üyarlailar] Familieberichten 38 woensdag 4 februari 2015 Stoffelina van Eijkeren-Lobbezoo Ans de Graaf-Stadig Martin Hermes Lodewijk Koekman Joke Smits kükookop q fflensenlinq.nl Jo Lourense 2S Jo Lourense Jaap de Bokx Er zijn geen woorden voor een zieke Van wie je weet, zij redt het niet Je streelt haar wang, je ziet haar ogen Je bent bevangen door verdriet Toch ben je dankbaar voor haar einde Dat na zoveel moedig strijden kwam Omdat het niet alleen haar leven Maar ook haar lijden overnam Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heen gegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma in de leeftijd van 83 jaar. Vlissingen: J. van Eijkeren Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen 4381 RP Vlissingen, 2 februari 2015 Scheldestraat 1-245 Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 5 februari van 20.00 tot 21.00 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) in Middelburg. De crematie zal in stilte plaatsvinden. VJ Geschokt namen wij kennis van het plotseling overlijden van Dhr. M. Hermes, vader van onze leerling Amy uit groep 5. Wij wensen Amy en haar broer Noah veel sterkte toe. Team, kinderen, MR en AC Archipelschool de Lichtboei Westkapelle Aan het leven van een buitengewone man is een einde gekomen. Hij was een liefhebbende echtgenoot, vader en opa; een mens met een zeer sterke wil, die vocht tegen de dood. Toch is hij in vrede gestorven. Wij nemen, verdrietig en ook dankbaar, afscheid van: 14 september 1932 - 1 februari 2015 Ans Koekman-Timmerman Heieen en Luuk van der Velde Willem Jan Anne-Berthe Jeannette Koekman en Frans-Willem Korsten Ruben Jesse Micha De kerkdienst vindt plaats in de kerk van de Hervormde Gemeente, Burghse Ring 33 te Burgh, vrijdag 6 februari, om 13.00 uur. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op begraafplaats Vredehof, Oude Lagezoom 6, 4328 ED Burgh-Haamstede. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum naast de begraafplaats. Wij nodigen u uit om daar met ons een glas te heffen op de dode en het leven. Correspondentie: fam. Koekman Torenweg 8,4328 JC Burgh-Haamstede Enige en algemene kennisgeving. Op 2 februari 2015 is onze lieve vader en grootvader op 78-jarige leeftijd overleden. sinds 1996 weduwnaar van Jopie Lourense - Kesteloo Zanddijk, Middelburg, 21 november 1936 2 februari 2015 Op donderdag 5 februari 2015 van 19:00 tot 20:00 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen in rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Anita Lourense Lucas en Digna Julia en Nick Louise Lourense Thomas Correspondentieadres: Lange Delft 52A, 4331 AR Middelburg Jo zal in besloten kring worden begraven. Na een langdurige ziekteperiode is overleden partner van Sari van den Berge Sari van den Berge-Pleyte en kinderen Gerbrandylaan 6g 4333 BJ Middelburg Jo Lourense Na jarenlange tomeloze inzet nemen wij afscheid van Oud-bestuurslid en Erelid IJsvereniging 's Heer Abtskerke Rectificatie. In de annonce die geplaatst is op 3 februari 2015 is tevergeefs de laatste zin vergeten te vermelden. Anna Margaretha 7 maart 1919 31 januari 2015 Goes, Ankie en Wim Verstelle-de Graaf Jan Jaap en Monica Anne Loes en Martin Martijn en Andrea Correspondentieadres: Hammarskjöldstede 42 4463 KN Goes Speciaal dank aan team Hoogkamer van Zorgcentrum Gasthuis voor hun liefdevolle zorg. Wij kijken terug op het leven van onze moeder en oma tijdens de afscheidsbijeenkomst op donderdag 5 februari om 10.30 uur in Dorpshuis Amecitia, Schimmelpenninckstraat 14, 4481 AH Kloetinge. Aansluitend kunt u ons in deze zaal condoleren, waarna wij (o)ma in familiekring naar het crematorium begeleiden. Indien u geen rouwkaart heeft gekregen kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Leven is weven en sterven is aan God zijn stuk afgeven. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Deest, 4 januari 1933 Goes, 2 februari 2015 Toos en Wim f Lies en Geert f Gerry en Paul Henny en Henkf Tiny f en Jan f Joop en Trudy Dorothé en Henkf Neven en nichten De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op vrijdag 6 februari om 14.30 uur in de 'Scheldeaula' van het crematorium 'Zoomstede', Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Correspondentieadres: Familie Smits Haagstraat 52, 6641 AK Beuningen (Gld.) Een lieve, bijzondere vriendin is naar het licht gegaan. Marchien en Jan Margriet en Leen Met verdriet moesten wij afscheid nemen van onze broer, zwager en oom Middelburg: Jan en Sjaan Lourense - Paauwe Middelburg: Rie en Frans Matthijs - Lourense Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 55