Uyarlailar] A Familieberichten Pieternella Sies kükookop q fflensenlinq.nl 42 donderdag 5 februari 2015 Pieter Geense Martin Hermes Siemona Oosterhoff-Oudman Zalig zijn de doden die in den Heere sterven... Bedroefd delen wij u mee dat, na een ernstige ziekte, door de Heere van onze zijde is weggenomen mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader en altijd meelevende opa en overopa in de leeftijd van 86 jaar. Krabbendijke: K.J. Geense-de Visser Yerseke: Jaap en Leni Geense-Nieuwenhuyzen Karin en Steven, Jurian en Marjan, Stefanie, Ricardo, Naomi Linda en Stefan, Hannah, Thijs Janneke en Richard, Esmee, Fleur Krabbendijke: Lianne en Cor Gijssen-Geense Pieter en Jacyntha Ronny en Marly Arco en Antoinet Jaline Elinde Eerder zijn overleden: zijn dochter Ank 1955-2003 en kleinzoon Eric Geense 1978-1995 3 februari 2015 Willem Kosterlaan 1, kamer 148 4413 CP Krabbendijke De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 7 februari om 13.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Abraham Jannis Goethals Bram M. Schippers - Labrujère Mies Suus van de Voorde van de Velde Wil Petersen Wil Petersen "Nu is de stilte compleet" De Uitvaart Informatie Hulplijn Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven verdwenen, blijf je in ons hart leven. Wij hadden zo graag nog wat langer met elkaar willen genieten. Het heeft helaas niet zo mogen zijn. Vandaag hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, lieve vader, lieve opa en lieve zoon echtgenoot van Janneke Aarnoutse Schoondijke, 19 oktober 1953 Groede: Schoondijke: Schoondijke: Terneuzen, 3 februari 2015 Janneke Goethals-Aarnoutse Bram Goethals Danielle Goethals-Taelman Meike Jelle Mirjam Goethals Schoondijke: D. Goethals M. Goethals-Leenhouts Blekestraat 20 4503 BG Groede De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 9 februari om 14.00 uur in de Grote Kerk in Groede. Voorafgaand aan de dienst is er van 13.00 tot 13.45 uur gelegenheid tot condoleren. Aansluitend zullen wij in besloten kring afscheid nemen van Bram. Degenen die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ouder van onze leerling Noah Hermes uit groep 8 Wij wensen Noah, Amy en familieleden heel veel sterkte. o.b.s. De Zuidviiet Leerlingen, medezeggenschapsraad, personeel en directie Raad van Toezicht, bestuur, directies en medewerkers Stichting Openbaar Primair Onderwijs NOBEGO Dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzame leven voor ons heeft betekend, nemen wij afscheid van onze lieve moeder en oma Bedum, Middelburg, 5 november 1926 3 februari 2015 Veere: Roel en Ineke Noortje, Bart Muiderberg: Ardine en Chris Anne, Carlijn Amsterdam: Rikkert Jan en Karen Haarlem: Wim en Emmy Ties, Hidde C orrespondentieadres Horre waarde 34 1399 HV Muiderberg De afscheidsdienst zal plaatsvinden op dinsdag 10 februari om 13.00 uur in de Kleine Kerk, Kapellestraat 27 te Veere. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Zanddijkseweg te Zanddijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Kleine Kerk. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij kennis van het overlijden van onze oma weduwe van Piet Schippers 26 januari 1918 30 januari 2015 Middelburg Koudekerke Pieter t Con t Jeroen en Jessica Justin, Stijn, Jinthe Sjoerd en Mylène Rosa Correspondentieadres: De Tuinderij 12, 4387 AK West-Souburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Tot ons verdriet is van ons heengegaan onze zus, schoonzus en tante Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Vrouwenpolder, Jo van de Velde-Corbijn Cadzand, Co en Marjo van de Velde Neven en nichten Het verlies was er al voor het einde en dan kun je alleen maar stil zijn. Waar haal je de woorden vandaan. Met warme gevoelens kijken we terug op het leven met onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jan, Thea en Niets de Feijter Aart, Tanja, Sven en Stijn de Feijter Jan, Kay, Lizzy en Willem Proos Willem Proos en Xandra Knoth Goes, 30 januari 2015 Overeenkomstig de wens van Wit heeft de crematie in bestoten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Ambachtsherenwegeling 13 4421GP Kapette Verslagen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Moeder, schoonmoeder en oma van onze vrienden Aart, Tanja, Sven en Stijn. Wij wensen hen en de verdere familie alle sterkte toe om dit verlies te verwerken. Reinier en Mieke, Etiënne en Lenette, Peter en Denise, Ima, Marcel en Angelique, Willem en Linda, Jan en Yolet, Forine en Steven, Wijbrand en Gina, Jacco en Jolanda, Bas en Sara en de kinderen. In alle rust is heengegaan, als laatste uit het geslacht Sies *23 december 1922 t 2 februari 2015 Dochter van: Zus van: Adriaan Sies Maria Smits Johanna Jan Lambertus t 03-05- 1977 t 12 - 05- 1964 t 25-06- 2012 t 28 - 08- 1921 "De Wieken", Zierikzee Correspondentieadres: Ineke van den Berge Steenbank 44, 4301 ZR Zierikzee De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden op donderdag 5 februari. Uitvaart Informatie Hulplijn Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week C 0800 - 4444 000

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 64