Familieberichten O IHensenlinq.nl Voor betaalbare kwaliteit Cornelis van Goudswaard Albertus de Meulmeester Jo van Iersel - Louwerse Krijn Corré Martien Vermue Adrie Engelbert Johan Bliek Ko Bosman Adriana Pieternella van der Linde-Jacobusse 56 zaterdag 7 februari 2015 Jan Dooms Onze dank Voor alle kaarten, de vele lieve woorden, de belangstelling en het medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze moeder, groot- en overgrootmoeder Jo van Eekelen-van de Vrie Hanny en René Adrie en Mieke Rien en Els Jeannette Klein- en achterkleinkinderen Februari 2015 Voor alle blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze broer, zwager en oom zeggen wij u hartelijk dank. Familie van Goudswaard Kamperland, februari 2015 Pieternella Hage - Smalheer Voor het medeleven en de belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van mijn lieve man betuig ik u mijn oprechte dank. Leny de Meulmeester - Wijnands Middelburg, februari 2015 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveel heid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, lieve brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder We hopen dat haar naam in ons aller harten zal voortleven. Namens allen: J.J. van Iersel Goes, februari 2015 Adriaan Adriaanse Langs deze weg willen wij u dankzeggen voor het door u betoonde medeleven na het overlijden van onze lieve vader, opa en overgrootvader De vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen zijn voor ons een grote steun geweest. Rinus Corré Leo Corré Stefan en Marinca, Jay den Vivian en Nahésson, Oostkapelle, februari 2015 Langs deze weg willen wij u dankzeggen voor het door u betoonde medeleven voor en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Met alle mooie herinneringen aan hem gaan wij verder. Familie Vermue 's-Heerenhoek februari 2015 Wij danken u hartelijk voor uw meeleven voor en na het overlijden van onze lieve vader, opa en overgrootopa Uw aanwezigheid op de dag van de uitvaart en alle andere blijken van deelneming hebben wij zeer gewaardeerd Jopie en Piet Carla en Kees Irma en Wirn Cees en Diane Klein- achterkleinkinderen 's-Heerenhoek, februari 2015 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belangstelling en uw getoonde medeleven na het overlijden van mijn broer, zwager en onze oom dat heeft ons erg goed gedaan. Namens familie de Fouw - Bliek Oost-Souburg, februari 2015 Een hand, een woord, berichtje of kaart het doetje goed, wanneer je iemand missen moet. Wij willen iedereen hiervoor hartelijk dankzeggen na het overlijden van Familie Bosman Februari 2015 Wij willen u bedanken voor de wijze waarop wij samen afscheid hebben genomen van onze moeder, oma en overoma Dit heeft ons diep getroffen en is voor ons tot grote steun geweest. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Februari 2015 DE VLIEGER Voor uw aanwezigheid en medeleven na het overlijden van mijn vrouw en onze moeder Corrie Vermeide - op 't Hof Oudelande, februari 2015 willen wij u bedanken. Het heeft ons veel steun gegeven. Han Vermeule Wout en Mathilde ,artverzorqinq De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. kijk ook op We zijn ontroerd door de vele blijken van medeleven in de vorm van kaarten, brieven en telefoontjes die we hebben ontvangen na het overlijden van mijn man, vader, schoonvader en onze opa Het doet ons goed dat zoveel mensen zulke fijne herinneringen aan Jan bewaren. Adrie Dooms-Steketee Jean en Marieke Wouter, Maxim Terneuzen, februari 2015 Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zorgzame (schoon)moeder en lieve oma - Pietje - willen wij iedereen hartelijk bedanken. Marjo en Jaap de Pree Joke Hage en kleinkinderen Heinkenszand, februari 2015 De vele brieven, kaarten en warme woorden bij het afscheid van Adrie hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Adrie in zijn leven voor zo velen veel heeft betekend. Daarom willen wij u van harte bedanken voor al uw medeleven en steun. Cathrien Adriaanse-Faasse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Domburg, februari 2015 UITVAARTZORG info@uitvaartdevlieger.nl www.uitvaartdevlieger.nl Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland 0111 402 000 (dag en nacht bereikbaar) Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 103