Colofon 0 itörtjjs Sarichien Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl riilieberichten 40 dinsdag 3 februari 2015 Johan Stijntje Klap-de Jong Jo Lourense Sil Wielemaker Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze lieve broer en zwager Zijn warme belangstelling en zijn milde humor zullen altijd in onze herinnering blijven. Wij wensen Joppa en de kinderen veel sterkte toe. Scharendijke: Leen en Mien de Jonge-Viergever Scharendijke: Truus en Rinus f de Jonge-Bezuyen Goes: Adrie en Daan f Viergever-de Jonge Herselt: Jan en Lucie de Jonge-v.d. Moere Middelburg: Janny en Peter Gulien-de Jonge Alle neven en nichten Psalm 23 Dit zal mijn troost zijn bij het stervenHeer- dat Gij in 't donker met mij mee zult gaan en dragen mij óver de doodsjordaan en met U is er geen verschrikking meer. Verdrietig dat zij van ons is weggegaan en dankbaar voor alles wat zij ons gegeven heeft, delen wij u mee dat op Zijn tijd door de Here is thuisgehaald onze lieve en zorgzame moeder, oma en oude oma sinds 9 juni 1988 weduwe van Karei Klap Noordeloos, Vlissingen, 22 maart 1927 31 januari 2015 Vlissingen: Paul Klap Sharon Klap-Johnson Timothy en Mallory Andrew Lydia Samuel Joël en Kimberley Viënna Zierikzee: Daan Klap Corrie Klap-Bil Guido en Jess Javdon, Verah Jessica en Hans Lara, Milou Erika en Jacob Fenna, Aaron, Jonas Stéfanie en Leonard Loïs Michiel en Linda Jelthe Correspondentie-adres: Familie Klap Nieuwe Kooiweg 5 4301 SC Zierikzee Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen donderdag 5 februari van 11.00 tot 12.15 uur in Uitvaart centrum UZZL aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De dank- en afscheidsdienst zal aansluitend, om 12.30 uur, worden gehouden, waarna de begrafenis omstreeks 14.00 uur zal plaatsvinden op de Noorder begraafplaats aan de President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Na de begrafenis is er in bovengenoemd uitvaartcentrum nog gelegenheid tot samenzijn. Na een langdurige ziekteperiode is overleden partner van Sari van den Berge Sari van den Berge-Pleyte en kinderen Gerbrandylaan 69 4333 BJ Middelburg Jo Lourense Jaap de Bokx Maria Gerardina Kentie-Versteeg Marijke Samen stilstaan bij het laatste afscheid - OverAfscheid.nl - Ontdaan en diep bedroefd zijn we door het overlijden van Wij wensen Jean-Paul, Lein en Levina, haar familie en vrienden alle sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Leerdam: Fam. de Lange-van der Wal Vlissingen: Fam. van der Wal Burgh-Plaamstede: Fam. de Hamer-van der Wal Middelburg: Fam. van der Wal Na een moeizame levensavond is op 78-jarige leeftijd overleden onze zwager weduwnaar van Jopie Kesteloo Vrouwenpolder: Maatje Kesteloo Middelburg: Fons Goeman en Johanna Hendrikse Koudekerke: Wim en Nel Kesteloo- Louwerse Middelburg: Piet en Nel Kesteloo-de Jonge Vrouwenpolder: Toos en Jan de Nooyer- Kesteloo Middelburg: Nellie en Adrie Joosse- Kesteloo Middelburg: Louis en Isa Kesteloo-van Helleman Middelburg, 2 februari 2015 Ons bereikte het droevige bericht dat onze buurman is overleden Wij wensen Agaath en de kinderen veel sterkte toe. Bewoners Kloetingseweg 's-Heer Abtskerke Haar dans verstilt in een bewogen herinnering Onze lieve, dappere en sterke echtgenote, moeder en oma heeft haar rust verdiend. Utrecht Hulst 12 november 1950 31 januari 2015 Wim Kentie Marjolein Driehuis en Mathijs Bunck Isabelle Driehuis en Glenn Windey Mauro Wout Douwe Edwin Kentie en Jeannette van der Loos Denzei Luna Eveline Kentie en Ewoud Verbakei Bent Elin Jelka Correspondentieadres: W.C.Kentie Ir. van Diggelenstraat 11 4561 ML HULST De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 5 februari om 13:30 uur in het crematorium aan de Bellamystraat 28C te Terneuzen. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de serre van het Hampshire Hotel, Churchillaan 700 te Terneuzen. Marijke hield erg van witte rozen, gepaste kleding zou zij erg waarderen. De dood. Daar denken we liever niet aan. Erover praten doen we ook niet graag. Toch krijgen we er allemaal mee te maken. Vroeg of laat moeten we afscheid nemen. Van familie, vrienden, van het leven zelf. Laten we er dus vooral wel over praten. Door onze eigen gedachten en ervaringen te delen, helpen we wellicht een ander. Op www.overafscheid.nl vindt u informatie, inspiratie en verhalen over de laatste fase van ons leven. Over Afscheid is een initiatief van Wegener Media, uitgever van deze krant. Uitvaart Informatie Hulplijn De Uitvaart Informatie Hulplijn Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week C 0800 - 4444 OOO Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 49