V0 Familieberichten I11ensenlinq.nl Els Blommaert kükookop fllensenlinq.nl Jannetje Adriana Snoeren - Trudy Jack Visser Jack Visser Jack Fiona Velthuizen Johan Vermeulen Lidewij Maas - Kaijser Geertruid Wilhelmina Nieuwenhuize - Minnaard zaterdag 7 februari 2015 55 In ons ben jij Van jou zijn wij In ons blijf jij 30 november 1960 2 februari 2015 Margreet en Coen Fleur, V Willem-Jan en Dominika Hubert, Laura Elise en Sonny Niels Jenneke en Abel Amy Monuta Familie Visser Fluitekruidstraat 8 4461 MF1 Goes Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen, op dinsdag 10 februari om 14.00 uur in het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3,4330 LA te Middelburg. Aansluitend willen wij herinneringen delen en proosten op het leven van Jack. margreet_visser82@hotmail.com w.visser@live.nl Je was een rots in de branding, en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en regen, alleen.je had de wind niet mee Diep geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve zoon, broer, zwager, oom en vriend 30 november 1960 2 februari 2015 Goes Wim en Gré Visser - Geldof Goes René en Petra Visser- Veerhoek Kelly, Romy Goes Annelies en Daniël de Wilde - Visser Did. St.Sebastian Justyna Staniewska Goes: Familie Visser Kloetingseweg 47-31 4462 AW Goes We hebben goede en slechte tijden gekend. Net weer tot elkaar gekomen, moet ik nu alsnog onverwachts afscheid van je nemen. Je broertje, René Geheel onverwachts... woorden schieten tekort... mijn lieve (rexen)dinnetje is niet meer.... Nooit meer kletsen over onze jongens, ik ga je enorm missenBedankt voor je vriendschap en wijsheid, je hebt mijn leven verrijkt Voor altijd heel speciaal, ik zal je nooit vergeten! Pirn, Anna, Nora en familie wens ik heel veel kracht met het verwerken van dit tragische verlies Linda ook namens mijn vader Vlissingen, 5 februari 2015 Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij voor ons heeft betekend moeten wij afscheid nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi weduwe van *03-12-1926, Hulst t 05-02-2015, Hulst Belbeuf (Fr): Mariëtte en John de Graauw-Vermeulen Hulst: Walter t Terneuzen: Erik en Edith Vermeulen-Gaal Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Axelsestraat 94, 4537 AM Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Els op dinsdag 10 februari van 13.15 tot 13.45 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidssamenkomst plaatsvinden in de aula van het Monuta crematoriu m, naast het voornoemde uitvaartcentrum. Na de samenkomst bent u uitgenodigd in de koffiekamer van het crematorium. Enige en algemene kennisgeving Op 2 februari 2015 is overleden, onze Moeder, Schoonmoeder, Schoonzuster, Groot- en Overgrootmoeder geboren 1919 Weduwe van Johannes Luteijn (t 1968) Op haar uitdrukkelijke wens wordt er in besloten kring van haar afscheid genomen. Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel afdeling Boterbloem van "De Stelle"/Warmande te Oostburg. Retranchement Jack Luteijn Ute Oltmanns Retranchement Zus Amys Luteijn John Amys Retranchement Oily van Rhee Neu Wulmstorf (Duitsland) Marjan Kies Luteijn Katrin JenB Jeroen Jonathan Papendrecht Dirk Luteijn Karen Luteijn van Gelder Mats Mette Retranchement Björn Amys Crista Pieters Ari Juul Sluis Janna Luteijn Oostburg, 2 februari 2015 Correspondentieadres Amys Luteijn, Markt 8, 4525 AD Retranchement Als het leven niet meer gaat zoals je had gewild; als veel je wordt ontnomen, je moet toelaten dat een ander je verzorgt; dan is leven niet meer leven. Dan komt de tijd datje verlangt naar rust. Met liefde hebben wij afscheid genomen van onze moeder en oma Terneuzen, Goes, 11 december 1927 3 februari 2015 gehuwd met Jacobus Maas f 8 mei 1996 Henk en Wilma Sanne en Duarte Jelte en Fenna Correspondentieadres: Dierikweg 6, 4436 RW Oudelande De begrafenis heeft op vrijdag 6 februari in besloten kring plaatsgevonden te Goes. Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze zuster, schoonzuster, tante en oudtante 's-Heer Abtskerke: W. Minnaard f J.A.M. Minnaard-Braam Arnemuiden: P.A.M. Minnaard J.J. Minnaard-Snoep t 's-Heer Abtskerke: G. Minnaard F. Minnaard-Neels 's-Heer Abtskerke: A. Minnaard f M. Minnaard-van Liere Heinkenszand: G.J. Minnaard f L.W. Minnaard-van der Plasse Koudekerke: C. Minnaard t 's-Heer Abtskerke: M. Minnaard-Koeman A.P.J. Minnaard Neven en nichten Achterneven en achternichten 's- Heer Abtskerke, 5 februari 2015 0 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op Twitter Facebook

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 57