Jacob van der Maas Jaap Jaap van der Maas - Trudy - Trudy Nieuwenhuize-Minnaard Elisabeth Anna Schijf-Kunst Els Schijf-Kunst Lieve Els Els Schijf-Kunst Els Schijf - Kunst Els Schijf-Kunst "Alles op zijn tijd" Verdrietig, maar dankbaar voor de goede dingen die we samen mochten beleven, delen wij u mee, dat op zijn 85e verjaardag, moegestreden, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa 4 februari 1930 14 februari 2015 Tonia van der Maas-Bal Jacqueline en Wilfried Robert en Renée Martin en Nienke Hans en Iris Jouke Myrthe Hidde Edhen Deun Cees en Alice Roos Singel 4 4311 HZ Bruinisse De afscheidsdienst zal gehouden worden dinsdag 10 februari om 13.15 uur in de "Jodocuskerk" van de Hervormde gemeente, Torenplein 1 te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis "Oosterhof", Sint Joostdijk 27 te Oosterland. Met verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze goede vriend Jaap en Jannie van 't Hoff Maatje Stoutjesdijk Gré Klaassen Oosterland, 4 februari 2015 Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze zuster, schoonzuster, tante en oudtante Geertruid Wilhelmina Nieuwenhuize - Minnaard 's-Heer Abtskerke: W. Minnaard t J.A.M. Minnaard-Braam Amemuiden: P.A.M. Minnaard J.J. Minnaard-Snoep t 's-Heer Abtskerke: G. Minnaard F. Minnaard-Neels 's-Heer Abtskerke: A. Minnaard f M. Minnaard-van Liere Heinkenszand: G.J. Minnaard t L.W. Minnaard-van der Plasse Koudekerke: C. Minnaard f 's-Heer Abtskerke: M. Minnaard-Koeman A.P.J. Minnaard Neven en nichten Achterneven en achternichten 's- Heer Abtskerke, 5 febmari 2015 Het overlijden van onze schoonzus en tante heeft ons geraakt Amersfoort: F. Nieuwenhuize P. Nieuwenhuize-Steketee (in herinnering) Goes: J. Nijsse-Nieuwenhuize J.J. Nijsse Neven en nichten Met heel veel bewondering en respect voor haar kracht en positiviteit is nu de tijd gekomen om afscheid te moeten nemen van mijn lieve vrouw en maatje De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 11 februari om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodig ik u uit om 14.50 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief onh'angen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mee dat in het bijzijn van haar naasten, is ingeslapen onze dochter, zus en tante Terneuzen: M. Kunst C. Kunst-Kieboom (in herinnering) J.C. Raman-Polderman Goes: Ad Kunst Jannij Kunst-de Ruyter Rino en Sanne, Quinten, Dani, Isa Goes: Corrie de Jonge-Kunst Adrie de Jonge 5 febmari 2015 Onze stoere en dappere vriendin heeft ons veel te vroeg verlaten. we gaan je missen. Fred we zullen er voor je zijn. Sam en Dianne Jacqueline, Roos en Joris Ben en Anita Jan en Karin Maarten 5 febmari 2015 Met groot verdriet cn diepe verslagenheid vernamen wij dat onze zeer gewaardeerde medewerkster en collega op de leeftijd van 59 jaar plotseling is overleden. Wij herinneren haar als een fijne collega, die zich met veel toewijding en enthousiasme inzette in de functie van medewerker salarisadministratie, bij de afdeling Personeelszaken van de gemeente Vlissingen. Onze gedachten gaan uit naar Fred en naaste familie. Wij wensen hen alle sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Namens het gemeentebestuur en alle medewerkers, de secretaris, de burgemeester, Herbert Moerdijk Letty Demmers - van der Geest Ontroerd en met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Echtgenote van onze medewerker Fred Schijf. Wij wensen Fred heel veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Directie en medewerkers van Koninklijke Hollestelle Groep Familie Hollestelle 5 febmari 2015 Met veel verdriet namen wij kennis van het overlijden van onze collega Salarisadministrateur bij de gemeente Vlissingen In Els verliezen wij een prachtige collega die altijd met volle inzet, veel humor en grote directheid haar werk deed. Nog maar kort geleden kwam het bericht dat een ernstige ziekte haar toekomst ineens veranderde. Wij hebben grote bewondering voor de kracht cn de positieve houding waarop ze daarmee omging. Daardoor hebben we ook samen nog goede momenten kunnen beleven. Wij wensen haar man Fred veel sterkte om dit grote verlies te kunnen dragen. De collega's van de cluster P&O; Barbara, Bianca, Carmen, Claudia, Frieda, Hans, John, Manon, Marian, Rianne en Wim. Anna Ton - de Visser ESPEN TAAL Espen Maarten Adriaan 06-10-2001 - 04-02-2015 Espen Taal Goes, 28 september 1955 Freddy Schijf Tommie Coudorpseweg 26,4438 NA Driewegen. Driewegen, 5 februari 2015 -Els- Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Wij bewaren fijne herinneringen aan haar en haar gastvrijheid op 't Uus Om Canada: C. Meyers-Ton Neven en nichten fam. Ton Liefde is sterker dan de dood We zijn erg verdrietig omdat je de strijd moest opgeven, maar bewonderen je kracht waarmee je in het leven stond. Zoon van Gerdien Quaak en Martin Taal Broer van Silje en Simen Kleinzoon van Janny Quaak-Sinke en Adri Quaak (in liefdevolle herinnering) Oom Aard-Jan Quaak (in liefdevolle herinnering) Neef Daan en nicht Luca Quaak Correspondentieadres: J.W. Quaak-Sinke Burg. Elenbaasstraat 11 4416 AN Kruiningen Ook wij zijn heel verdrietig om het veel te vroege overlijden van onze neef Wij wensen Gerdien, Martin, Silje, Simen en onze schoonzus Janny heel veel sterkte toe met opnieuw zo een zwaar verlies. Koosje en Arnbjorn, Atie en Dick, Annelies en Joep, Nineke en Theo en alle kinderen JgffgL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 101