Üyarlailaf] O Ulensen inq.nl Familieberichten Johanna Wilhelmina Kasander - Davidse Jo Kasander - Davidse Cornelis Willem Beeke Kees Kees Beeke Onze Kees Lieve ome Kees Ingrid Alida de Ruyter-Eskes Cornelis Willem Kees Beeke Kees Beeke Bram Goethals Marie-Louise Ide Ik drijf op de stroom mee naar een zee van eeuwige rust. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder, oma, oma Jo en tante 14 juni 1925 f 5 februari 2015 P.H. Kasander familie Goedhart familie Nooijens familie Vaneveld klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Rustenburg voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Scholeksterstraat 29 4332 CE Middelburg Op dinsdag 10 februari van 13.30 uur tot 14.00 uur bent u in de gelegenheid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, aansluitend zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Geen bloemen. In alle rast is overleden onze schoonzus Wij wensen onze broer, kinderen, klein- en achter kleinkinderen veel sterkte toe. familie Kasander Middelburg, 5 februari 2015 kijk ook op Abba Vader, U behoor ik toe. Na een warm, emotioneel leven is thuis overleden mijn lieve man echtgenoot van Jannie Pladdet Schoondijke, t Schoondijke, 31 mei 1951 4 februari 2015 Schoondijke: Jannie Beeke-Pladdet Correspondentieadres: Prinses Beatrixstraat 12 4507 AK Schoondijke De dankdienst voor Kees zal plaatsvinden op dinsdag 10 februari om 14.00 uur in de P.K.N-kerk, Dorpsplein 37 te Schoondijke. Aansluitend is de begrafenis op de begraafplaats aldaar. U bent in de gelegenheid om de familie te condoleren na de begrafenis in voornoemde kerk. Een speciaal woord van dank aan huisarts E. Vandromme en aan de Thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tot ons groot verdriet is overleden onze lieve broer en zwager Adrie en Annie Ineke en Jaap Iza en Andries Koos en Willem Elly en Jan Janny en Sjaak "de gouden poort ging voor je open". Verdrietig maar met onuitwisbare mooie herinneringen moeten we afscheid nemen van Anke en Jan de Roos-Pladdet Martijn en Marjolein Noor Ben Joost en Sandra Veerle Gerrit en Marleen Pladdet-van Liere Tim Vicky en Kevin Iris en Alexey Ik ga ervoor, Ik geef nog niet op, Dat waren de woorden die je zei. Helaas heb je deze oneerlijke strijd niet kunnen winnen. We zullen je verschrikkelijk missen. LIEFS, Cornie en Marianne Eline, Stephonie en Mariëlle Marga en Ron Luko en Menno Arjan Cris en Angeline Domion en Jordan Stefan Dit is al wat ik nog kan doen: dit niet-meer-weten-wat-zeggen en het zeggen Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus, tante en dierbare vriendin weduwe van Frans de Ruyter in de leeftijd van 61 jaar. Namens familie en vrienden Terneuzen, 1 februari 2015 Correspondentieadres: Derk Eskes Groot Hertoginnelaan 196 2517 EW Den Haag De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Na een oneerlijke strijd hebben we afscheid moeten nemen van onze mede firmant en werkgever. We wensen Jannie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens directie en personeel: Cornie en Marianne Eric Cris en Angeline Stefan Dieter en Mina Björn en Mayra Rick en Tanita Erwin Uit respect voor Kees zijn wij a.s. dinsdag de hele dag gesloten. int. Transport Fa. c.w. beeke Verslagen zijn wij na het overlijden van ons bestuurslid en chauffeur van ons hulpgoederentransport Wij wensen Jannie en de familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en medewerkers van Stichting Litouwen - Zeeuws Vlaanderen Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van. Wij leven mee met de familie en wensen hun veel sterkte toe. Vrienden. Harm Veroni Tijs Nadia Koen Minouk Frank Tania Mario Jolien Johnny Anjo Bart Wendy Wim Esther zaterdag 7 februari 2015 53 Enige en algehele kennisgeving Herinner mij niet in de sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Na een leven, dat gekenmerkt werd door de eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heen gegaan onze zus, schoonzus en tante 17 januari 1925, Sluis 5 februari 2015, Oostburg Sluis: O.F. Ide M.M. Ide-van Reterghem t Marcel en Chantal Theo en Suzan Sluis: G.H. Idet Vlissingen: B.M.M. van den Bunder-lde L.C. van den Bunder Els en Iman Mare en Bram Sluis: W.E. Ide N. Ide-Mattelaer Correspondentieadres: Kenau Hasselaarstraat 131 4382 AH Vlissingen De crematie zal in stilte in familiekring plaats vinden. Graag willen we het personeel van Verpleeghuis De Stelle, afdeling Korenbloem, bedanken voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 55