24 Maanden 50% korting en de Samsung Galaxy S4 twv €399.- 50 College is akkoord met plan megakerk Yerseke Bestel snel op: www.vodafone.nl/pzc 30 BEVELANDEN en THOLEN van £45> voor Nieuwe woningen in grootste wijk van Goes gaan vlot van de hand. Huizen op erfpachtgrond zijn gewild. Vodafone Voordeel Web GOES - De Goese Polder, de groot ste wijk van Goes, breidt in. Aan de Joseph Lunslaan en de Mars hallstraat verrijzen in totaal zes tien nieuwe woningen die zich in grote belangstelling mogen heu gen. Het kleinschalige nieuwbouwpro ject van ontwikkelaar Heeren- huys Zeeland kent een 'storm loop aan interesse', zegt directeur Hans Timmerman. „Leek de wo ningmarkt vorig jaar nog niet heel zichtbaar op te krabbelen, de behoefte bij de startende koper was er wel degelijk." Fase acht woningen aan de Jo seph Lunslaan nabij het vernieuw de winkelcentrum De Spinne, was direct uitverkocht en wordt momenteel gebouwd. „Fraaie een gezinswoningen op een aantrekke lijke plek, waar de kopers zeker met veel plezier zullen gaan wo nen", aldus Timmerman. Met na me de mogelijkheid om de wo ning op erfpachtgrond te kunnen kopen, bleek volgens hem voor veel kopers de ultieme kans op een woning. Die constructie van de gemeente Goes, waarbij de ko per van een woning alleen het huis zelf, de stenen dus, bij de bank te laten financieren en dus lagere maandlasten heeft, slaat aan. Eind 2014 waren er al 35 erf pachtovereenkomsten gesloten, zes daarvan betroffen kopers uit de eerste fase van het project in de Goese Polder. De verkoop van fase 2, acht woningen aan de Mars hallstraat, is inmiddels ook in vol le gang en belooft volgens Tim merman ook een succes te wor den. „Fase 2 bedient ook de andere doelgroep met moderne wonin gen met een compleet woonpro- gramma op de begane grond. Wo nen naar wens is op dit moment belangrijk, de woningen kunnen dus op alle manieren ingedeeld worden." Ook hier is erfpacht een mogelijk heid. Naast de woningen in de Goese Polder, is ook begonnen met de bouw van 2 van 4 half vrij staande woningen in Mannee. Ook in die wijk werkt de gemeen te mee aan de erfpachtconstruc tie. Kopers kunnen nog tot eind juli profiteren van een lage over drachtsbelasting. Speciale aanbieding van Vodafone voor de lezers van deze krant Samsung Y V12JI Galaxy S4 p/mnd 240MIN 180SMS 400MB Voor de eerste spade de grond in kan, moet de kerk nog heel wat bestemmingsplanprocedures door lopen. Het voorontwerpbestem mingsplan ligt vanaf 25 februari vier weken ter inzage. Twee da gen eerder is in het gemeentehuis in Kruiningen een inloopavond voor belangstellenden. Ten opzichte van de in juli vorig jaar aan omwonenden gepresen teerde plannen zijn een aantal za ken gewijzigd. De geplande roton de in de Steeweg is vervangen door een gewone kruising. Een pad tussen de Nicolaas Maeslaan en de Ambachtsherenlaan is van wege archeologische waarden in de grond ook uit de bestemmings planprocedure gelaten. Dit nieu we weggetje naar de begraafplaats zou alleen worden gebruikt tij dens begrafenissen. Buurtbewoners lieten in juli voor al weten bezorgd te zijn over de verkeerstoename op de Steeweg. De bouwcommissie van de Gere formeerde Gemeente zei toen al dat kerkgangers zullen worden ge stimuleerd via de Schuitweg in plaats van de Steeweg te reizen. Wel worden er nog extra verkeer stellingen gedaan op de Steeweg. Aan het ontwerp van de kerk zelf is weinig veranderd. Het gebouw krijgt door de kapconstructie in kruisvorm een traditioneel uiter lijk. De hoogste kap meet dertig meter. De toren aan de kant van de Steeweg is 35 meter hoog, daar komt nog een met koper bekleed de spits van vijf meter bovenop. Na het voorontwerpbestemmings plan, neemt het college van B en W volgens planning in juni (na bespreking in de Opinieraad) een besluit over het ontwerpbestem- mingsplan. Daarna kunnen bur gers zes weken (juli-augustus) rea geren. Het definitieve bestem mingsplan is in oktober klaar en moer in november door de ge meenteraad worden vastgesteld. Dan ligt het plan weer zes weken (tot 6 januari 2016) ter inzage. Het plan voor een nieuwe kerk in Yerseke is klaar. De planologische procedure zal bijna een jaar duren. Nieuwbouw Coese Polder in trek Aan de Joseph Lunslaan (foto) en de Marshallstraat in de Goese Polder verrijzen zestien nieuwe woningen, foto Mechteld Jansen door Luc Oggel inclusief twv €399. MIN SMS INTERNET VAN BIJBETALING VOOR TOESTEL 120MIN 80S MS 180MIN 120SMS 240MIN 180SMS 200MB £357- C17.50 635.- 300MB £4C7- 620.- 615.- 400MB 6457- 622.50 Incl. Ander toestel of goedkoper abonnement? Kijk op de website! Voor vragen en meer informatie bel: 0900-0603 te 0,45 per gesprek) Een actieabonnement heeft een contractduur van 2 jaar. De aansluitkosten bedragen €30,- en de bezorgkosten zijn gratis. Actie geldig tot minimaal 16-02-2015 en alleen online verkrijgbaar. Typ-, druk- of zetfouten voorbehouden. door Joeri Wisse YERSEKE - Het college van B en W van Reimerswaal heeft gisteren in gestemd met het plan van de Gere formeerde Gemeente in Yerseke voor een nieuwe kerk aan de Stee- weg. De bouw van het bedehuis, dat plaats biedt aan 2000 mensen, begint op z'n vroegst in 2016.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 60