-Jan Colofon (J) mensen inq.nl Familieberichten Üysfladaf) Joke Smits nilieberichten Gilbert de Meij Ome Gilbert de Meij Henk Hommers sr. Joannes Bernardus Alphonsus Maria de Wolf JAN de WOLF Suzanna Jacoba van de Voorde-van de Velde Suus Jan de Wolf Lieve Oma, Met zorg, aandacht en respect va*t alle uUvaavt^aUsseK kijk ook op woensdag 4 februari 2015 39 Diepbedroefd nemen wij veel te vroeg afscheid van onze schoonbroer en oom. Wij wensen Remonda, Daniël, Peggy, Gwen en Bram heel veel sterkte. Jo en Corrie Dennis, Jolanda, Timo, Milan en Lucas Rust zacht.. Vogelwaarde George en Ria in herinnering Patrick en Monique Yannick en Wesley Alexander Leven is weven en sterven is aan God zijn stuk afgeven. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Deest, 4 januari 1933 Goes, 2 februari 2015 Toos en Wim f Lies en Geert f Gerry en Paul Henny en Henkf Tiny f en Jan f Joop en Trudy Dorothé en Henkf Neven en nichten De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op vrijdag 6 februari om 14.30 uur in de 'Scheldeaula' van het crematorium 'Zoomstede', Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Correspondentieadres: Familie Smits Haagstraat 52, 6641 AK Beuningen (Gld.) Een lieve, bijzondere vriendin is naar het licht gegaan. Marchien en Jan Margriet en Leen Omdat er liefde is. bestaat er geen voorbij. In alle eeuwigheid ben jij.... We zullen je missen opa opa. Toine en Wendy, Merel en Esmee Terneuzen, 31 januari 2015 Omdat er zoveel liefde is, bestaat er geen voorbij... In alle eeuwigheid blijf jij bij mij! Na een leven van vrolijkheid, dankbaarheid en oneindig veel liefde, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze fantastische pa en opa 30 september 1938 11 februari 2015 Jenny Mario Demi Dani Marjolijn Correspondentieadres: Fam. de Wolf, Van Speykstraat 25, 4535 BN Terneuzen Vrijdag 6 februari zal er om 14.00 uur een afscheidsdienst worden gehouden in de Emmaüskerk, Alb. Thijmstraat 2 in Terneuzen. Aansluitend zal er om 16.00 uur een crematieplechtigheid gehouden worden in de aula van het Monuta Crematorium, Bellamy straat 28C in Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Jouw leven moeten wij loslaten, in ons leven houden wij jou altijd vast. Na jaren van fijne vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare vriend Wij zullen hem missen onze lieve fietsvriend. Onze gedachten zijn bij zijn vrouw Jenny, zijn kinderen Mario en Marjolijn en kleinkinderen Demi en Dani. Wij wensen hen veel kracht toe om dit verlies te dragen. Jan en Marie Louise Weemaes Jo en Tilly Mangnus Paul en Lilian van der Maas Wout en Sonja van Wijnen Annie van den Bergen Annie de Vree Annie Roelans Mia Janss Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Wij hadden zo graag nog wat langer met elkaar willen genieten. Het heeft helaas niet zo mogen zijn. Vandaag hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi weduwe van Krijn van de Voorde Breskens, 8 februari 1929 t Terneuzen, 2 februari 2015 Breskens: Adrie en Finus Ras-van de Voorde Ronny en Miriam, Ashley Sabine en Fred, Sergio Luca Middelburg: Jopieen Dick Oosterom-van de Voorde Marco t Michel en Jaqueline, Loïs Breskens: Herman en Heieen van de Voorde-Jansen Wijnand en Dovile, Daina Angela en Sten, Ivar, Ella Correspondentieadres: Burg. van Zuijenstraat 100,4511GP Breskens De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 7 februari om 14.30 uur in de SOW kerk, Dorpsstraat 50 te Breskens. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie aldaar te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud speler, bestuurslid en erelid van onze vereniging Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden van V.V.Cadzand Cadzand, 2 februari 2015 Jouw sterven is zo moeilijk te verwerken het doet zo ontzettend veel pijn te moeten leven met de gedachte dat jij nooit meer bij me zult zijn Jouw sterven is zo moeilijk te begrijpen afscheid nemen ging niet meer te weten dat ik jou voorgoed moet missen dat doet zo verschrikkelijk veel zeer. Voor altijd in mijn hart, Sabine ORG Peter Butler Peter Butler I telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1a, Kapelle voor een persomiUjlce begeleiding bij uitvaart Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 39