c Wanneer de Schelde blinkt in Zuidelijke zon en elke Zeeuwse vrouw flaneert in zon-japon dan juicht mijn land, mijn Zeeuwse land. In de vroege ochtend van vrijdag 6 februari is rustig overleden mijn levensmaatje en lieve vrouw, onze liefste mama en oma Virginia Cornelia Korstanje - Janse Gina 's-IIeerenhoek, Goes, 24 september 1938 6 februari 2015 Jo Korstanje René en Phira Miriam Joos, Wytze, Fiep, Pien, Willem Gemma, Veerle Schellachseweg 2b 4352 AJ Gapinge Gina is thuis, hier is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 9 februari van 13.00 tot 15.00 uur. De afscheidsbijeenkomst, waar ieder voor wordt uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 10 februari om 11.00 uur in de Dorpskerk te Gapinge. Na de teraardebestelling in kleine kring, is er moge lijkheid tot condoleren in de uitspanning "De Jonge Johannes", Vrouwenpolderseweg 55a te Seroos- kerke. Gina hield van bloemen. "Ons Kwartet is verbroken" Diep bedroefd zijn wij nu onze lieve zus is overleden. Gina Korstanje - Janse Wij zullen haar in onze familiekring heel erg missen. Wij wensen Jo, René en Phira, Miriam en de kleinkinderen heel veel sterkte. Nellie en Rinus Verbeek-Janse Corry en Frits Caljouw-Janse Louise en Jan van Wilgenburg-Janse Lieve tante Gina We zullen je warmte en gastvrijheid heel erg missen. Je nichtjes en neven. Monique t Marie-Louise Frank Arjan Nathalie Melissa Hélène Uitvaart Informatie Hulplijn uitvaartinformatiehulplijn.nl uitvaartinformatiehulplijn O ©uitvaarthulp Wij zijn zeer verdrietig om het heengaan van onze vriendin Riet Koos en Willem Zoutelande Johanna Pieternella Kwekkeboom - van Keulen Lieve oma Kwekkeboom Johanna Pieternella Kwekkeboom - van Keulen Dag lieve Wim v J Onze goede vriend Wim is vol vertrouwen van ons heen gegaan Jan en Marchien Leen en Margriet Chris en Corrie Ad en Nel Kinderen en kleinkinderen Laat ons de Bron niet verzaken, Want uit U wordt geboren: de alwerkzame wil, de levende kracht om te handelen, en het lied dat alles verfraait, en zich van eeuw tot eeuw vernieuwt. Onderdeel van het Aramees Jezus-gebed in de hertaling door Bram Moerland Willem Luteijn 08-08-1942 05-02-2015 Jelle Luteijn f Sjoerd en Ilona Luteijn, Pax Sanne Luteijn en Florian Quistrebert Anneke de Jong Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Spoorlaan 14 4413 AT Krabbendijke De afscheidsdienst, geleid door Mw. M. van Dijke- van 't Leven, wordt dinsdag 10 februari om 13.30 uur gehouden in "De Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in "De Meiboom" gelegenheid tot condoleren. Bloemen welkom Willem Luteijn - Wim - Jo Kwekkeboom-van Keulen G 0800 - 4444 000 f Op 5 februari 2015 is op de leeftijd van 88 jaar overleden onze geliefde schoonzuster en tante Weduwe van Jan Kwekkeboom sinds 21 juni 2005 R Crucq C. van Hemerl - Kwekkeboom R Kwekkeboom - de Nooijer neven en nichten "Belangrijk in het leven is niet alleen de weg die je gaat, maar ook het spoor dat je achterlaat. In gedachte blijf je onze hele lieve (overgroot)oma, ons voorbeeld. Belangstellend, in eenvoud en met een glimlach en altijd een luisterend oor. We missen je. Ronny en Elly Jeroen en Nanda Aniek en Iris Gisèle en Edwin Amara Jolanda en Martijn Ronald en Daisy Mijn hulp is van de Here, de Here is uw Bewaarder van nu aan tot in eeuwigheid Psalm 121 Na een leven dat gekenmerkt werd door hartelijkheid, betrokkenheid en liefde, is heengegaan onze allerliefste moeder, oma en overoma. Zij was voor ons zelfs meer dan dat Sinds 21 juni 2005 weduwe van Jan Kwekkeboom Vrouwenpolder Breda 25 februari 1926 5 februari 2015 Middelburg Magda en Jos de Troije - Kwekkeboom Ronny en Elly Jeroen en Nanda Aniek en Iris Kapelle Jos en Ita Kwekkeboom - Boone Gisèle en Edwin Amara Nieuw en Sint Joosland Corrie Kwekkeboom in herinnering Nieuw en Sint Joosland Ko en Ria Kwekkeboom - van Waarde Jolanda en Martijn Ronald en Daisy Correspondentieadres Dauwendaelsestraat 26 4337 LB Middelburg De afscheidsdienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op donderdag 12 februari om 13.30 uur in de Gereformeerde kerk aan de Kerklaan 4 te Arnemuiden. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 1 3.00 tot 13.15 uur Om 1 5.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Nieuw en Sint Joosland. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de Gereformeerde kerk te Arnemuiden. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. N Carolien, Serge, Jurre en Sjuul Fam. van Eijkeren Tot onze diepe droefheid heeft de Heere, na een geduldig gedragen lijden, van ons weggenomen onze geliefde jongste broer, zwager en oom op de leeftijd van 72 jaar. Streefkerk: J. Luteijn J. Luteijn-van der Burgh Krabbendijke: C. Luteijn J. Luteijn-Berman Veenendaal: M. Luteijn G. Luteijn-Tramper Krabbendijke: J. Luteijn J. Luteijn-van Zweden Sleeuwijk: G. de Koeijer-Luteijn M. de Koeijer Papendrecht: C. van Gorsel-Luteijn W.H. van Gorsel neven en nichten Goes, 5 februari 2015 Onze nicht en vriendin is overleden. We wensen haar kinderen en kleinkinderen troost en kracht bij dit verlies. Familie J. Kwekkeboom-Tramper en kinderen Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 100