iüm\m als prof Bouw stadions WK 2018 loopt achter op schema SPORT 39 Een nieuw plafond in 1 dag! Geschikt voor elke ruimte. Uitnodiging PLAFONDSHOW F1-renstal Marussia koerst af op doorstart Marussia was al failliet ver klaard, maar alles wijst nu toch op een doorstart van de Formu le i-renstal. De curatoren zijn in onderhandeling met een nieuwe investeerder. Bewind voerder GeoffRowley bevestig de tevens dat de noodlijdende renstal vanaf 19 februari niet langer onder curatele staat. Cavendish wint eerste rit in Dubai Mark Cavendish heeft gisteren de eerste etappe van de Ronde van Dubai op zijn naam ge schreven. De Britse renner bleef na een rit over 145 kilome ter de Italiaan Andrea Guardini net voor in de sprint. Elia Vivia- ni eindigde als derde. Martijn Verschoor was de beste Neder lander op de tiende plek. Verstappen gaat 97 keer rond in Jerez Max Verstappen heeft gisteren goed gebruikgemaakt van de laatste testdag voor de Formu le op het circuit in Jerez. De zeventienjarige debutant van Toro Rosso voltooide in Spanje 97 ronden in zijn STRto-boli- de. De jongste coureur ooit in de Formule 1 reed daarnaast de vierde tijd van de dag. Bottles knokt zich voorbij De Distel Het driebandenteam van Bottles/De Parel versloeg in de derde divisie het bezoekende De Distel 4 met 6-2. Dat lukte de Zeeuws-Vlamingen dankzij een schitterende eindsprint van Luck Wulfranck, Tony Dob- belaere en John Bakker. Peter Snelders verloor als eni ge, al was het nipt, met 28-30. verzekert Cornelius. De 29-jarige darter uit Oostburg speelde twaalf jaar basketbal bij Maldegem en Scheldesport, maar moest stoppen vanwege proble men met zijn knieën. De Lange kwam toevallig in aanraking met de dartsport. „Ik zat van verveling in de kroeg. Ik heb toen meege daan aan een darttoernooi en die won ik meteen. Blijkbaar heb ik talent. Ik ben in 2013 Zeeuws kam pioen geworden en samen met Pa trick (Raassens) Zeeuws koppel- kampioen. Dit is mijn vierde sei zoen bij The Bounty. Ik ben ook gevraagd door Ambiance, waar voor ik nu in de Superleague speel." Tijdens de Dutch Open in Assen Ik heb in de Zeeuwse competitie te weinig echte tegenstand De bouwbedrijven hebben echter toegezegd dat zij de opgelopen achterstand de komende drie a vier maanden in zullen lopen. In geraakte De Lange bij de laatste 64 in een deelnemersveld van 3000 darters. „Ik heb in de Zeeuw se competitie te weinig echte te genstand. Ik zou mijn grenzen eens willen weten." De klok gaat naar elf uur als de laatste partij begint. The Bounty boekt een mooie 10-3 overwin ning en klimt naar de derde plaats in de stand. „We zitten op schema, want de doelstelling is de eerste vijf', besluit een dikte- vreden captain. Rostov worden enkele pouleduels gespeeld, maar staan ook wedstrij den uit de achtste- en kwartfina les gepland. De bouw van het 45.000 plaatsen tellende stadion is complex, om dat betonpalen in de moerassige oevers van de Don moeten wor den geslagen. Rusland heeft de begroting voor het WK vanwege de economische crisis teruggebracht tot dertig mil jard euro. Dat is echter nog altijd het dubbele van het bedrag dat Brazilië als gastland kwijt was aan het organiseren van het we reldkampioenschap van afgelopen jaar. Plafonds Sierlijsten Verlichting DONDERDAG 5 FEBRUARI 2015 Terwijl de meubels blijven staan LONDEN DUBAI JEREZ SAS VAN GENT de Bounty-style' Fabian de Lange (rechts) gooit zijn pijltjes in café The Bounty in Breskens, terwijl uitbater en captain van de gelijk namige dartsclub Martin Cornelius (uiterst links) zijn score noteert, foto Peter Nicolai Brian van Goethem foto Team Roompot Fabian de Lange ROSTOV - De bouw van het WK-sta- dion in de Russische stad Rostov ligt zeven maanden achter op sche ma. Dat zei gouverneur van Rostov Igor Guskov gisteren tegen het Rus sische persbureau R-Sport. Ook de werkzaamheden aan de stadions in Sint Petersburg en Kaliningrad hebben volgens Russische media vertraging opgelopen in aanloop naar het WK voetbal dat in juni 2018 door Rusland wordt georgani seerd. UITSLAGEN BASKETBAL New York. NBA. Philadelphia 76-ers - Den ver Nuggets 105-98, Detroit Pistons - Miami Heat 108-91, New York Knicks - Boston Cel tics 97-108. DRIEBANDEN Derde divisie. Bottles/de Parel - Team De Distel 4 6-2: Tony Dobbelaere - Hans Boeren 35-32, 57; Luc Wulfranck - Jack Buijk 35-29, 32; John Bakker - Maarten Boekholtz 30-21, 54; Peter Snelders - Paul Coppens 28-30, 60. Vierde divisie. Zandee Kloetinge - Jacobs Mannenmode 3 6-2: Piet Verschure - Willie Verbeek 30-17, 38; Martin Capelle - Ellen Riemens 25-16, 47; Daan Weststrate - Chris Mijnsbergen 25-24, 59; Cees Roggeband - Frits van der Vliet 16-20, 54. Pool regionale eerste klasse. Dis Time with Chickies - Roadhouse Blues 1-5: 8-ball. Ju dith Zom - Patrick Gilde 0-6; Swen van Schijndel - Ido Leenders 6-2: 9-ball. Mickel van Eekeren - Martien Neumann 6-7; Mickel van Eekeren - Ido Leenders 6-7; 10-ball. Swen van Schijndel - Patrick Gilde 5-6; straight. Sandra Kooij - Martien Neumann 34-75. PLAFONDS Tijdens deze speciale show kunt u zich uitvoerig laten voorlichten over de vele mogelijkheden van dit unieke en beproefde plafondsysteem. De koffie staat klaar! Schone montage in één dag. Zonder hakken en breken. De meubels kunnen blijven staan. Voor elke interieurstijl. Verlichting naar wens. Uit één geheel op maat gemaakt. Vrijdag 6 februari, van 14.00 tot 18.00 uur. Zaterdag 7 februari, van 10.00 tot 16.00 uur. VakantW Plameco Plafonds Van Gilst v.o.f. Showroom: Columbusweg 3,4462 HA Goes Tel: 0113-270000 - www.plameco.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 38