Familieberichten Ovsr ladan kijk ook op mensen inq.nl 34 dinsdag 3 februari 2015 Jacobus Passchier Frans van Liere Tot ons grote verdriet is overleden mijn lieve schoonzoon, onze zwager en oom Frans van Liere Een zeldzaam hecht gezin moet nu verder zonder hem, Corien, Marlies en Pim, we zullen jullie steunen bij dit grote verlies. H. van den Broecke-Heester Volksje en Rolf Westerhout-van den Broecke Jolien en Kees Lenselink-van den Broecke Marjolijn en Bart de Lange-van den Broecke Anneloes van den Broecke Neven en nichten Middelburg, 1 februari 2015 Frans van Liere Frans van Liere Frans van Liere Bedroefd, maar gesteund door onuitwisbare herinneringen, delen wij u mede dat is overleden onze lieve Marius Jan Bouterse weduwnaar van Antje Jeddens in de leeftijd van 89 jaar. Edith en Kees van Wijk - de Graaff Tel. 0184-684232 Colijnsplaat, 30 januari 2015 Correspondentieadres: Roeland Uitvaartzorg t.a.v. fam. Bouterse Anthony Edenlaan 21 4463JD Goes De dankdienst voor zijn leven, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 5 februari om 13.00 uur in de Dorpskerk aan de Havelaarstraat te Colijnsplaat. Aansluitend is om ongeveer 14.00 uur de begrafenis plechtigheid op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in "De Ontmoeting" achter de Dorpskerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen,verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. ''Hoe is het leven? ^^^leuk, leuk, leuk!" Ans de Graaf-Stadig Mijn allerliefste zorgzame vrouw en onze trotse mama en oma heeft zo gevochten om bij het leven en ons te blijven. Ze heeft de regie uit handen moeten geven. Nel van Kempen-Laroes 29 maart 1930 Middelburg t 2 februari 2015 Ad van Kempen Elke en Dominique Sanne, Meike, Jip Olga en Hans Oxdna Onze dank gaat uit naar het team van Zorgstroom voor hun liefdevolle verzorging. 2 februari 2015 A. Coortestraat 30 4336 DL Middelburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden vrijdag 6 februari om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er de gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Nel hield van kleurrijke bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Jezus Christus is gisteren en heden Dezelfde en in der eeuwigheid. Hebreeën 138 Na een liefdevolle verzorging in "Borrendamme" is kalm en vredig overleden en door de Heere Thuisgehaald, mijn lieve man, onze fijne vader en opa ~Ko~ Heemskerk, 21 mei 1929 f Zierikzec, 31 januari 2015 Ais op arendsvleugelen gedragen naar Exodus 19 4 Zierikzee, Aukje Passchier-Kooistra Kamperzeedijk, Petra en Jan Jeroen Annieke en Stephan Bas en Mariska Jenneke en Erik Noordwelle, André en Wilma Ko Hanna Sliedrecht, Paul en Amanda Philip Richard Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: Deurloostraat 16 4301 VV Zierikzee Woensdag 4 februari is er van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Christelijke Gereformeerde Pniëlkerk, Beatrixstraat 5 te Kerkwerve. De rouwdienst zal D.V. donderdag 5 februari om 13.30 uur gehouden worden in bovengenoemde kerk. Voor de dienst is er van 13.00 tot 13.30 uur alsnog gelegenheid tot condoleren. Omstreeks 14.30 uur zal de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Kerkwerve. Na de begrafenis is er nog een samenzijn in de zaal van de kerk. Onze bijzondere dank gaat uit naar de verpleging van "Borrendamme" voor de liefdevolle en vakkundige zorg. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve, heel bijzondere echtgenoot, onze lieve vader en schoonvader en van mijn lieve zoon (Francois Pieter} Middelburg, 26 juli 1959 - Goes, 1 februari 2015 Corien van Liere- van den Broecke Marlies en Bart Pouwelse- van Liere Pim van Liere en Suzan van Dijke Adri van Liere- Marits Breed mede 10, 4337 AS Middelburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal plaatsvinden op 5 februari om 10:00 uur in het crema torium, Westelijk Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mocht u onverhoopt geen rouwkaart hebben ontvangendan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geen bloemen. Met veel verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van Vader van Marlies, onze lieve schoondochter, schoonzus en tante. We wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Wim Lies Saskia Bert, Judith en Elianne Maartje Patriek t Verdrietig hebben we kennis genomen van het overlijden van onze medewerker en collega Frans was al 34 jaar in dienst bij SVRZ, het meest recent als teamleider onderhoud bij de afdeling Huisvesting Onderhoud. We zullen hem, in hoe hij was als mens en natuurlijk zijn deskundigheid en betrokkenheid, ontzettend gaan missen. Wij wensen zijn echtgenote, de kinderen en verdere familie alle sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Namens alle collega's van SVRZ en die van het servicecentrum in het bijzonder, Gabrielle Davits bestuurder SVRZ Na een maand tussen hoop en vrees bereikte ons het verdrietige bericht van het overlijden van onze collega Woorden schieten tekort voor dit grote verlies, we zullen hem enorm missen. Afdeling Huisvesting Onderhoud SVRZ Lieven van de Ketterij Maarten Eijkman Paul van Rijen Jan de Jong Jan Maljaars Jan Cornelisse Johan Stout Rocco Rentmeester P- Na een bewogen leven, waarvan ze met veel positiviteit heeft genoten, is tot ons groot verdriet overleden onze lieve, sterke, grappige (o)ma van de flat Anna Margaretha 7 maart 1919 31 januari 2015 Goes, Ankie en Wim Verstelle-de Graaf Jan Jaap en Monica Anne Loes en Martin Martijn en Andrea Correspondentieadres: Hammarskjöldstede 42 4463 KN Goes Speciaal dank aan team Hoogkamer van Zorgcentrum Gasthuis voor hun liefdevolle zorg. Wij kijken terug op het leven van onze moeder en oma tijdens de afscheidsbijeenkomst op donderdag 5 februari om 10.30 uur in Dorpshuis Amecitia, Schimmelpenninckstraat 14, 4481 AH Kloetinge. Aansluitend kunt u ons in deze zaal condoleren, waarna wij (o)ma in familiekring naar het crematorium begeleiden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 47