MEDIA 31
Veronica
RTL7/
20.00
22.00
F VANDAAG
Biatlon
Live: World Cup in Nove Mesto.
Eurosport, 12.45 uur en 15.00 uur
Studio sport
Live: WB shorttrack, WB schaat
sen Heerenveen (500 en 1000m
m/v), marathonschaatsen op na
tuurijs Falun (Zweden).
NP O 1, 13.10 uur
Alpineskiën
Live: WK in Beaver Creek, combi
natie: afdaling, slalom (mannen).
Eurosport, 17.45 uur en 22.15 uur
Studio sport
Met tennis (Fed Cup, Nederland-
Slowakije, atletiek (NK10 km) en
WB shorttrack (Dresden).
NP O 1,18.10 uur
Voetbal
Samenvattingen eredivisieduels:
Feyenoord-SC Cambuur, Go
Ahead Eagles-Ajax, Willem II-
Heracles en FC Groningen-AZ.
NP O 1,19.00 uur
Voetbal
Live: finale van de Afrika Cup.
Eurosport, 19.30 uur
E2W: TELEVISIE
Buitenland
ZATERDAG 7 FEBRUARI 2015
06:00Teleshop 7: CarTracks
06:30 Teleshop 7: rtl5 07:00
Teleshop 7: Tommy Teleshop
ping 08:45 Teleshop 7: rtl5
09:00 Vis TV 09:30 Studio Vis
TV 10:30 Business Class 12:00
Business-Channel.nl 12:30 On
dernemerszaken 13:00 De suc
cesfactor 13:30 Wereld van de
binnenvaart 14:00-14:30 On
der zee 15:00 Dog the Bounty
Hunter 15:30 Truck Tractor
Pulling 16:00 Alles voorde man
16:30 Scandinavian Road Trip
2015 17:00 RTL Transportwe
reld 17:30 RTL Autowereld
09:58 Marathon: Elias 10:12
Film: Ernst Bobbie en het ge
heim van Monta Rossa 11:19
Minuscule 11:22 Troetelbeer
tjes 11:46 Ernst, Bobbie en
de rest 11:59 Burgers' Zoo en
waarom 12:07 Super412:18
Super4 12:30 Monskey 12:33
Robin Hood 12:45 Robin Hood
12:56 Monskey 13:00 Bibi
Tina 13:21 Minuscule 13:27
Littlest Pet Shop 13:51 Lit
tlest Pet Shop 14:15 Oggy en
de kakkerlakken 14:24 De Dal-
tons 14:32 De Daltons 14:41
Draken: Rijders van Berk 15:06
Draken: Rijders van Berk 15:30
Wonderschool 15:45 Het mys
terie van... 16:34 Ghost Rockers
16:46 G host Rockers 17:00 The
Real Housewives of NYC
06:00 Loop: Hart van Neder
land 07:00 The Doctors 08:00
Move that Body 08:30 YaY-
oga: voor je lijf en lifestyle
08:50 YaYoga: voor je lijf en
lifestyle 09:00 Tommy Te
leshopping 11:00 Astro TV
13:00 Tommy Teleshopping
14:00 Born2Cook 14:40 Cup
cake Girls 15:10 Cupcake Girls
15:40 Cupcake Girls 16:10 10
Things I Hate about You 16:35
10 Things I Hate about You
17:05 Samantha Who? 17:30
Samantha Who?
COMEDY
07:05 Souvenirs de Gravity
Falls 07:30 Souvenirs de Gra
vity Falls 07:55 Kick Buttow-
ski 08:20 Numb Chucks 08:45
Numb Chucks 09:10 Packa
ges from Planet X 09:30 Phine-
as and Ferb 09:55 Phineas and
Ferb 10:20 Phineas and Ferb
10:30 George of the Jungle
12:00 Souvenirs de Gravity Falls
12:25 Souvenirs de Gravity Falls
12:50 Kickin' It 13:15 Kickin' It
13:40 Kickin' It 14:05 Crash
Bernstein 14:25 Crash Bern
stein 14:50 Hank Zipzer 15:15
Les 7N 15:40 Wanders Wereld
16:05 Oscar Oasis 16:15 Lan-
feust Quest 16:40 Hulk and
the Agents of S.M.A.S.H. 17:05
Star Wars Rebels 17:30 Phine
as and Ferb
IVdlNBD
06:00 Loop: Hart van Neder
land 09:05 Drukte in de dieren
tuin 09:30 Drukte in de dieren
tuin 09:55 SamenWonen 10:25
SamenWonen 10:50 Samen
Wonen 11:15 Robs grote tuin-
verbouwing 12:05 Robs grote
tuinverbouwing 12:50 Tom
my Teleshopping 14:20 As
tro TV 15:50 The Biggest Loser
Holland 16:10 The Biggest Lo
ser Holland 16:35 Huizenjacht
17:15 Huizenjacht 17:55 Robs
grote tuinverbouwing
06:00 Stand-up: 06:50 Sein
feld 07:10 Seinfeld 07:35 An
ger Management 08:00 Scrubs
08:25 Scrubs 08:50 Seinfeld
09:15 Seinfeld 09:40 Seinfeld
10:00 South Park 10:25 South
Park 10:50 Anger Management
11:15 Scrubs 11:40 Scrubs
12:00 Brooklyn Nine-Nine
12:25 About a Boy 12:50 Sou
th Park 13:10 South Park 13:35
South Park 14:00 South Park
14:25 South Park 14:50 Sou
th Park 15:20 South Park 15:50
South Park 16:15 South Park
16:45 South Park 17:05 South
Park 17:30 South Park
18:00 Helden van 7: Ruige
mannen: Ice Road Truc
kers, Reality
19:00 Stop! Politie, Docusoap
18:00 Extreme bruiden, Do
cusoap
19:00 Extreme bruiden, Do
cusoap
18:00 Mike Molly, Comedy
18:25 Mike Molly, Comedy
18:50 Alvin and the Chip
munks: The Squeakquel,
Animatiereeks
18:00 Papilion (h)
18:05 AirWays
18:35 AirWays
19:05 Border Security
19:35 Border Security
18:50 Bloed, Zweet StTranen
(h), Muziekshow
18:00 South Park, Animatiereeks O
18:25 South Park, Animatiereeks
18:50 South Park, Animatiereeks
19:10 South Park, Animatiereeks
19:35 South Park, Animatiereeks
20:00 Première: Sniper: reloa
ded, Actiethriller
20:00 CSI: Crime Scene Investi
gation, Misdaadserie
20:55 CSI: Crime Scene Investi
gation, Misdaadserie
21:55 Bones, Dramaserie
20:30 Entrapment, Misdaadserie
20:00 Border Security, Reality
20:30 Scorpion, Dramaserie
21:25 Hawaii Five-0, Misdaad
serie
20:30 The Cutting Edge: Fire
and Ice, Romantisch drama
20:00 Brickleberry, Comedy
20:25 American Dad!, Anima
tiereeks
20:50 Bob's Burgers, Comedy
21:10 Family Guy, Comedy
21:35 Family Guy, Comedy
22:00 Enemy at the Gates, Oor
logsfilm
22:50 Bones, Dramaserie
23:40 Covert Affairs, Misdaad
serie
22:45 Angel Eyes, Romantisch
drama
22:20 Hawaii Five-0, Actieserie
23:15 Arrow (h), Actieserie
22:05 The Listener, Dramaserie
23:00 The Listener, Dramaserie
23:50 Army Wives, Dramaserie
22:00 About a Boy, Sitcom
22:25 Wilfred, Comedy
22:50 Seinfeld, Comedy
23:10 Seinfeld, Comedy
23:35 Seinfeld, Comedy
00:40 Business Class, Praatpro
gramma over de actualiteit
02:10 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotische magazine
actualiteiten sport film
00:35 Against the Wall, Mis
daadserie
01:20 Breakout Kings, Thriller
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
00:45 Astro TV, Magazine
01:50 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
00:10 World Series of Poker
2014, Sportprogramma
01:20 Astro TV, Magazine
03:20 Nachtprogramma's, Ma
gazine
03:30 Stil: Disney XD, Magazine
04:00 Disney XD, Jeugdpro
gramma
00:30 Army Wives, Dramaserie 02:50
01:15 The Listener, Dramaserie
02:00 Tommy Teleshopping, 03:10
Homeshoppingprogramma 03:30
03:30 Astro TV, Magazine 03:55
03:50 Astro TV, Magazine 04:15
04:15 Astro TV, Magazine 04:35
04:35 Astro TV, Magazine 04:55
Brooklyn Nine-Nine, Co
medy
South Park, Animatiereeks
South Park, Animatiereeks
South Park, Animatiereeks
South Park, Animatiereeks
South Park, Animatiereeks
South Park, Animatiereeks
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland Nu, Zeeland de
week, Muziekclip, Verzeeuwigd,
Zeeland Nu, Zeeland de week,
Muziekclip 07:58 Verzeeuwigd
08:00 programma als 07:00 08:58
Verzeeuwigd 09:00 Omroep Zeeland
Tekst-tv 18:00 Zeeland Nu, Onze
club, Verzeeuwigd, Zeeland Nu, Onze
club, Verzeeuwigd, Zeeland Nu 19:11
Onze club 19:28 Verzeeuwigd
09:10 Programma van PRO 09:30
Programma van MTR010:00 Joodse
eredienst 11:00 De zevende dag
13:00 Het Journaal 13:25 Het Weer
13:30 Halfuur natuur 14:00 Where
the Wild Things Are 15:45 Clips
15:50 De topcollectie van... 16:20
Penguins - Spy in the Huddle 17:15
Vlaanderen vakantieland 18:00 Het
Journaal 18:10 Kopenhagen Airport
18:30 Dagelijkse kost weekend 19:00
Het journaal - Sportweekend 19:55
Het Weer 20:00 Dublin Zoo 20:25 De
Biker Boys 21:15 Vriendinnen 22:00
Great Continental Railway Journeys
23:00 Het Journaal 23:15 Het Weer
23:20 De zevende dag 01:20 Jour
naallus
Canvas
09:00 Winterbeelden 12:30 Rolkrant
18:40 Vranckx19:05 Panorama
20:00 Het Journaal 20:15 Fans of
Flanders 20:35 The Genius of Design
21:25 Finding Fela 23:25 Programma
van PRO 23:50 Programma van
MTRO 00:20 Canvaslus
BBC1
07:00 Breakfast 08:30 Match of the
Day 10:00 The Andrew Marr Show
11:00 The Big Questions 12:00
Sunday Politics 13:15 MOTD2 Extra
14:00 BBC News 14:07 Weather for
the Week Ahead 14:15 Bargain Hunt
15:15 Escape to the Country 16:00
Eat Well for Less 17:00 Your Home
in Their Hands 18:00 Songs of Praise
18:35 BBC News, Regional News
and Weather 19:00 Animals in Love
20:00 Countryfile 21:00 Call the Mid
wife 22:00 The British Academy Film
Awards 00:00 BBC News, Regional
News and Weather 00:30 The Ap
prentice USA 01:50 Weather for the
Week Ahead 01:55 BBC News
BBC2
07:20 Great British Garden Revival
08:20 Glorious Gardens from Above
09:05 Countryfile 10:00 The Football
League Show 11:20 Six Nations
Rewind 12:20 Saturday Kitchen Best
Bites 13:50 James Martin: Home
Comforts 14:20 Food Drink 14:50
The Mouse That Roared 16:15 Open
All Hours 16:45 To the Manor Born
17:15 Hi-de-Hi17:45 Flog It! Trade
Secrets 18:15 Alaska - Earth's Frozen
Kingdom 19:15 Ski Sunday 20:00 The
Motorway: Life in the Fast Lane 21:00
Top Gear 22:00 Dragons' Den 23:00
Match of the Day 2 00:15 Disconnect
ARD
08:35 Kinderprogramm: Tiere bis
unters Dach 10:00Tagesschau 10:03
Kinderprogramm: Tiere bis unters
Dach 10:30 Kinderprogramm:
Die Sendung mit der Maus 11:00
Kinderprogramm: Von einem, der
auszog, das Fürchten zu lernen 12:00
Tagesschau 12:03 Presseclub 12:45
Europamagazin 13:15 Tagesschau
13:30 DasTraumhotel - Malediven
15:00 Das Traumhotel - Tobago
16:30 Erlebnis Erde: Das Geheimnis
derWiistenelefanten 17:15 Tages
schau 17:30 Gott und die Welt 18:00
Sportschau 18:30 Bericht aus Berlin
18:49 Gewinnzahlen Deutsche Fern-
sehlotterie 18:50 Lindenstrafêe 19:20
Weltspiegel 20:00 Tagesschau 20:15
Tatort 21:45 Günther Jauch 22:45 Ta-
gesthemen 23:05 TTT - Titel Thesen
Temperamente 23:35 Druckfrisch
00:05 KinoFestival im Ersten: Dieci
Inverni 01:43 Tagesschau 01:45 Babel
ZDF
07:45 Bibi und Tina 08:10 Löwenzahn
08:35 Terra MaX 09:00 Sonntags
09:30 Katholischer Gottesdienst
10:15 Ein Sommer in Paris 11:45
Heute 11:50 Sport Extra 19:00 Heute
19:10 Berlin direkt 19:28 5-Sterne -
Gewinner der Aktion Mensch 19:30
Terra X 20:15 Herzkino: Endlich Früh-
ling 21:45 Heute-journal 22:00 Sport
Extra 23:15 Inspector Barnaby 00:45
Heute 00:50 ZDF-History 01:35 In
spector Barnaby
WDR
08:20 Alle Augen AufKarnevals-
bands in NRW 09:05 Lindenstrafêe
09:35 Kölner Treff 11:00 West.art
Talk 12:25 West.art Meisterwerke
12:30 Hier und Heute 12:45 Plötz-
lich Millionar! 14:15 Wunderschön!
15:45 Cosmo TV 16:15 Mein Mann
ist schwul - Coming-out eines Fami-
lienvaters 16:45 Kennen Sie Ihren
Liebhaber? 18:15 Tiere suchen ein
Zuhause 19:10 Aktuelle Stunde
19:30 Westpol 20:00 Tagesschau
20:15 Blötschkopp und die Rampen-
saue 21:45 Sportschau Bundesliga
am Sonntag 22:15 Zimmerfrei!
23:15 Spatschicht 23:45 Zeiglers
wunderbare Welt des Fufêballs 00:15
Rockpalast
TV5
08:25 Tv5monde, le journal 08:40
Le code Chastenay 09:05 Flash Info
09:10 Mademoiselle Zazie 09:20
Zoobabu 09:25 Brigade animo 09:35
Les Dalton 09:45 Corneil et Bernie
10:10 Lanfeust Quest 10:35 Tactik
11:00 Destination glisse 11:50 Quoi
de neuf Doc 12:00 Flash Info 12:05
Coup de pouce pour la planète 12:10
Internationales 13:00 Journal de la
Méditerranée 13:30 Journal RTBF
13:55 50 ans, 50témoins 14:00
Vivement Dimanche 15:35 Du cöté
de chez Dave 16:30 Maghreb-Orient-
Express 17:00 Flash Info 17:05
Kiosque 17:55 Destination franco-
phonie 18:00 64', Ie monde en fran
cais, 1 re partie 18:20 Météo 18:25 Le
JT des nouvelles technos 18:30 TV5,
l'invité 18:40 L'Amérique dans tous
ses états 19:35 360° - GÉO 20:30
Journal France 2 20:55 Météo 21:00
Attention, une femme peut en cacher
une autre 22:45 A I'horizon 23:00
Journal TSR 23:25 Tv5monde, le jour
nal Afrique 23:45 TV5, l'invité 23:55
Météo 00:00 Aime ton père 01:35
Saloperie de pruneaux 01:55 Foot
Discovery
08:55 Biggest and Baddest 09:45
Strip the Cosmos 10:35 How Do They
Do It? 11:25 Alaska: The Last Fron
tier? 12:20 Running Wild with Bear
Grylls 13:15 Dual Survival 14:10 Gold
Rush (S5 Specials) 15:05 Treehouse
Masters 16:00 Tanked 16:55 Fantom-
works 17:50 Ice Lake Rebels 18:45
Dallas Car Sharks 19:10 Fast N' Loud
20:05 Edge of Alaska 21:00 Strip the
Cosmos 22:00 Alaskan Bush People
23:00 Mighty Ships 00:00 Catching
Hell 01:00 Australia Dive Wars 01:55
Strip the Cosmos
National Geographic
09:20 Yukon Gold 10:10 Crowd
Control 10:35 Brain Games 11:00 Re
mote Survival 11:50 Finding The Lost
Da Vinci 12:40 Nazi Megastructures
18:05 The Incredible Dr Pol 19:00
Yukon Gold 20:00 Abandoned 20:30
Bid St Destroy 21:00 Street Genius
22:00 Eat 23:00 Comet Catcher
23:55 The Last Days of Osama Bin
Laden 00:50 Street Genius 01:45 Eat
Animal Planet /TLC
11:50 The Wild LifeofTim Faulkner
12:45 Deadly Islands 13:40 Wild
Things with Dominic Monaghan
14:35 Wildest Middle East 15:30 Call
of the Wildman 16:25 The Wild Life
of Tim Faulkner 17:00 Long Island
Medium 17:15 The Wild Life of Tim
Faulkner 17:40 Long Island Medium
18:10 Jon Kate Plus 819:00 Risking
It All 20:00 Little People, Big World
21:00 Jon Kate Plus 8 22:00 Shock
ing Family Secrets 22:55 My Social
Network Stalker 23:45 Secretly Preg
nant 00:35 24 Hours in A&E 01:25
Jon Kate Plus 8
Nickelodeon
08:15 Oggy and the Cockroaches
08:45 Nick in de Box 09:31 Pinguïns
van Madagascar 10:07 Sanjay
Craig 10:30 Teenage Mutant Ninja
Turtles 11:18 The Fairly Odd Parents
11:30 SpongeBob SquarePants 14:24
Spongebob Squarepants 15:02 A
Fairly Odd Paradise 16:12 Spongebob
Squarepants 16:25 Big Time Rush
17:18 Henry Danger 17:44 Nicky,
Ricky, Dicky Dawn 18:10 The
Thundermans 18:36 The Haunted
Hathaways 19:00 Max Shred 19:27
Sam Cat 19:53 Life with Boys
20:16 ICarly 20:37 Victorious 21:00
Big Time Rush 21:24 ICarly 21:46
Wendell Vinnie 22:09 Instant Mom
22:32 Victorious 22:56 Sam Cat
23:20 ICarly 00:07 Wendell Vinnie
00:30 Instant Mom 00:53 Zoey 101
01:16 Victorious
Animals in love, om 19.00 uur op BBC 1