 Science of Stupid 08:00 Brain
Games 08:25 The Dog Whisperer
09:10 Locked Up Abroad 10:00 Sec
onds from Disaster 10:50 Street Ge
nius 11:40 Eat 12:30 A Traveller's
Guide to the Planets 13:20 Born to
Ride 14:10 Yukon Gold 15:05 Air
Crash Investigation 16:00 Highway
Thru Hell 17:00 Ultimate Airport
Dubai 18:00 Science of Stupid 18:30
Brain Games 19:00 Ultimate Survival
Alaska 20:00 Wicked Tuna 21:00 Air
Crash Investigation 22:00 Ultimate
Airport Dubai 23:00 Science of Stu
pid 23:55 Ultimate Airport Dubai
00:50 Air Crash Investigation 01:45
Ultimate Airport Dubai
Animal Planet /TLC
07:15 Gangland Killers 08:10 Call of
the Wildman 09:05 Gator Boys 10:00
Too Cute! 10:55 Gangland Killers
11:50 Treehouse Masters 12:45 Wild
Things with Dominic Monaghan
13:40 Tanked 14:35 Gangland Killers
15:30 Gator Boys 16:25 Treehouse
Masters 17:00 Say Yes to the Dress
17:25 Risking It All 18:15 Sister
Wives 19:05 Snog, Marry, Avoid?
20:00 Say Yes to the Dress 21:00 One
Born Every Minute (UK) 22:00 The
Girl Who Became Three Boys 22:55
24 Hours in A&E 23:45 Last Chance
Salon 00:35 Mystery Diagnosis 01:25
One Born Every Minute (UK)
Nickelodeon
06:59 SpongeBob SquarePants 07:23
Cheeese 07:37 Zoey 101 08:01 Sam
St Cat 08:24 Oggy and the Cock
roaches 08:32 Paw Patrol 08:44 Dora
the Explorer 09:08 Bubble Guppies
09:31 Wanda and the Alien 09:41
Peppa Pig 09:57 Zack St Quack 10:08
Umizoomi 10:31 De avonturen van
Pirn en Pom 10:43 Dirk Scheele 10:54
Thomas And Friends 11:05 Tickety
Toe 11:17 Lalaloopsy 11:40 My Little
Pony 12:02 Life with Boys 12:27
Wingin' It 12:51 Totally Spies 13:14
SpongeBob SquarePants 13:39 De
Legendes van Chima 14:03 The Fairly
Odd Parents 14:52 Winx Club 15:16
Totally Spies 15:41 Pinguïns van
Madagascar 16:03 Oggy and the
Cockroaches 16:27 Kung Fu Panda -
Legends of Awesomeness 16:51 Fair
ly Odd Parents 17:15 SpongeBob
SquarePants 17:38 Breadwinners
18:04 The Haunted Hathaways 18:27
Every Witch Way 18:50 Chica Vam-
piro19:17 Sam St Cat 19:40 Cheeese
19:55 The Thundermans 20:22 How
to Rock 20:46 Ned's Survivalgids
21:00 Big Time Rush 21:24 See Dad
Run 21:45 Sam St Cat 22:10 The Next
Step 22:33 How to Rock 22:56 Zoey
101 23:42 Big Time Rush 00:05 See
Dad Run 00:27 Victorious 00:51 The
Next Step 01:13 The Hills 01:34 The
City 01:55 Sam St Cat