als prof Bouw stadions WK 2018 loopt achter op schema SPORT 39 rt Wij willen als makers van Staantribune niet in een hokj*e worden geplaatst Een nieuw plafond in 1 dag! Geschikt voor elke ruimte. Uitnodiging PLAFONDSHOW „We zijn niet 'Against Modern Football'. Niet dat daar iets mis mee is overigens, maar wij zijn Staantribune en het enige wat wij willen is het aanbieden van een mooi magazine. Van een blad als Johan kunnen we veel leren, maar we willen wel moderner zijn. Wat dat betreft liggen we meer in de lijn van buitenlandse bladen als het Duitse nFreunde en het Engelse When Saturday Comes." Aan goede ideeën geen gebrek bij de makers van het nieuwe magazi ne, dat eens in de drie maanden moet gaan verschijnen. Meurs, hoofdzakelijk werkzaam als eindredacteur, ziet de toe De bouwbedrijven hebben echter toegezegd dat zij de opgelopen achterstand de komende drie a vier maanden in zullen lopen. In komst met vertrouwen tegemoet. Samen met zijn Geldropse reis- maatje en collega Marco Magielse is hij van meet af aan bij het pro ject betrokken en maakt hij het groeiproces van dichtbij mee. „Er ontstaat een steeds professionele re sfeer tussen de makers onder ling. Het geloof groeit, ook bij de consument. Een mooie start." Maar, zo belooft de geboren Veld- hovenaar: „We kunnen nog veel beter." Rostov worden enkele pouleduels gespeeld, maar staan ook wedstrij den uit de achtste- en kwartfina les gepland. De bouw van het 45.000 plaatsen tellende stadion is complex, om dat betonpalen in de moerassige oevers van de Don moeten wor den geslagen. Rusland heeft de begroting voor het WK vanwege de economische crisis teruggebracht tot dertig mil jard euro. Dat is echter nog altijd het dubbele van het bedrag dat Brazilië als gastland kwijt was aan het organiseren van het we reldkampioenschap van afgelopen jaar. F1-renstal Marussia koerst af op doorstart Marussia was al failliet ver klaard, maar alles wijst nu toch op een doorstart van de Formu le i-renstal. De curatoren zijn in onderhandeling met een nieuwe investeerder. Bewind voerder GeofFRowley bevestig de tevens dat de noodlijdende renstal vanaf 19 februari niet langer onder curatele staat. Cavendish wint eerste rit in Dubai Mark Cavendish heeft gisteren de eerste etappe van de Ronde van Dubai op zijn naam ge schreven. De Britse renner bleef na een rit over 145 kilome ter de Italiaan Andrea Guardini net voor in de sprint. Elia Vivia- ni eindigde als derde. Martijn Verschoor was de beste Neder lander op de tiende plek. Verstappen gaat 97 keer rond in Jerez Max Verstappen heeft gisteren goed gebruikgemaakt van de laatste testdag voor de Formu le op het circuit in Jerez. De zeventienjarige debutant van Toro Rosso voltooide in Spanje 97 ronden in zijn STRio-boli- de. De jongste coureur ooit in de Formule 1 reed daarnaast de vierde tijd van de dag. Roadhouse Blues komen goed weg De poolbiljarters van Roadhou se Blues wonnen in de regiona le eerste klasse enigszins geflat teerd van het thuisspelende Dis Time with Chickies: 1-5. Liefst drie van de zes partijen werden, ten gunste van de Mid delburgers, in de decider be slist. De enige verliespartij was voor Ivo Leenders. Plafonds Sierlijsten Verlichting DONDERDAG 5 FEBRUARI 2015 Brian van Goethem foto Team Roompot Hein Meurs ROSTOV - De bouw van het WK-sta- dion in de Russische stad Rostov ligt zeven maanden achter op sche ma. Dat zei gouverneur van Rostov Igor Guskov gisteren tegen het Rus sische persbureau R-Sport. Ook de werkzaamheden aan de stadions in Sint Petersburg en Kaliningrad hebben volgens Russische media vertraging opgelopen in aanloop naar het WK voetbal dat in juni 2018 door Rusland wordt georgani seerd. LONDEN DUBAI JEREZ ROOSENDAAL Modern Football' „Alle signalen duiden er op dat er een markt is voor dit blad", zegt Hein Meurs, mede-oprichter van het nieuwe voetbalblad Staantribune. foto René Manders UITSLAGEN DRIEBANDEN Tweede divisie. Hoondert/de Waard Merwehof/Dérogée 4-4: Richard de Bruin - Van Es 35-40, 39; Frans de Koek - Den Adel 40-35, 84; Piet Koek - Dérogée 35-32, 62; Bram de Waard - Den Boer 30-35, 84. Derde divisie. Bottles/de Parel - Team De Distel 4 6-2: Tony Dobbelaere - Hans Boeren 35-32, 57; Luc Wulfranck - Jack Buijk 35-29, 32; John Bakker - Maarten Boekholtz 30-21, 54; Peter Snelders - Paul Coppens 28-30, 60. Vierde divisie. Zandee Kloetinge - Jacobs Man nenmode 3 6-2: Piet Verschure - Willie Verbeek 30-17, 38; Martin Capelle - Ellen Riemens 25-16, 47; Daan Weststrate - Chris Mijnsbergen 25-24, 59; Cees Roggeband - Frits van der Vliet 16-20, 54. Pool regionale eerste klasse. Dis Time with Chickies - Roadhouse Blues 1-5: 8-ball. Judith Zom - Patrick Gilde 0-6; Swen van Schijndel - Ido Leenders 6-2: 9-ball. Mickel van Eekeren - Martien Neumann 6-7; Mickel van Eekeren - Ido Leenders 6-7; 10-ball. Swen van Schijndel - Pa trick Gilde 5-6; straight. Sandra Kooij - Martien Neumann 34-75. Graanbeurstrofee, derde ronde. Poule 25. 1. André Koot 3-4, 97,7%; 2. Johan Louwesre 3-4, 93,3; 3. Harrie Goetheer 3-2, 91,1; 4. Wim Zan dee 3-2, 84,4. Poule 26. 1. Piet Verschure 3-6; 2. Kees Vreeke 3-4; 3. Kees Vermeulen 3-2; 4. Leo Koopman 3-0. Terwijl de meubels blijven staan L I T Zd Vrijdag 6 februari, van 14.00 tot 18.00 uur. Zaterdag 7 februari, van 10.00 tot 16.00 uur. Tijdens deze speciale show kunt u zich uitvoerig laten voorlichten over de vele mogelijkheden van dit unieke en beproefde plafondsysteem. De koffie staat klaar! Schone montage in één dag. Voor elke interieurstijl. Zonder hakken en breken. Verlichting naar wens. De meubels kunnen blijven staan. Uit één geheel op maat gemaakt. PLAFONDS Vakant* Plameco Plafonds Van Gilst v.o.f. Showroom: Columbusweg 3,4462 HA Goes Tel: 0113-270000 - www.plameco.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 61