medewerker klant omgeving Goes zoekt: WOONGOED Z L T 0 ^7 Dé sluismedewerker Vacature Team Manager Omgeving Samenleving m/v Samen boeren Raadscommissies Samenleving/Middelen en Ruimte/Algemeen Bestuur op 10 februari ZEEUWS-VLAANDEREN Medewerker Huurincasso (fulltime) Vanuit de missie plezierig wonen met elhaar werkt vereniging Zeeuwland aan de leefbaarheid op Schouwen-Duiveland. Zeeuwland biedt met ruim 4.000 huurwoningen huisvesting aan ongeveer 10.000 mensen. De dienstverlening is persoonlijk en betrokken en krijgt vorm met de inzet van ruim 40 medewerkers. Ter versterking van de afdeling klant omgeving zoeken wij op korte termijn een 36 uur per week Voor informatie over de sollicitatieprocedure neem contact op met Kyra van de Vrie, manager bedrijfsondersteuning. Voor meer informatie over de functie hunje terecht bij Jeffrey van Doorenmalen, manager hlant omgeving. Bel 0111418 080. KijN ook op www.zeeuwland.nl Zeeuwland (1 fte) 36 uur per week max. salaris 38.336,76 gemeente uOeS faa >Mrl I zaterdag 7 februari 2015 Woongoed Zeeuws-Vlaanderen is een woningcorporatie met ongeveer 6100 woningen in bezit en beheer, verspreid over 40 kernen in Zeeuws-Vlaanderen. Wij zijn een betrouwbare en klantgerichte woning corporatie die samenwerken en maatschappelijk ondernemen hoog in het vaandel heeft staan. Ons team van circa 70 medewerkers zet zich dagelijks in voor kwalitatief goede huisvesting. Samen met onze partners bouwen wij aan Zeeuws-Vlaanderen, aan leefbaarheid en aan wonen. Om ons team te versterken, zoeken wij per direct een Kijk op de website www.woongoedzvl.nl voor meer informatie over deze vacature. GOED VOQ.FI ELKAAR Als medewerker klant omgeving ben je hét aanspreekpunt voor klanten en netwerkpartners in jouw werkgebied. Je regelt de dienstverlening van Zeeuwland van A tot Z. Je bent verantwoordelijk voor een efficiënte verhuur en helpt urgent woningzoekenden aan een woning. Je zorgt datjouw klanten tevreden kunnen zijn over het technisch onderhoud dat aan hun woning wordt uitgevoerd. Verder ondersteun je huurders met een beginnende betalingsachterstand. Je werkt samen met de mensen in het werkgebied aan een plezierige woonomgeving. Daarom stimuleer je ontmoeting en het werken aan een omgeving die schoon, heel en veilig is. Zeeuwland vraagt Je beschikt over een afgeronde HBO opleiding (bijv. MER of Social Work), met enkele jaren werkervaring in de zakelijke en/of sociale dienstverlening. Je bent daadkrachtig en communiceert makkelijk. Bij het oplossen van vraagstukken neemje de leiding. Je beschikt over een rijbewijs. Zeeuwland biedt Een dienstverband voor 36 uur per week voor de duur van een jaar. Bij gebleken geschiktheid is verlenging tot onbepaalde tjjd mogelijk. Salariëring vindt plaats volgens de CAO Woondiensten. Solliciteren? Jouw sollicitatie met motivatie en cv zien wij graag vóór 23 februari tegemoet. Je kunt deze per e-mail richten aan Zeeuwland, t.a.v. Kyra van de Vrie, via secretaresses@zeeuwland.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. voorelhaar Kerkhof1, 4301 BZ Zierikzee Telefoon 0111418080 info@zeeuwland.nl Volg Zeeuwland nu ook op Twitter en Facebook: (gZeeuwlandinfo D /Zeeuwland ZLTO is een vereniging voor ondernemers in de groene ruimte. In Noord- Brabant, Zeeland en Zuid-Gelderland vertegenwoordigen wij ruim 16.000 leden, die wij ondersteunen bij het realiseren van een duurzame positie in markt en maatschappij. Wij dagen onze leden voortdurend uit om alert te blijven en goed in te spelen op de veranderende vragen van burger en consument. Hoofdonderwerpen op onze agenda zijn: gebiedsgerichte vernieuwing, versterking marktpositie, duurzaam ondernemen en innovatie, arbeid en goed werkgeverschap en professionalisering van ondernemerschap. Voor directe indiensttreding zoeken wij een nieuwe collega in ons MT: Het team Omgeving Samenleving kent de drie sub-teams: Vastgoed, Ruimte en Omgeving, Bodem en Water. Vanuit hun eigen specialisme en vaak wisselende samenwerkingsvormen ondersteunen de 32 teamleden onze ondernemende leden bij hun bedrijfsontwikkeling. De Team Manager die we zoeken verstaat de kunst van het leiding geven aan gedreven en deskundige professionals. Interesse? Bekijk de gehele vacature op www.zlto.nl/vacatures en reageer vóór 22 februari 2015. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. vernieuwend Goes is in beweging! Een professionele en vooruitstrevende gemeente waar mensen graag werken. Het is het kloppend hart van Zeeland qua ligging én voorzieningen. Vanuit deze aantrekkelijke positie kennen we het belang van samenwerking en dat brengt inwoners, bedrijven en bezoekers veel goeds! Kom jij onze organisatie versterken? De functie is zeer divers. Jij bent het aanspreekpunt voor het scheepverkeer, bedient de sluis en bruggen en zorgt voor een vlotte en veilig doorstroming van de scheepvaart door het Goese kanaal. Jij hebt o.a. een marifoonbedienings- certificaat, rijbewijs B en Groot Vaarbewijs binnenscheepvaart. Daarnaast ben je flexibel inzetbaar en is het een pré als je binnen een straal van 15 kilometer van de sluis bij het Goese Sas woont. Voor meer informatie zie www.goes.nl/vacatures. Reageren kan tot 17 februari 2015. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. www.goes.nl De voorzitter van de raadscommissie Ruim te/Algemeen Bestuur maakt bekend dat de vergadering van de raadscommissie Ruimte/ Algemeen Bestuur, gezien het aantal agen dapunten, wordt gehouden op 10 februari 2015. De agendapunten van de commissie Ruimte/Algemeen bestuur worden behan deld in een gecombineerde commissie Sa menleving/Middelen en Ruimte/Algemeen Bestuur op 10 februari. Dinsdag 10 februari 2015 om 19.30 uur vindt een raadsbrede vergadering plaats van de raadscommissies Samenleving/Mid delen en Ruimte/Algemeen Bestuur, in de raadzaal van het Belfort te Sluis. De agenda en bijbehorende stukken kunt u uitsluitend digitaal inzien. Raadpleeg de stukken via www.gemeentesluis.nl/bis. Hiervoor kunt u eventueel gebruikmaken van de internetcomputers in het Klanten Contact Centrum (KCC), Nieuwstraat 22 te Oostburg (gratis) of in de openbare biblio theek in Oostburg (met lidmaatschapskaart of internetkaart a 2,50 per jaar). Voor meer informatie kunt u contact op nemen met de griffier van de commissie Ruimte/Algemeen Bestuur, mevrouw M. Reinhoudt, tel. 0117 - 457123, e-mail MRein- houdt@gemeentesluis.nl. Oostburg, 4 februari 2015 DE VOORZITTER VAN DE RAADSCOMMISSIE RUIMTE/ALGEMEEN BESTUUR, J.A. Quaak Woongoed Zeeuws-Vlaanderen, lokaal betrokken, regionaal verbonden. Postbus 269 4530 AG I Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 18