Sprookjes bestaan in Duitsland! Golden Tulip Zoetermeer Den Haag 3-daags Voorjaarsarrangement Lezersprijs vanaf 59,- p.p.* Boek nu deze lezersreis "V-ïiP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Gekenmerkt door een prachtige natuur met glooi ende heuvels en dalen, is het Weserbergland hét gebied voorwandel- en fietsliefhebbers. Ontdek zelf de schitterende omgeving waar de sprookjes van Grimm zijn opgetekend. Boek vóór 16 maart op Kras.nl/LR52667 Tot 146,-voordeel per persoon! 4-sterren hotel in het centrum Ontbijtbuffet Gratis wifi en parkeren Gratis sauna en fitness Klantbeoordeling 8,1 FZC woensdag 4 februari 2015 Prijs is per persoon op basis van een tweepersoonskamer. Exclusief toeristenbelasting. Geldigheid arrangementt/m 31 augustus 2015 op basis van beschikbaarheid. 1-persoonstoeslag€30,00 op de arrangementsprijs Het totaal gerenoveerde Golden Tulip Zoetermeer- Den Haag is een schitterend modern 4 sterren hotel gelegen in Zoetermeer, aan de rand van Den Haag. Door de ligging van het hotel nabij de A12 en direct tegenover het NS station is de bereikbaarheid uitstekend. Het hotel beschikt over nieuwe en moderne kamers die van alle gemakken zijn voor zien. Alle kamers zijn voorzien van een minibar, regendouche en koffie- en thee faciliteiten. Verder beschikt Golden Tulip Zoetermeer-DenHaagover een gezellige bar en een eigentijds restaurant Bogatti's waar genoten kan worden van een uitge breid ontbijtbuffet, een heerlijke lunch of een culinair diner. Daarnaast beschikt het gehele hotel over gratis internet. Combineer uw verblijf met een bezoekje aan Den Haag ofwel 'de beste binnenstad van Nederland' meteen uniekwinkelaan- bod, gezellige terrasjes en het eerste mu seum van Nederland, het Mauritshuis. Het Mauritshuis toont het beste van de Nederlandse schilderkunst uit de Gouden Eeuw. Wilt u toch liever meer ontspanning? Het bekende Sauna, beauty en Wellness- resort Elysium ligt op noggeen 15 minuten afstand. Naast de vele sauna's en baden kuntuuzelfdaarooklaten verwennen met een van de vele internationale beautybe handelingen en massages. U bevindt zich daar in een ware oase van rust. Meer informatie en boeken Neem telefonisch contact op met ons op Golden TulipZoetermeer-Den Haag via telefoon 079-320 3160 of via e-mail: reservations@goldentulipzoetermeer- centre.nl 3-daags Voorjaarsarrangement Welkomstdrankje 2 overnachtingen in comfort kamers 2x uitgebreid ontbijtbuffet Gratis parkeren direct voor het hotel Dit landelijke en stijlvol ingerichte 4-sterren hotel ligt in het centrum van Stadtoldendorf en is ten dele gevestigd in een voormalige villa. Het hotel beschikt over gratis wifi, een receptie, lift, bar, sfeervol restaurant, een tuin en terras. Bovendien kunt u als gast gratis gebruik maken van de sauna en fitnessruimte. Uw comfortabele kamer is van alle gemakken voorzien en u kunt uw auto gratis parkeren bij het hotel. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR52667 Inclusief: 3 t/m 8 dagen (2 t/m 7 Aankomst: van februari t/m 31 nachten) verblijf in Tryp by Wyndham oktober 2015. met ontbijtbuffet, gratis wifi en gratis van voor u parkeren. 3 dagen vanaf 39,- 4 dagen J05r vanaf 59,- Exclusief: zie onze website. 5 dagen _440z" vanaf 79,- 8 dagen _245r" vanaf 99,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 16 maart 2015. Ca naar Kras.nl/LR52667 of bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR52667 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. res.kosten en Calamiteitenfonds.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 18