Uitdagende baan met doorgroeimogelijkheden! Maak onze groeiambities waar! LEIDINGGEVENDE (m/v) 1 Zeeland groepshoofd back office BELJON -!- WESTERTERP M W* a www.beljon.westerterp.nl &L Bje Kies voor 18 maart 2015 www.zeelandstemt.nl Made with professional pride 1 At» □tl zaterdag 7 februari 2015 Door uitbreiding van ons bedrijf zijn we op zoek naar leidinggevenden die op termijn als Shift Superintendent/Manager binnen één van onze fabrieken kunnen functioneren. Om die reden zijn we nu, in beginsel binnen onze fabriek in Kruiningen, op zoek naar een: Lamb Weston Meijer v.o.f. is een joint venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Met 1300 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom (NL), Wisbech (UK), Hollabrunn en Wenen (Oostenrijk). Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten. Wij staan voor innovatie, zelfontwikkelde technologieën, service en kwaliteit. In deze functie wordt je ingewerkt voor een leidinggevende functie op het niveau van Shift Superintendent/Manager binnen één van onze fabrieken. Als Shift Superintendent/Manager ben je verantwoordelijk voor het organiseren en managen van de onder jou ressorterende afdelingen zodat de productie en logistieke processen optimaal verlopen. Goede samenwerking met je collega's alsmede het motiveren voor en betrekken bij verbeteringsprojecten van en door medewerkers zijn van groot belang. In je inwerkperiode doe je o.a. ervaring op met onze productieprocessen en kwaliteitssystemen. Via onze interne opleidingstrajecten zal je vak inhoudelijk worden ondersteund. Hierna zal je leiding gaan geven aan een team medewerkers. Met hen zorg je er voor dat de werkzaamheden efficiënt en doelmatig worden uitgevoerd. Je bent verantwoordelijk voor het behalen van gestelde doelen, de personele bezetting, het optimaal laten presteren van je medewerkers en een goede werksfeer binnen je team. Voor deze functie denken wij aan een kandidaat met een afgeronde opleiding op HBO/WO-niveau, bij voorkeur in een (proces)technische of agrarische richting. Ruime leidinggevende ervaring in een productie omgeving is een vereiste. Je hebt ervaring met het aansturen van project teams die het doel hebben verbeteringen te realiseren in de fabriek. Een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in Nederlands en Engels is vereist. Je werkt volgens een 4-ploegenrooster, waarbij ook om het weekend wordt gewerkt; 1 met een gemiddelde werkweek van 33,75 uur week. We bieden je een uitdagende functie in een ambitieuze, groeiende organisatie met een prima arbeidsvoorwaardenpakket. Ben je geïnteresseerd, ga dan naar onze vacatures op www.lambweston-nl.com en selecteer de vacature. Indien je klikt op solliciteren kan je je gegevens invoeren en wordt je sollicitatie naar de afdeling Human Resources verzonden. f- www.lambweston-nl.com Acquisitie wordt niet op prijs gesteld recruitment interim development Donatus Donatus te Rosmalen geldt in Nederland als dé kerken en monu mentenverzekeraar en zet zich in om kerkelijke en niet-kerkelijke monumentale erfgoederen te beschermen. Donatus biedt, naast brandverzekeringen, een breed pakket aan verzekeringen, dat is afgestemd op de ledenbehoeften en waarin het coöperatieve gedachtegoed leidend is. Donatus telt 42 betrokken medewerkers die de ledenbelangen dienen. De onderneming beschikt over unieke kennis van herbouwwaardetaxaties van monumentaal erfgoed. Kernwaarden zijn: kwaliteit, vertrouwen, betrouwbaarheid, eerlijkheid en degelijkheid. Zie ook: www.donatus.nl U bent verantwoordelijk voor een effectieve en efficiënte inrichting en uniforme uitvoering van het proces van acceptatie, mutatie en schadeafwikkeling. U vertaalt beleid naar de dagelijkse operatie. U stuurt zeven medewerkers aan, rapporteert aan het hoofd Operations Ontwikkeling en werkt samen met de andere twee groepshoofden. U heeft gezag, bent planmatig, conceptueel en beluisterend. U heeft een hbo-niveau, diploma WFT-schade en volmacht, certificaat adviseur inkomen en situationeel leiding gevende ervaring in de verzekeringsbranche. U heeft affiniteit met de doelgroepen en bent tolerant en respectvol ten opzichte van religies. Om te solliciteren reageert u via onze website met behulp van referentienummer R1389. Voor meer informatie neemt u contact op met kantoor Amsterdam, dhr. J.C.A. Eilering, 06 - 22 21 13 10. Het functieprofiel en de tijdsplanning vindt u op onze website. Provincie Zeeland HAYENNE WISKERKE, KRUININGEN Amsterdam Eindhoven Groningen Heerenveen Hengelo Zwolle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 25