jn H JilüjeinoiïDm D-Jfiiibsiui^ifijj Gerrit Josiasse - ngy Maatje Peene - Hendrikse Jozina Teunisse - Steenbakker Jozien Teunisse-Steenbakker Dingenis Pieter Verhulst Dick Dick Verhulst Dick Verhulst In ons ben jij Van jou zijn wij In ons blijf jij Jack Visser 30 november 1960 2 februari 2015 Margreet en Coen Fleur, V Willem-fan en Dominika Hubert, Laura Elise en Sonny Niels fenneke en Abel Amy Monuta Familie Visser Fluitekruidstraat 8 4461 MH Goes Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen, op dinsdag 10 februari om 14.00 uur in het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3,4330 LA te Middelburg. Aansluitend willen wij herinneringen delen en proosten op het leven van Jack. margreet_visser82@hotmail.com w.visser@live.nl Je was een rots in de branding, en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en regen, alleen.je had de wind niet mee Diep geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve zoon, broer, zwager, oom en vriend Jack Visser 30 november 1960 2 februari 2015 Goes Wim en Gré Visser - Geldof Goes René en Petra Visser - Veerhoek Kelly Romy Goes Annelies en Daniël de Wilde - Visser Did. St.Sebastian Justyna Staniewska Goes: Familie Visser Kloetingseweg 47-31 4462 AW Goes Jack We hebben goede en slechte tijden gekend. Net weer tot elkaar gekomen, moet ik nu alsnog onverwachts afscheid van je nemen. Je broertje, René Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega en zakenpartner Jacobus Visser Wij zullen altijd warme herinneringen aan hem blijven behouden. Onze gedachten zijn bij zijn familie, wij wensen hen veel sterkte toe. Management en Medewerkers Reederei Deymann Management GmbH Co. KG, D-Haren Navilux Schifffahrt S.a.r.L., L-Wasserbillig 07-02-2013 Gerard 07-02-2015 EJPtc Voor het medeleven en de overweldigende belang stelling, zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van mijn zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma betuig ik u mijn oprechte dank. W. Peene Kinderen en kleinkinderen Westkapelle, februari 2015 Mit groBer Bestürzung mussten wir von dern Tod unseres Kollegen und Geschaftspartners Jacobus Visser erfahren. Wir werden sein Andenken immer in guter Erinnerung behalten und sind in Gedanken bei seiner Familie. Geschaftsleitung und Mitarbeiter der Reederei Deymann Management GmbH Co. KG, D-Haren Navilux Schifffahrt S.a.r.L., L-Wasserbillig Voor al de blijken van meeleven in de vorm van bloemen, kaarten, bezoekjes of telefoontjes, na het overlijden van onze lieve zorgzame vader, trotse opa en mijn lieve vriend willen we u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan dat hij bij velen geliefd was. Jeannette Josiasse Elsbeth en Marnik Begthel-Josiasse Gerlinde en Jaap van de Velde-Josiasse kleinkinderen To Verdonk-van de Kreeke Februari 2015 Theo van Alten Levien van Doeselaar De strijd is gestreden met telkens nieuwe moed. Verbazingwekkend krachtig. 't Is op, zo is het goed. Van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en over-oma Ovezande, 19 november 1938 Goes, 5 februari 2015 'Voor altijd in ons hart.' Rinus Teunisse Liaen Chris Ricardo en Annemieke, Esmée Tamara en Nils Gertjan en Tamara, Elize In herinnering Fleurtje Correspondentieadres: Indira Gandhilaan 26 4463 JG Goes Er is gelegenheid om afscheid van Jozien te nemen op dinsdag 10 februari van 19.00 tot 19.30 uur in rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op woensdag 11 februari om 10.00 uur in de 'H. Maria Magdalenakerk' aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend kunt u samen met ons afscheid van Jozien nemen om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het crematorium. Na een langdurige lijdensweg is rustig ingeslapen onze innig geliefde zus, schoonzus en tante Wij zullen haar missen. Familie Steenbakker Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn allerliefste man, onze papa, schoonvader en opa. We zijn erg verdrietig, maar kijken terug op heel veel mooie herinneringen. 29 maart 1947 Kamperland 4 februari 2015 Kamperland: Joke Verhulst - Davidse Purmerend: Jeanette Verhulst en Jan Willem ter Hennepe Ouderkerk aan de Amstel: Karien Verhulst en Joost Drexhage Thijmen en Kathelijn Heer Janszdorp 19 4493 EA Kamperland De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Onze dank gaat uit naar dokter De Pagter voor de liefdevolle begeleiding en zorg. Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Echtgenoot van Joke Verhulst-Davidse St. Oedenrode: Piet Verhulst Sylvia Verhulst-Janssen Renée en Leo Maud en Erik en kinderen Kamperland: Jacomien Verhulst Tom Marius Kamperland, 4 februari 2015 Verbijsterd en verdrietig zijn we door het plotselinge overlijden van onze lieve zwager en oom We wensen Joke, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Colijnsplaat: Kees en Maaike Davidse - van de Velde Ilse en Hubrecht Janita en Wim Corine en Edwin en kinderen - Mijn lief, wat mis ik je! Anneke ■■■■pi Vanwege de overweldigende belangstelling na het overlijden van mijn man en onze vader is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Daarom willen wij u langs deze weg laten weten dat uw aanwezigheid en de vele kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Christien Sonja en Maarten Terneuzen, februari 2015 Bij deze willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze broer, zwager en oom De vele vaak zeer persoonlijke uitingen van betrokkenheid hebben ons diep geroerd en getroost. Het heeft ons daarbij enorm gesteund te merken dat Levien voor velen een geliefd en gewaardeerd persoon was. Familie van Doeselaar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 102