Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Zoekt den HEERE, en leeft; Amos 56a Met groot verdriet en verbijstering moeten wij u meedelen dat door een ongeval is overleden mijn lieve man, onze sportieve vader en mijn trotse opa Jan Minderhoud 16 april 1947 t 31 januari 2015 Oostkapelle Mattie Minderhoud-Wouters Oostkapelle Mark Minderhoud Serooskerke Louis en Caroline Minderhoud-Peeten Ruben Oostkapelle Anna en Anthony Geerse-Minderhoud Azalealaan 29 4356 JD Oostkapelle Op woensdag 4 februari is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in het uitvaartcentrum, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Op donderdag 5 februari zal om 13.30 uur een afscheidsdienst gehouden worden in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in Anno Nu, Dorpsstraat 39/41 te Oostkapelle. Ten gevolge van een ernstig ongeval tijdens het mountainbiken is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Jan Minderhoud echtgenoot van Mattie Wouters We hopen dat Mattie, Mark, Louis en Caroline, Ruben, Anna en Anthony de troost en de kracht van de Here mogen ontvangen om dit grote verlies te dragen. De familie van Jan: St. Laurens: Hans en Cora Minderhoud-van Leeuwen Oostkapelle: Dien en Leen Wouters-Minderhoud Grijpskerke:Leny en Chris Louws-Minderhoud De familie van Mattie: Oostkapelle: Louw Jobse (in liefdevolle herinnering) Klarie Jobse-van Zanten Corrie en Jan Rotte-Wouters Leen en Dien Wouters-Minderhoud Neven en nichten Oostkapelle, 31 januari 2015 Waarom nou jij Onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van Ome Jan Nel Provoost Miranda en Ad Anita en Klaas en de kinderen Jan Minderhoud Jan Nog even heb ik je uit de wind gehouden, Toen begon je aan je laatste reis. Lieve Jan Bedankt voor je vriendschap, De weg ligt vol mooie herinneringen. Wij wensen Mattie, Mark, Louis, Anna, Caroline, Anthony, Ruben en verdere familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Je fietsvriendin Marianne John-Peter, Leon en Dominique Gisteren ontvingen wij het zeer verdrietige bericht, dat na een ongeval is overleden, onze oud medewerker Jan Minderhoud Van 1967 t/m 2009 heeft hij als tegelzetter in ons bedrijf gewerkt. Zijn loyaliteit en vakmanschap was ons tot een voorbeeld. Ook na zijn pensionering bleef Jan zijn betrokkenheid tonen en mochten wij hem ook nog regelmatig ontmoeten. Wij zullen Jan dan ook missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkind Gods hulp bij het verwerken van het verlies van haar man, hun vader en opa. Directie en medewerkers Raab Karcher Middelburg We zijn diep geschokt door het plotseling overlijden van ons erelid Jan Minderhoud Sinds de oprichting is hij altijd zeer betrokken geweest bij onze vereniging. We zijn hem blijvend dankbaar voor alle tijd en energie die hij voor onze club over had. Niets was hem teveel. We verliezen in hem een groot verenigingsman, maar bovenal een sportieve vriend. Onze gedachten gaan uit naar zijn naaste familie. Wij wensen hen alle kracht die nodig is om dit grote verlies te dragen. Namens alle leden van de afdeling badminton en bestuur en leden Sportvereniging DOK te Oostkapelle Sportvereniging D.O.K Jan Minderhoud Vrees niet, want Ik ben met u; Jesaja 4110 Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, over grootmoeder en betovergrootmoeder en mijn schoonzus Janna Roks-Bouwman echtgenote van Abraham Roks 116 februari 1981 19 juli 1910 f 31 januari 2015 Sirjansland, Rinus en Mineke in liefdevolle herinnering Oosterland, Maty en Kees Nieuwerkerk, Corry en Kees Nieuwerkerk, Truus en Ton kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkind Oosterland, A.L. Bouwman-van der Reest Bruinisse, Allévo "In 't Opper" Correspondentieadres: Kerklaan 4 4308 AL Sirjansland De dankdienst voor haar leven zal gehouden worden donderdag 5 februari om 13.15 uur in de "Jodocuskerk" van de Hervormde gemeente, Torenplein 1 te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis "Oosterhof", Sint Joostdijk 27 te Oosterland. Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum "In 't Opper" voor de liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. dinsdag 3 februari 2015 35 Geschokt en diep bedroefd zijn we met het veel te vroeg overlijden van onze markante en sportieve buurman Wij wensen Mattie, kinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Azalealaan Buren Dekker Buren Maranus Buren Van der Wel Buren De Voogd Buren Wisse Buren De Visser Buren Augustijn Buren Dingemanse Oostkapelle, 1 februari 2015 Geen marathonreis zal meer hetzelfde zijn. We gaan je heel erg missen. Freddy en Saskia Gert Jan en Eveline Nevzat en Marianne Ingrid en Roy Imka John Igna Riet Leendert Winny Maurice Met pijn in ons hart moeten wij afscheid nemen van 506 Trouw en zeer behulpzaam lid van onze vereniging. Loopvriend wat zullen we je missen Wij wensen de familie veel sterkte. Namens alle leden van Gonzalez Running Team Loopgroep Gonzalez Mauricio en Lia Gonzalez

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 48