ü-jfikosrui^ifiu Jn m stnoriiirti r Familieberichten kükookop q fllensenlinq.nl 56 zaterdag 7 februari 2015 Adriana Pieternella van der Linde-Jacobusse Jan Dooms Theo van Alten Annie van Boven-Creël Neeltje Cornelia Wisse-den Hamer Wij willen u bedanken voor de wijze waarop wij samen afscheid hebben genomen van onze moeder, oma en overoma Dit heeft ons diep getroffen en is voor ons tot grote steun geweest. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Februari 2015 Cornelia de Bruijne-Witte Jaap Levien van Doeselaar Dankbetuiging. Langs deze weg willen wij een ieder bedanken voor de getoonde belangstelling, medeleven en hartverwarmende steunbetuigingen na het overlijden van onze lieve zorg zame ma, schoonmoeder en oma Uw steun, in welke vorm ook, heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen Sluiskil, februari 2015. Jozias Jacobus van de Velde Anthonie Hubregt Toussaint Toon Onze dank Voor alle kaarten, de vele lieve woorden, de belangstelling en het medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze moeder, groot- en overgrootmoeder Jo van Eekelen-van de Vrie Flanny en René Adrie en Mieke Rien en Els Jeannette Klein- en achterkleinkinderen Februari 2015 René Vermorken Claudia De Uitvaart Informatie Hulplijn Uitvaart Informatie Hulplijn De Uitvaart Informatie Hulplijn is op de volgende manieren te bereiken: Voor uw aanwezigheid en medeleven na het overlijden van mijn vrouw en onze moeder Corrie Vermeide - op 't Hof willen wij u bedanken. Het heeft ons veel steun gegeven. Han Vermeule Wout en Mathilde Oudelande, februari 2015 C 0800 - 4444 000 Uw warme belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en over-oma zijn ons tot grote steun geweest. Wij danken u hiervoor hartelijk. Koos en Coo van Eenennaam-Wisse Jan-Martijn en Yolanda - Lotte Zaamslag, februari 2015 We zijn ontroerd door de vele blijken van medeleven in de vorm van kaarten, brieven en telefoontjes die we hebben ontvangen na het overlijden van mijn man, vader, schoonvader en onze opa Het doet ons goed dat zoveel mensen zulke fijne herinneringen aan Jan bewaren. Terneuzen, februari 2015 Adrie Dooms-Steketee Jean en Marieke Wouter, Maxim Vanwege de overweldigende belangstelling na het overlijden van mijn man en onze vader is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Daarom willen wij u langs deze weg laten weten dat uw aanwezigheid en de vele kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Christien Sonja en Maarten Terneuzen, februari 2015 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze lieve moeder en oma Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. A _j- Adri en Mattanja Kleinkinderen Sluiskil, januari 2015 Bij deze willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze broer, zwager en oom De vele vaak zeer persoonlijke uitingen van betrokkenheid hebben ons diep geroerd en getroost. Het heeft ons daarbij enorm gesteund te merken dat Levien voor velen een geliefd en gewaardeerd persoon was. Familie van Doeselaar Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze zorgzame vader, schoonvader, opa en over-opa Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, februari 2015 Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze broer, zwager en oom betuigen wij onze oprechte dank. Huib en Jet Toussaint en kinderen Cadzand, februari 2015 Wij bedanken iedereen voor de lieve woorden, mooie brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, mijn vader, schoonvader en opa. Het heeft ons goed gedaan en geeft ons veel steun om zijn verlies te verwerken. Marie Vermorken-Franssens Mare en Astrid Mathieu, Julia en Rosa St. Jansteen, februari 2015 7-2-2013 7-2-2015 We missen je. papa en mama Telefonisch: U kunt ons gratis bellen: 0800 - 44 44 000. 24 uur per dag, 7 dagen per week. Per email: U kunt uw vraag mailen: info@uitvaartinformatiehulplijn.nl Binnen enkele dagen wordt uw vraag beantwoord. Via de website: Kijk op: www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Voor folders, vragen en andere informatie. Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week k

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 58